כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  המשפיעים הגדולים: לוח חלק

המשפיעים הגדולים: לוח חלק

חברת EGGER משווקת לוחות עץ וחומרי גלם באיכות גבוהה לתעשיית הריהוט והעיצוב בארץ ובעולם. "חשוב לנו לא רק לספק מוצרים", אומרים בחברה, "אלא גם להיות מקור להשראה עיצובית"

מאת: תוכן שיווקי צילום:


על חומרי גלם אסור להתפשר

 

EGGER ישראל היא היבואנית והמשווקת של מוצרי EGGER אוסטריה בארץ. החברה מספקת פתרונות וחומרי גלם איכותיים לייצור רהיטים ולתעשיית העיצוב. לכל אורך הדרך, החברה גם דואגת לשמור על הסביבה, ועל כן מייצרת אנרגיה בתחנות כוח עצמאיות, ומשתמשת בטכנולוגיות עיבוד ובמערכות לוגיסטיות ירוקות. 
  
באיזה אופן EGGER משפיעה על העיצוב בישראל?
EGGER" מביאה לישראל את מגמות העיצוב העדכניות ביותר מהעולם בכלל ומאירופה בפרט. אנחנו רואים את ההשפעה שלנו על הרחבת השימוש בלוחות עץ כחומר גלם שמשמש לא רק לריהוט אלא בעיצוב הפנים בכלל, לרבות חיפויי קירות ורצפות. היכולת שלנו לחדש כל הזמן עם דגמים, גוונים, טקסטורות וגימורים מאפשרת ללקוחות שלנו להגשים כל פנטזיה עיצובית באמצעות עץ. בזכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם אנחנו יכולים להטמיע מאפיינים ייחודיים ותכונות שמשתנות בהתאם למטרות השימוש, כגון עיכוב בעירה, צפיפות וחוזק, עמידות בפני רטיבות ושריטות ועוד".
 
מחדשים כל הזמן
 
מה מייחד אתכם כחברה?
"אנחנו חברה שמכתיבה את המגמות ומובילה את ההתפתחויות בתעשייה העולמית וחשוב לנו לא רק לספק מוצרים, אלא גם להיות מקור להשראה עיצובית. אצלנו אין צורך לוותר על ההיבט האסתטי והעיצובי לטובת היתרון הפונקציונאלי ולהיפך. אנחנו יודעים לספק מוצר באיכות מדהימה שנותן מענה לכל סגנון עיצובי".   
 
לא צריך לוותר על ההיבט האסתטי
 
מהו הערך המוסף של החברה?
"EGGER  פועלת על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומיישמת את תקני האיכות המחמירים בעולם. מדובר בחברה שמשקיעה משאבים רבים בשיפור מתמיד של מוצריה, ובשדרוג תהליכי הייצור והשירות כדי להעניק ללקוחותיה את המיטב. מעטות החברות בעולם, וודאי בישראל, שמציעות מוצרים ברמת איכות גבוהה כל כך עם חשיבה מדוקדקת על כל פרט. החל משימוש בחומרי גלם המובחרים ביותר, דרך תכנון הנדסי, עיצוב מוקפד, ועד ייעוץ מותאם אישית, שירות לקוחות ואחריות. הלקוחות שלנו הם השותפים שלנו לדרך, ומיום שהתחלנו את פעילותנו בישראל ועד היום אנחנו צומחים בהתמדה בשיעורים של עשרות אחוזים מדי שנה".   
 
 
מציעה חומרים ברמת איכות גבוהה
 
מהם השינויים שהחברה שואפת להוביל?
"אחד השינויים המשמעותיים שאני מתכנן להוביל הוא חינוך של הצרכן הישראלי לקניה נכונה ונבונה. העולם הזה נתפס כמקצועי מדי בעבור הצרכן, ולכן ברוב המקרים הלקוח יפקיד את ההחלטה בידו של איש המקצוע, ובכך יפתח בו תלות.  אני מאמין שככל שננגיש ללקוח הקצה את המידע וככל שנספק יותר הסבר, נאפשר לו לקבל החלטות נכונות ולהיות שותף פעיל בבחירת חומרי הגלם שמהם מעצבים את ביתו. דוגמה לכך ניתן לראות בתחום ארונות המטבח. הצרכן הישראלי עדיין מאמין שלוח סנדוויץ' הוא החומר האיכותי ביותר לייצור המטבח, אלא שמדובר פה במוניטין שגוי ששייך להיסטוריה. לוחות הסנדוויץ' שקיימים כיום בשוק מגיעים ברובם מסין והם באיכות ירודה מאוד. לעומת זאת השימוש בסיבית ירוקה הוא הנפוץ בכל העולם, ואף הוגדר כחומר הטוב ביותר לייצור מטבחים על ידי מכון התקנים. ברגע שלקוחות מכירים את הנתונים הללו הם יכולים לקבל החלטה על בסיס מושכל.  אם כך, המשימה שלנו לשנים הקרובות, ואני מניח שמדובר בתהליך מתמשך, היא הנגשת הידע והמידע ללקוחות הקצה". 
 
המשימה: הנגשת הידע ללקוח הקצה
 
איך אתה רואה את העיצוב בישראל בעתיד הקרוב והרחוק יותר? 
"אני מאמין שהעיצוב הישראלי יתאפיין בהשפעה גדולה יותר ממה שמתרחש בעולם. אם בעבר החשיפה למגמות העולמיות הייתה נחלתם של אנשי מקצוע בלבד, הרי שהיום כל אחד חשוף לרעיונות מהעולם, וההשראה יכולה להימצא בכל נקודה על גבי הגלובוס. אני צופה, אם כך, יותר ויותר עיצובים מתרבויות ומתקופות שונות בהיסטוריה שיקבלו פרשנויות חדשות ויתערבבו זה בזה. היום כל הסגנונות אפשריים ללא הגבלה קטגורית, למשל מראה בטון חשוף שנכנס הביתה, או משרד שמשתלבים בו אלמנטים בסגנון של מפעל תעשייה. בנוסף, גם נראה יותר עיצוב אינטואיטיבי, כזה שנותן ללקוח חופש מוחלט להתפרע, להמציא שילובים מעניינים ולייצר מרחב שהוא לא רק מעוצב ופונקציונאלי אלא גם חווייתי". 
 
ההשפעה העולמית הולכת להתחזק
 
איזה טיפ אתה מעוניין לתת לקוראים, למעצבים ולאדריכלים?
"בין אם מדובר באיש מקצוע ובין אם מדובר בלקוח פרטי, הדבר החשוב ביותר הוא לחקור את השוק, להכיר את החלופות ולהבין שבאיכות חומרי הגלם לא מתפשרים. חשוב תמיד לבדוק מיהו היצרן, מהי האחריות שהוא נותן, באילו תקנים עומדים המוצרים שלו והאם יש לו מערך שירות ולוגיסטיקה שמספק מענה. כל אלה ימנעו מפח נפש ויבטיחו הנאה מהמוצר לאורך שנים". 
 
הדבר החשוב ביותר הוא לחקור את השוק
 

לאתר של חברת EGGER >>
 

 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה