כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות  //  70 שנות עיצוב: פותחים דלת לעשור הבא

70 שנות עיצוב: פותחים דלת לעשור הבא

הדלתות הן חלק בלתי נפרד בכל סוג בנייה, מבנה ועיצובו. חברת הדלתות חמדיה מובילה את תחום הדלתות בארץ עם מגוון רחב של עיצובים צבעים ודגמים תוך התאמה לצרכי לקוחותיה וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך.

מאת: תוכן שיווקי צילום:


 

כאשר מגיעים לבית, הדבר הראשון אותו תראו זו הדלת. בכל תהליך עיצוב הבית היא חלק בלתי נפרד וכיום יש אין ספור אפשרות לדלתות. בכל מיני צבעים, עיצובים ובמגוון חומרים. על כל דלת שתחלמו לבית החדש, תוכלו למצוא אותה בדלתות חמדיה.  דלתות חמדיה מובילה בתחום הדלתות. החברה מייצרת, מפתחת ומשווקת דלתות פנים מזה כ-70 שנה. מה שהחל כמיזם של מספר חברי קיבוץ, הפך לגאווה ישראלית בינלאומית ולמפעל המוביל בארץ בתחום דלתות הפנים. דלתות חמדיה היא החברה הישראלית הגדולה בתחומה, עם מגוון המוצרים הרחב בענף בשלל עיצובים ומפרטים בהתאם לצרכי הלקוחות ודרישות הפרויקטים. החברה ידועה בהיקפי ייצור גדולים של דלתות מעוצבות ובפיתוחים טכנולוגיים חכמים. דלתות חמדיה מקדמת מוצרים ייחודיים ורשומים על שמה פטנטים בינלאומיים כמו דלת פנים אקוסטית יחידה מסוגה. החברה מקפידה לשים את הלקוח בראש סדר העדיפויות ועל קהל לקוחות החברה נמנים לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, חברות בנייה, יזמים, מנהלי פרויקטים ועמם גם לקוחות מעבר לים.דלתות מעוצבות מבית דלתות חמדיה הן תו תקן לאיכות בייצור כחול-לבן ונחשבות למודל לחיקוי בארץ ובעולם. החברה מובילה תהליכים בינלאומיים בענף ומפעלה מאובזר בציוד החדשני והמת קדם ביותר. המפעל של דלתות חמדיה מותאם לייצור של כ-160,000 דלתות פנים מעוצבות בשנה.

 

 

 

באיזה אופן חברת דלתות חמדיה השפיעה על העיצוב בישראל?

דלתות חמדיה היא החברה הראשונה שמייצרת מגוון כל כך גדול של דלתות לרבות צבעים שונים. ולא פחות חשוב מכך העיצוב של דלתות חמדיה צועד קדימה ומשתלב בטכנולוגיה החדישה, חברת דלתות חמדיה היא החברה הראשונה שהכניסה דלתות אקוסטיות והעלתה את נושא השקט, לחמדיה יש דלתות דו כנפיות. כמו כן היא החברה הראשונה שהכניסה דלתות נגררות לכיס.  חברת דלתות חמדיה דואגת לאורך כל הדרך לשלב בין עיצוב וטכנולוגיה ובמחירים שווים לכל נפש. 

 

 

 

מהם השינויים שחברת דלתות חמדיה מובילה לקראת העשור הבא?

חברת דלתות חמדיה מקפידה לאורך כל השנים לפרוץ דרך, לצעוד עם הקידמה ולהוביל את תחום הדלתות הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה עיצובית. השינויים שחברת דלתות חמדיה מובילה לקראת העשור הבא חלים במספר תחומים: דלתות עם עמידות למים וגם בידוד רעשים. פיתוח של משקופים  חדשים ודלתות הזזה על הקיר חדשניות ואיכותיות. כל החידושים יובילו ללקוחות עוד אפשרויות מדהימות אשר יעניקו להם איכות נוחות עמידות ובמקביל לכך כמובן מגוון עיצובים וצבעים. 

 

 

מהו תהליך ההתמקצעות והערך המוסף של חברת דלתות חמדיה?

לדלתות חמדיה יש את הציוד הכי טוב והכי מתקדם בעולם בתחום הדלתות. כל הדבקים אשר אנו משתמשים הם דבקים חדשים פואולוריטנים, מחלקת הפיתוח של דלתות חמדיה שוקדת פיתוח ובקרת איכות. החברה חרתה על דגלה את המקצוענות ופיתוח דלתות שקטות, בבדיקות אשר נעשו במעבדה אשר מאושרת ע"י מכון התקנים נבדקו הדלתות של חברת דלתות חמדיה ודלתות של המתחרה העיקרי ושם הסתבר מעבר לכל ספק שדלתות חמדיה כולל המשקוף מבודדות רעשים פי 2 מהמתחרה. לחברה חשוב לתת את המוצר הטוב ביותר ללקוחותיה ולכן לאורך כל הדרך היא שומרת על טכנולוגיה חדישה ולהוביל את החידושים הטובים ביותר בתחום. 

 

 

בכלל סגנונות העיצוב בחברת דלתות חמדיה ומהו הסגנון המועדף עליכם?

לדלתות חמדיה מגוון רחב מאד של עיצובים וצבעים. כל אחד יוכל למצוא את הדלת שעליו חלם ולכל סגנון עיצוב של בית, תמצא הדלת בחברת חמדיה שתתאים לו.  סגנון עיצובי שנמצא מועדף פעמים רבות בחברה הוא הסגנון של דלתות צבע בתנור דגם פרלין 1 אשר מגיע בכל מגוון צבעי טמבור והדוגמה של הדלת מתאימה לכל הסיגנונות העיצוביים- קלאסי, מודרני ורטרו.

 

 

 

איזה טיפ חברת דלתות חמדיה מעוניינת לתת לקוראים, למעצבים ולאדריכלים?

צוות חברת דלתות חמדיה עומד תמיד לרשות הלקוחות, המעצבים והאדריכלים וישמח לתת ייעוץ והכוונה בכל שאלה, בעיה והתאמה של הדלת הנכונה. הטיפ הטוב ביותר שהחברה מעניקה לאדריכלים ומעצבים הוא: שיש לזכור תמיד כי  דלתות פנים הן לא רק חיץ בין החדרים להסתיר מה שקורה מאחור כמו וילון,  אלא גם לבודד רעשים וקולו בין חדר לחדר. 

 

גם אתם רוצים להנות מדלתות חמדיה ? כנסו לאתר והתרשמו 

 

 

עוד בנושא

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: אבק כוכבים


אחרי שינויים מנהליים משמעותיים, כוכב אלומיניום מחשבת מסלול מחדש והיעד: הכי קדימה שיש

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: שטיחי איתמר - הבשורה העיצובית מעולם השטיחים


כשאיתמר זיידמן, מהנדס טקסטיל צעיר, ביקר בתערוכת שטיחים בדנמרק – הוא הבין שזה יהיה מפעל חייו. מאז עבר כמעט יובל וכיום חברת שטיחי איתמר היא ממותגי הכחול-לבן המוכרים בארצנו, הדוגלת בשירות המאפשר ללקוחות לנסות את השטיחים בבית ללא עלות והתחייבות טרם הרכישה

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: כחומר ביד היוצר


חברת גוטליב מעצבים איכות באלומיניום. שערים, גדרות, ופרגולות הם רק חלק מהמוצרים שהחברה יודעת לייצר

המשפיעים הגדולים: יום העצמאות

המשפיעים הגדולים: יש על מי לסכוך


כבר כמעט ארבעים שנה שחברת סוככי השרון מכניסה צל לבתים בישראל. כמובילה בתחום, היא יודעת לספק את הפתרונות המתקדמים והנכונים ביותר לכל מטרה

תגובות

כתיבת תגובה