כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  70 שנות עיצוב: אפשרויות אינסופיות בתחום הגבס ומוצריו

70 שנות עיצוב: אפשרויות אינסופיות בתחום הגבס ומוצריו

אורבונד, חלוצת תחום הגבס ומוצריו בישראל מזה 25 שנה, מקפידה למכור מערכות הנותנות פתרון כולל לצרכים שונים – עמידות אש, עמידות מים, פתרונות אקוסטיים, בידוד תרמי ועוד, הודות לטכנולוגיה ושלל מוצריה המגוונים מעניקה החברה אפשרויות עיצוב אינסופיות ובכך מובילה את תעשיית הבנייה המתועשת בישראל

מאת: תוכן שיווקי צילום:


חברת אורבונד היא חלוצת תחום הגבס ומוצריו בישראל. אורבונד שהינה חלק מהקונצרן הבינלאומי KNAUF נהנית מתמיכה ומידע טכנולוגי רב. אורבונד מטמיעה שיטות בנייה מודרניות ומתקדמות מהעולם במטרה לקדם ולייעל את ענף הבנייה בישראל ולהוביל את הבנייה המתועשת. 

 

באיזה אופן השפיעה חברת אורבונד על העיצוב בישראל?

מוצרי אורבונד מציעים מגוון רחב של אפשרויות עיצוב החלל הפנימי לכל סוגי הפרויקטים: פרטי, ציבורי ומסחרי. החל מלוחות גבס חסיני אש, עמידי מים, אקוסטיים, חזקים וכן מגוון פתרונות אקוסטיים של לוחות ואריחי גבס מחוררים, אריחי אורגנניק מצמר עצים, אריחים ואלמנטים מינרלים ועוד, אשר כולם מציעים אפשרויות עיצוב אינסופיות.
 
 מגוון לוחות גבס לחלל הבית
 
 
 
מהם השינויים שמובילה חברת אורבונד לקראת העשור הבא?
 
אורבונד כחלק מקבוצת KNAUF נהנית  ממחקר ופיתוח של במגוון תחומים כמו לוחות גבס ייחודיים, פתרונות המשלבים פתרונות לתחום האקוסטיקה ועיצוב החלל. הכל במטרה להוביל את תחום עיצוב הפנים של מבני ציבור, המסחר, המשרדים והמגורים. כמו כן, KNAUF  שמה לה ליעד להוביל את תחום התקרות האקוסטיות למינהן בעולם, ובעשור הקרוב נראה הרבה שינויים ומיזוגים שיאפשרו לקבוצה בכלל ולאורבונד בפרט להוביל גם בתחום התקרות האקוסטיות. 
 
מערכת לבנייה מתקדמת 
 
מפעל אורבונד לייצור לוחות גבס
 
קצת על תהליך ההתמקצעות והערך המוסף של חברת אורבונד
 
כאמור, אורבונד כחלק מ KNAUF יכולה להציע בישראל פתרונות שהושקעה בהם עבודה רבה בעיצוב, מחקר, פיתוח ובדיקות לפני הגעתם לשוק. סוד הצלחת החברה הוא ההון האנושי וההשקעה בו – עובדי ולקוחות אורבונד עוברים תהליכי הכשרה והשתלמות רציפים, ההכשרה של עובדי החברה הינה ערך מוסף ללקוחותיהם שנהנים מהידע הרב שמצטבר ומקבלים ליווי במהלך כל חיי הפרוייקט.
 
 
מכלל סגנונות העיצוב בחברתך, מהו הסגנון המועדף עליך?
 
סגנון העיצוב האהוד בארץ הינו תקרות בקו מינימליסטי נקי. מוצר פופולרי מאוד בסגנון זה הוא אריחים מינראליים אקוסטיים בשם טופיק מבית KNAUF AMF המעניקים לתקרת החדר עיצוב אחיד בצבע לבן. טרנד חדשני שסוחף אדריכלים בעולם העיצוב המערבי הוא להשאיר את תקרת הבטון ומערכות הבניין חשופים, לצבוע אותם בגוון שחור ולהתקין גופים אקוסטיים "מרחפים" בשם סוניק אלמנט מבית KNAUF AMF. כך מתקבל מראה מרענן ועתידני של המשרד או האולם המתוכנן.
 
 
סוניק אלמנט מרחף 
 
בנוסף, אנו רואים כי תקרות הגבס בגדלים ייחודיים של 40*240 עליהם ניתן להדפיס כל תמונה תופסים תאוצה בקרב האדריכלים. מערכת זו – ADIT נותנת הן פיתרון עיצובי והן פיתרון אקוסטי ע"י טיפול בקירות ולא רק בתקרות.
 
טיפ מחברת אורבונד לקוראים, למעצבים ולאדריכלים?
 
תעזו. אל תחששו להשתמש ולשלב חומרים וצבעים שונים בפרויקט שלכם. תקרה מאריחי גבס מחוררים שניתן לצבוע בגוונים שונים, חיפוי קיר מלוחות אורגניק צבעוניים בעלי עובי שונה היוצרים מטריצה תלת-ממדית על הקיר, ADIT מודפס שהינו אלמנט לשיפור אקוסטי בתלייה מהירה על קיר, יכולים להוות פתרונות המעשירים ומשדרגים בקלות את הפרויקט המתוכנן שלכם. המוצרים והפתרונות קיימים, יחד עם תכנון נועז השמים הם הגבול.
 
 
מפעל אורבונד לייצור לוחות גבס
 
 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה