כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  המשפיעים הגדולים: נאחזים באוויר

המשפיעים הגדולים: נאחזים באוויר

אחרי שביססה את עצמה כחברת המיזוג המובילה בעולם, דייקין היפנית מתפנה לאתגר הבא – לשמור על הסביבה של כולנו

מאת: תוכן שיווקי צילום:


מחפשת אחר פתרונות המיזוג המתקדמים בעולם.  חברת דייקין
 
דייקין היפנית היא כבר מזמן מותג מיזוג בינלאומי, וגם בישראל היא מצננת את האווירה בבתים רבים. החברה שמה דגש על טכנולוגיה, עיצוב ואיכות הסביבה.
 
באיזה אופן דייקין השפיעה על העיצוב בישראל?
"דייקין הינה חברת יפנית שכל עיסוקה והתמחותה הוא בפיתוח, ייצור ושיווק של פתרונות מיזוג אוויר מהמתקדמים בעולם. בנוסף, החברה שמה דגש על נראות מינימליסטית עם קווים נקיים וסולידיים, ומפתחת מוצרים המשתלבים היטב בתכנון ובעיצוב המבנה. מעצבי המוצר בדייקין אף פועלים בשיתוף פעולה עם מיטב האדריכלים ביפן ובאירופה על מנת להתאים גם את אביזרי הקצה ואביזרי הבקרה לטרנדים העיצוביים המשתנים. ראיה לכך היא שפרויקטים יוקרתיים רבים מאובזרים כיום במערכות המיזוג המתקדמות של דייקין".
 
מתאימה לאזורים גיאוגרפיים שונים
 
מהו הערך המוסף של חברת דייקין?
"דייקין היא חברת מיזוג האוויר הגדולה בעולם, והיא עוסקת בתחום זה בלבד – ומכאן מקור כוחה ועוצמתה. כמו כן, דייקין היא שהמציאה את שיטת ה-VRV המאפשרת חיבור מספר רב של מאיידים על יחידה או יחידות חיצוניות, לפי הצורך. השיטה גם מאיצה את מהירות הזרימה של גז הקרר במערכת, ובכך מצמצמת את השימוש בו ומפחיתה פליטה של גזי חממה. בנוסף, דייקין יודעת להתאים את מגוון מוצריה לאזורים הגאוגרפיים השונים בהם היא פועלת, ולצרכים הנדרשים בכל אחד ואחד מהן". 
 
עובדת בשיתוף פעולה עם אדריכלים
 
מהם המוצרים המובילים של החברה?
"החברה מחזיקה במספר מזגנים המהווים את שיא העיצוב בעולם המיזוג. בין מזגנים אלו נמצאת סידרת ה- Emura שזכתה בשלושה פרסי עיצוב של Red Dot באירופה, והיא הסדרה המובילה מבחינה טכנולוגית ועיצובית. נוסף לכך, החברה מציעה פתרונות ייחודיים לחללים מוגבלים, דוגמת יחידה מיני מרכזית אשר ניתן לחבר לה מספר מאיידים ובכך לפתור את הצורך בתיעול. לחברה גם יש מגוון בקרים מעוצבים לשליטה מרחוק בחיבור לבית חכם או באמצעות Bluetooth". 
 
מספקת פתרון לכל חלל
 
מה צפוי בתחום מיזוג האוויר בישראל בעתיד הקרוב והרחוק? 
"תחום מיזוג האוויר נע בשנים האחרונות לכיוון יחידות מרכזיות המסוגלות למזג חללים גדולים באמצעות יחידה חיצונית אחת. הנוף האורבני המוכר, בו יחידות עיליות רבות תלויות על קירות הבתים, הולך ומשתנה".
 
הנוף האורבני הולך להשתנות
 
מהם השינויים שהחברה שואפת להוביל?
"חברת דייקין חרטה על דגלה את נושא איכות הסביבה, וכזו היא חותרת להחליף הגז קרר הנמצא כיום במערכות מיזוג האוויר, בגז המפחית בצורה משמעותית את פלטת גזי החממה. החל משנת 2020 יצוידו מזגני דייקין עם גז קרר מסוג R32 שהומצא במעבדות החברה, ובכך תופחת פליטת גזי החממה בכ- 70%".
 
חרטה על דגלה את איכות הסביבה
 
איזה טיפ אתם מעוניינים לתת לקוראים, למעצבים ולאדריכלים?
"מערכת מיזוג האוויר היא מהחשובות ביותר בבית, שכן זו המערכת שעובדת את מספר השעות הרב ביותר ועל פני כל השנה. לפיכך,חשוב לבחור מערכת שתאפשר לכם ליהנות מאיכות אוויר וגם תהיה חסכונית. מערכות מיזוג האוויר של דייקין הן המובילות ביותר באיכותן ובפשטות ההפעלה שלהן. המערכות מאפשרות ליהנות מפעולה חרישית, דיוק בטמפרטורה ושליטה בלחות. בנוסף, הן מאובזרות במערכתVRT  מובנית המצמצמת את צריכת החשמל ב-28% פחות לעומת כל מערכת מקבילה".
 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה