כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  70 שנות עיצוב : הלב הפועם של הבית

70 שנות עיצוב : הלב הפועם של הבית

הלב של הבית הוא ללא ספק המטבח, בו מתקיימות כל השיחות בו לוחשים את הסודות. חברת רגבה מובילה את התחום ומעניקה ללקוחותיה איכות שירות ומגוון עיצובים

מאת: תוכן שיווקי צילום:


מאז ומתמיד הדברים הכי חשובים, השיחות הכי עסיסיות, הרעיונות הכי טובים, נולדו במטבח הבית. סביב הסירים והריחות צמחו משפחות וחברויות והמטבח מעולם לא היה עוד סתם חדר בבית. מאז ומתמיד וגם כיום בכל בית שנבנה או משופץ המטבח הוא לב הבית. יש חשיבות רבה לגודל המטבח, העיצוב והחומרים. חברת רגבה מובילה בתחום המטבחים ומקפידה לצעוד תמיד קדימה גם מבחינת העיצוב וגם בטכנולוגיה וטיב החומרים. ישנה רגישות וחשיבות בחברה למתן השירות הטוב ביותר ללקוח לאורך כל הדרך.
 
כיצד חברת רגבה השפיעה על העיצוב בישראל?
 
חברת "רגבה" היא חברה מובילה מעל 70 שנה בתחום המטבחים והריהוט המשלים בארץ. רגבה הוגה, מעצבת ומייצרת מתוך התרבות ובשביל התרבות ומבינה את הצרכים הדינאמיים של החברה. ההבנה כי השוק הישראלי הוא שוק דינאמי, רגיש ביותר לעיצוב, אוהב את האסתטיקה ולא נכנע לפשרות, הביאה את החברה להקים מחלקת הפיתוח מאפשרת לחברה להיות קשובה לצרכי הלקוחות, לספק ללקוחות את חומרי הגלם האיכותיים ביותר ולייצר מוצרים מתועשים שמאפשרים ללקוח ליהנות מאיכות מדויקת.
 
מטבח קוריאן – מעצבת פנים אתי גבאי וצלם עודד סמדר
 
מהם השינויים שחברת רגבה מובילה לקראת העשור הבא?
בעקבות התפתחויות טכנולוגיות חדשניות חברת רגבה רואה יותר ויותר עיצוב בחומרים המחקים עץ באופן מושלם. מדובר בחומרים עמידים ואיכותיים המתאימים לצרכי מטבח, עצים במרקם מט, עצים במראה גס ולא מעובד חזרו להיות באופנה. כשבמקביל ניתן דגש הולך וגדל על מודל "הבית החכם", להכניס תפיסות חדשות בעיצוב המטבחים. המטבח הופך למעשה למכונה שבה מערכות מחשב מתאימות את עצמן להרגלים של בני הבית ומפתחות תנאי צריכה אופטימליים", כמו כן בסניפים יכנסו מערכות תצוגה דיגיטליות עם יותר מעורבות של מציאות רבודה. לאחרונה, הוקמה מחלקה חדשה בתחום השוק המוסדי אשר מרכזת תחתיה את כלל הפעילות לשוק זה ומציעה את שירותיה ליזמי בניה, משרדים, השתתפות במכרזים , עבור שוק זה נפתח מוצרים ייחודים. 
  
באדיבות חברת רגבה
 
מהו תהליך ההתמקצעות והערך המוסף של חברת רגבה?
 
דרורית קפלן, סמנכ"לית שיווק ופיתוח מטבחי רגבה: "כתוצאה מהקטנת שטחי המגורים בישראל בשנים האחרונות, האלמנטים במטבח משנים צורתם והפכו ליותר ביתיים, הן במימד הפונקציונאלי והן בקווי העיצוב שלהם. אנו שואבים את ההשראה מתערוכות העיצוב הגדולות והחשובות בעולם ובקולקציה החדשה חיברנו את החללים הסגורים עם הפתוחים, עד לכדי יצירת הרמוניה עיצובית אחידה וקוהרנטית. רגבה מזמינה את שוחרי העיצוב המעודן והאורבני להעז עם הצבעוניות השחורה והדרמטית תוך מינון אינדיבידואלי ולשלב מדפי מתכת קלילים כחומר גלם חדש במטבח, יחד עם הדוגלים במראה רומנטי ומסורתי יותר הרוצים ליהנות ממטבח מעץ במראה קלאסי. כל זאת מבלי לחרוג ממגבלות תקציביות, אך בו זמנית לא להתפשר על איכות, ".
רגבה מתעדכנת תמיד ומביאה ללקוחותיה את החומרים המתקדמים ביותר, ברבות השנים הפכה לאוטוריטה בתחומה ומובילה טרנדים ומצעידה את המטבח הישראלי למחוזות חדשים. לקהל האדריכלים והמעצבים הוקם מועדון "קונטור", מועדון אמנות המיועד לקהילת האדריכלים והמעצבים העובדים עם החברה. עיקר פעילותו של המועדון, שהינו ייחודי ובלעדי בארץ, הוא להעניק לקהל זה הזדמנות להעמיק את הקשר שלהם לאומנות עכשווית ולהתעדכן בכל הטרנדים העולמיים. הפעילות מתפרסת לאורך השנה ומכילה מגוון רחב של פעילויות.
 
באדיבות חברת רגבה
 
מהם סגנונות העיצוב בחברת רגבה, והאם יש סגנון שמועדף על הלקוחות?
 
באתר רגבה החדש תפגשו את "רגבה סיטי – וילאג'" – סיפור קולקציית הדגמים של רגבה. 
על הציר הנע בין ה"כפרי" החם והשורשי, ל"עירוני" הטכנולוגי והדינאמי, תמצאו ברגבה 16 דגמי מטבחים שכל אחד מהם הוא שילוב אחר בין שני העולמות. הטיול בין העולמות ובין מה שהם מסמלים הוא עולם ההשראה של החברה ועכשיו הגיע תור הלקוחות אשר כבר מהבית יוכלו להבין מי הם וכמה יש בהם מכל עולם:הדופק והקצב המהיר של העיר – או הרוגע והשלווה של הכפר ? החומרים החמים והחושניים – או חומרים בטכנולוגיה מתקדמת? 
 
מתוך אתר רגבה
  
באדיבות חברת רגבה
  
ונוס – מעצבת:שיר בר גיל כהן. צלם: לירן שרעבי 
 
להב – אדריכלית:ליליאן בן שהם. צלם: אלעד גונן 
 
צלם: עודד סמדר
 
נאנו לייזר – סטודיו דולו – עדי קליין ותמר הרדוף. צילום: עוזי פורת
 
 
 
 
 
 
 

 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה