כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר – הבשורה העיצובית מעולם השטיחים

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר – הבשורה העיצובית מעולם השטיחים

כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

מאת: תוכן שיווקי צילום:


שטיח ג'יזל אפור. מביאים בשורה מודרנית
 
חברת שטיחי איתמר הביאה עמה בשורה מודרנית שרק מוסיפה להתחדש. על העיצובים השונים אמון איתמר, כאשר יחד איתו עובדים מעצבים נוספים בוגרי שנקר. חלק ניכר מהעיצובים שעוברים תחת ידה של החברה, נבחרים מדי שנה לקשט דירות ובתים של מיטב מעצבי הפנים בישראל. 
 
עיצוב מונוכרומטי מינימליסטי מרשים
 
באיזה אופן אתה מרגיש שהחברה שלך משפיעה על העיצוב בישראל?
"חברת שטיחי איתמר היא נושאת הדגל בכל הנוגע לשטיחים מודרניים מעוצבים. החברה התחילה את פעילותה בשנות השבעים, ראשית תחת השם המוכר לכולנו "שטיחי ארבל", שעד היום לקוחות חוזרים ומחפשים עיצובים דומים לשטיחי עבודת היד המודרניים המפורסמים שאיתם התחיל איתמר את הקולקציות הראשונות ביותר שלו. היום אנו מזהים שטיחים של שטיחי איתמר לא רק בבית הישראלי אלא גם בבתי מלון מפוארים ומוסדות רבים בארץ ואפילו בעולם."
 
 
שטיח מדגם אלמנט – לא רק שטיחים קלאסיים
 
עיצוב כפרי – שטיח אונדה – 100% טבעי
 
מהם השינויים שהחברה שואפת להוביל?
"אנחנו מתמקדים בחידושים ומקפידים שנה אחר שנה להיות מחוברים לקדמה ולאופנה של עולם עיצוב הפנים. לטובת העניין, אנחנו דואגים להיות נוכחים בכל התערוכות הרלוונטיות בעולם וכמובן מנהלים קשר הדוק עם מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים המובילים בישראל. בעשור הקרוב נמשיך להביא עיצובים מקוריים חדשים אשר יהפכו גם הם להיות סמל בעולם עיצוב הפנים. במובן הטכנולוגי אנחנו לא מפסיקים לחקור ולפעול במטרה למצוא חומרי גלם נוחים, עמידים, וכמובן פרקטיים אשר יאפשרו לנו ליצור עבור לקוחותנו מוצרים מתקדמים ומוצלחים יותר ויותר. לאחרונה השקנו אתר חדש בו ניתן לבצע רכישה אונליין, ובקרוב יעלו בו כלים נוספים אשר יאפשרו ללקוחות שלנו לבצע התאמות וירטואליות של המוצרים לבית שלהם". 
 
את'וס אפור-כחול – שטיח עשוי משי בעבודת יד
 
שטיח מדגם דלפי, הוזמן באופן מיוחד על פי דרישה של אדריכל
 
כיצד נראה תהליך ההתמקצעות של החברה?
"בראש ובראשונה אני חושב שאת הקרדיט הגדול ביותר צריך לתת למנטור של כולנו, איתמר זיידמן, שמהווה עוגן למורשת המקצועית של אנשי החברה ודוחף אותנו לפתח מוצרים חדשים. מעבר לכך אנו תמיד מקפידים על למידה והעשרה של הצוות המקצועי בחברה דרך סדנאות וביקורים בתערוכות השטיחים הגדולות בעולם".
 
שילוב של יצרתיות, אמנות ופרקטיקה – שטיח מדגם פיאנו
 
מהו הערך המוסף של החברה?
"אנחנו תמיד מחפשים את הדבר הבא ומאוד מעורבים בטרנדים עולמיים מוצלחים. מעבר לחדשנות ומקוריות אני חושב שהערך המוסף שלנו מגיע גם במובן השירותי אותו אנו מספקים ללקוח. מנכ"ל החברה שם דגש גדול מאד על כך שבשטיחי איתמר יינתן שירות שונה מזה שאליו הקהל הישראלי התרגל. אנחנו מבינים שכדי להשיג זאת עלינו לראות את המוצרים מנקודת המבט של הלקוח, ולכן לכל עובד בחברה יש בביתו שטיח של איתמר".
 
שטיח יאנוס – פיתוח של סיבי משי מצמח הבמבוק
 
אפשר גם בחוץ – דגם ריבר
 
מתוך כלל סגנונות העיצוב בחברתך, מהו הסגנון המועדף עליך?
"מעט קשה לבחור סגנון מועדף אחד מבין הרבים שישנם. האמת היא שלכל סגנון יש את הייחודיות שלו וזה בעיקר תלוי בחלל העיצובי אליו מבקשים להתאים את השטיח. אם אני בכל זאת צריך לבחור סגנון מועדף אז אציין את קולקציית ה'סופר סופט' החדשה שלנו, שמציעה שטיחים במחירים לא גבוהים העשויים מסיבים סינטיים דקים וצפופים בעלי מגע קטיפתי רך ונעים. חשוב לי לציין גם את קבוצת השטיחים הטבעיים שלנו, אשר גם הם מאפיינים מאד את החברה והמורשת שלה. מדובר בשטיחים העשויים בעבודת יד ומורכבים מ-100 אחוז צמח טבעי הגדל בצפון הודו. השטיחים האלה משרתים אותנו בכל חללי הבית ובעיקר מתאימים לבתים בעיצובים כפריים יותר". 
 
כל סגנון והייחודיות שלו -דגם סופיה מקולקציית 'סופר סופט'
 
איך אתה רואה את העיצוב בישראל בעתיד הקרוב והרחוק יותר? 
"בכל הנוגע לעיצוב פנים ככלל ולשטיחים בפרט, מדינת ישראל היא מדינה אירופאית לכל דבר עם קצב צמיחה מהיר שמאפשר לנו להיות בקידמה. אני חושב שבעתיד אנחנו נראה כאן יותר ויותר עיצוביים מיוחדים ופורצי דרך. ראיה לכך היא בימת האירוויזיון שמעוצבת באופן שמעיד כי ישראל מובילה בטרנדיים העיצוביים ובאלמנטים החדשניים ביותר הנראים בערים הגדולות והמפורסמות ביותר בעולם". 
 
משחק מרשים של אפורים – דגם ארגוס
 
איזה טיפ אתה מעוניין לתת לקוראים, למעצבים ולאדריכלים?
"לא להתבייש ולא לפחד להעז ולצאת מהקונכייה השמרנית הישראלית. אפשר וכדאי להעז ולבחור שטיחים צבעוניים בעיצובים חדשניים. בחברה שלנו אנחנו מאפשרים ללקוחות לבחור שניים-שלושה שטיחים שונים ולנסות אותם בביתם טרם הרכישה ללא כל עלות או התחייבות מצדם. כך, במקרה הכי גרוע, תמיד אפשר לחזור לאפשרויות המוכרות והנוחות".
 
לפני הרכישה אפשר לנסות את השטיח בבית
 
לא לפחד להעיז בצבעים . דגם אימבר בז'-סגול
 

 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה