כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  70 שנות עיצוב: טכנולוגיה ומגוון עיצובים סניטריים בנוחיות שלכם!

70 שנות עיצוב: טכנולוגיה ומגוון עיצובים סניטריים בנוחיות שלכם!

חברה Geberit הפכה את אזור הנוחיות לאזור מעוצב וחדשני תוך מחשבה על כל פרט שייתן לכם שקט איכות וחדשנות עיצובית

מאת: תוכן שיווקי צילום:


כלים סניטרים כיום זה עולם ומלואו  אשר משתלב עם הקידמה של העיצוב. בכל מקום אשר נהיה ישנם כלים סניטרים וכיום יש מגוון שלם עיצובי וטכנולוגי אשר ייתן מענה לכל סוג של מקום.  חברת  Geberit מובילה את תחום הכלים הסניטרים תוך הקפדה על איכות שירות ומגוון עיצובים של המוצרים . 

 

 

 

 

3 דברים שלא ידעתם על Geberit:

 

1. חברת Geberit היא החברה הגדולה באירופה לעיצוב וייצור מוצרים סניטריים. Geberit פועלת בכל העולם ומספקת ערך מוסף ייחודי בכל הקשור לטכנולוגיה סניטרית ומוצרים לחדרי רחצה.

2. מטה הקבוצה ממוקם ב-Jona-Rapperswil ,שווייץ. בחברה פועלים כ-12,000 עובדים בכ-50 מדינות ובכ-30 אתרי ייצור. מתוך הבנה של חשיבות הנושא והצורך לייצר פתרונות לחיים ירוקים ובריאים יותר, Geberit משקיעה רבות במחקר ופיתוח.

3. החברה הקימה את מעבדת האקוסטיקה הגדולה ביותר בעולם לחברה מסחרית, הממוקמת בשווייץ, ומבצעת לאביזרי החברה בדיקות סטטיות ובדיקות עמידות באש.

 

  קירות סניטריים של גבריט

 

 הבנייה השכיחה בישראל לא עומדת בתקן הרעש

 

 באיזה אופן השפיעה חברת  Geberit על העיצוב בישראל ?

 

כולכם וודאי מכירים את הסיטואציה. באמצע הלילה, כולם ישנים. השכן החביב מהקומה למעלה מדיח את האסלה שלו ואתה שומע רעש לא נעים של מי ביוב היורדים בצינור מעל מיטתך ואתה יוצא מדעתך. צנרת שאינה מותקנת כהלכה או שאינה מתאימה לבניין יכולה לגרום לרעש מטריד ולא מקובל שיוביל לתלונות ולתיקונים יקרים. זהו נושא שאינו מדובר מספיק, אולם על ידי תכנון והתקנה מוקפדים של צנרת מראש ניתן לשפר את איכות חייהם של דיירים בבניינים שונים והודות לכך את ערך הבניין. המודעות לרעש, העלייה ברמת החיים והמחיר הגבוה של הדירות מביאים אנשים להתעניין גם בנושא של אקוסטיקה, וכשמדברים על אקוסטיקה מדברים על הרעש שנגרם ממערכות שפכים ומערכות מים. הבעיה המדוברת בולטת בעיקר בשני סוגי בניינים. הראשון הוא מבנים ציבוריים, ובמיוחד בתי מלון. כמעט כל אחד מכיר את המצב שבו הוא נח בחדרו שבמלון, כאשר לפתע אורח מאחת הקומות העליונות מחליט לפתע להתרחץ, והמנוחה מופרת בשל הרעשים המתלווים. בעיה דומה קיימת בבנייני יוקרה שונים.

נציגות Geberit בישראל הקימה לאחרונה במרכז ההדרכה חדר אקוסטיקה מיוחד באמצעותו מודגמים הבעיות והפתרונות האופטימליים לנושא האקוסטיקה בבנייני מגורים וזאת לאחר ביצוע בדיקות אקוסטיות לחדרי מגורים על פי שיטות ההתקנה הנפוצות בישראל. בחדר האקוסטיקה מקיימת החברה סמינר מקצועי המיועד ליזמים, חברות בנייה, אדריכלים, מתכננים ויועצי צנרת ואקוסטיקה, על מנת להעביר ידע לשוק הישראלי על הפתרונות הנכונים בנושא מערכות סניטציה שקטות במבנים

 

קיר אקוסטי

 

 תהליך ההתמקצעות והערך המוסף של חברת  Geberit:

 

אחד הפתרונות המובילים כיום בעולם לבעיית האקוסטיקה בבתי המלון  ובבנייני מגורים הוא הקיר הסניטרי (GIS). הקיר הסניטרי המותקן כיום בבתי מלון ובבנייני המגורים המובילים בארץ ובעולם, הוא שיטת התקנת צנרת המתאימה במיוחד לבניינים רבי קומות, הכוללים  מאות חדרים "טיפוסיים". הקיר הסניטרי הוא מערכת אינסטלציה הכוללת את כל הצנרת הנדרשת, המורכבת מראש בבית המלאכה ומובאת לאתר הבנייה לצורך התקנה בלבד. השימוש במוצרים מתוצרת אחת לאורך כל המערכת מאפשרת בין השאר, הקפדה מירבית על נושא האקוסטיקה ועמידה בערכים האקוסטיים המחמירים ביותר הקיימים בשוק. העובדה כי הקיר האקוסטי מורכב ב"חתיכה אחת", מאפשרת פיקוח ושליטה  קפדניים על נושא האקוסטיקה גם לאחר ההתקנה, בזכות הגישה הנוחה והיעילה למערכת. הקיר הסניטרי מאפשר גישה פשוטה וזריזה לצנרת, המקלה באופן ניכר על תיקונים והתאמות הנדרשים לאורך השנים. השימוש בקיר הסניטרי מאפשר לבתי מלון ובנייני מגורים לתת לאורחים ולדיירים שירות איכותי גם בתחום האקוסטיקה, ומעמיד את בתי המלון ובנייני המגורים בחזית הקידמה ובשורה אחת עם המלונות  והבניינים המתקדמים בעולם. רשתות בתי מלון וחברות בנייה רבות בישראל  בוחרות כיום לעבור משיטת ההתקנה הקונבנציונלית לשיטת הקיר הסניטרי, בין אם בעת הקמת מלון או בניין חדש ובין אם באמצעות שיפוצים במלונות או בניינים קיימים. מעבר לשמירה על אקוסטיקה מיטבית, לקיר הסניטרי יתרונות נוספים: אחריות יצרן על כל המערכת בקיר, איכות עבודה גבוהה, תיאום בין כל המערכות, חיסכון בזמן העבודה, חיסכון יעיל בעלויות הביצוע, חיסכון מקסימלי בחומרים וכאמור גישה נוחה לצנרת. חשוב להדגיש, כי הדאגה לאקוסטיקה נאותה של הצנרת בבניין איננה אמורה להתקיים כ"התנדבות" או "אקסטרה מאמץ" מצד אנשי המקצוע הבונים את הבניין. ישנו תקן ישראלי מחייב, אשר נקבע על ידי מכון התקנים בנוגע לרמת הרעש המותרת כתוצאה ממערכות אינסטלציה ושפכים.

 

רועי גוטליב מהמשרד לאיכות הסביבה יחד עם שריג ועמית

 

הדגמה של הרעש המתקבל כתוצאה מכל אחת משיטות הבנייה

 

הדגמה של מדידת רעש

 

חברת  Geberit מגישה לקוראים, למעצבים ולאדריכלים חמישה טיפים לקבלת השקט:

 

1. הגדר חדרים מוגנים. אל תמקם חדרים שקטים ליד קיר עם מתקנים סניטריים/ניקוז או מתחת לחדר רחצה.

2. התקן קיר טרומי מודרני. בניית חדרי רחצה בעזרת קירות טרומיים היא הבסיס לבידוד אקוסטי חדשני.

3. אל תיגע בבניין. חומרי בידוד רעשים במקום הנכון מונעים את התפשטות ההדהוד בבניין.

4. בחר במוצרים שקטים. צינורות הניקוז ומערכות ההתקנה של Geberit משפרים את ספיגת הרעשים. השתמש בצינורות מי שפכים Geberit Silent-db20 בעלי ביצועים אקוסטיים גבוהים, במכלי הדחה סמויים של Geberit עם מסגרת אסלה תלויה Duofix ובאסלות תלויות.

5. שאל את מומחה Geberit שלך. ל-Geberit יש מגוון נרחב של מוצרים חדשניים המתאימים לתעשיית השרברבות.

 

 גם אתם רוצים להנות ממוצרי  Geberit? כנסו לאתר ותוכלו להתרשם 

 

 

object(WP_Post)#18285 (24) { ["ID"]=> int(283759) ["post_author"]=> string(1) "2" ["post_date"]=> string(19) "2019-06-19 03:10:07" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2019-06-19 03:10:07" ["post_content"]=> string(0) "" ["post_title"]=> string(4) "553!" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "inherit" ["comment_status"]=> string(4) "open" ["ping_status"]=> string(6) "closed" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(7) "553-303" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2019-06-19 03:10:07" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2019-06-19 03:10:07" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(283758) ["guid"]=> string(56) "http://www.bvd.co.il/wp-content/uploads/2019/06/553!.jpg" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(10) "attachment" ["post_mime_type"]=> string(10) "image/jpeg" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" }

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה