כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

נבחרי השנה  //  נבחרי השנה 2019-20 של בניין ודיור בשיתוף מטבחי זיו שותפים בקידום קהילת המעצבים והאדריכלים בישראל

נבחרי השנה 2019-20 של בניין ודיור בשיתוף מטבחי זיו שותפים בקידום קהילת המעצבים והאדריכלים בישראל

פרויקט נבחרי השנה של בניין ודיור בשיתוף מטבחי זיו יוצא לדרך, הצביעו ובחרו את הפרוייקטים הכי מעוצבים של השנה ואולי תזכו באירוח זוגי מפנק במלונות ליר סנס ופבריק

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


 ההצבעה נסגרה! ב-22.1 ,ביום רביעי, יוכרזו הזוכים בכל הקטגוריות באירוע נבחרי השנה שיתקיים באולם התצוגה של מטבחי זיו, ברחוב הלח"י 28 בני ברק. תודה רבה לעשרות אלפי הגולשים שהשתתפו בהצבעה  

 

במהלך שנת 2019 זכינו להעלות לאתר עשרות פרוייקטים מעוצבים ביניהם בתים פרטיים, דירות, דירות קטנות, משרדים, מלונות ודירות מחו"ל. ועכשיו, רגע לפני שהשנה מגיעה לסיומה, אנחנו נרגשים לפתוח את תחרות "נבחרי השנה 2019-20" של אתר בניין ודיור ובשיתוף מטבחי זיו. תחרות זו נועדה לסמן את החלוצים מבין האדריכלים והמעצבים שהעזו בעבודתם להציב רף גבוהה וחדשני ומהווים את חוד החנית של עולם העיצוב. אתם מוזמנים לשוטט בין הקטגוריות השונות ולהתרשם מהמתמודדים הסופיים ולבחור את הפרוייקט שבעיניכם ראוי לתואר, אם בזכות החדשנות שלו, השפה העיצובית, בחירת החומרים וניצול החלל.

בין המצביעים יוגרלו פרסים, ביניהם: פינוק זוגי במלון פבריק, חבילת לינה זוגית ומפנקת במלון ליר סנס, ארוחה זוגית בחמארה הגרוזינית "טש וטשה" במתחם התחנה, ארוחה זוגית  ועוד.

בתים פרטיים


בכל הנוגע לבתים פרטיים האתגר הגדול שהמעצבים והאדריכלים מתמודדים איתו הוא גודל הבית, מצד אחד הם מתבקשים שלא להעמיס על החלל ולשמור על ניקיון עיצובי ומן הצד השני לנצל את המקום כך שיכיל את דייריו ואת כל צרכהים. אנחנו רואים העזה בכל הקשור לצבע, הנכנס פנימה בנגיעות ומשאיר אחריו דומיננטיות של צורה, בעיקר בחללים המשותפים אך לא רק, גם בחדרים. בין הצבעים שיותר בלטו השנה נפגוש לרוב את הצבע הסגול והצהוב. נושא נוסף שבולט בתיכנונם של הבתים הפרטיים הוא תכנון התאורה שהקריטיות שלו נובעת מיכולותו להבליט חללים בבית ולייצר אשלייה של מרחב.
לכל הבתים הפרטיים המשתתפים בתחרות – לחצו כאן

דירות


ההתמודדות הכי משמעותית של מעצבי הפנים ואדריכלי הדירות היא שאלת הייחודיות. זאת בשל העובדה שרובן של הדירות היום הן דירות קבלן הדומות אחת לשניה והמעצבים נדרשים לייצר אותנטיות ובכך לצאת מן התבנית המוכתבת. וגם כאן נראה את האתגר של ניצול החלל, השנה פגשנו במגמה של הקטנת חדרי השינה לטובת החללים המשותפים אשר הולכים וגדלים.
לכל הדירות המשתתפות בתחרות – לחצו כאן

דירות קטנות


האתגר העיצובי הבולט בכל הנוגע לדירות קטנות הוא להצליח לשלב את כל האלמנטים, הריהוט והאיבזור המעניקים נוכות ופונקציונאליות משתמש לדיירים בתוך חללים קטנים. אתגר זה מניב לנו קריאטיוביות שהולכת ומשכללת עצמה ומובילה לאותם "פטנטים" של רהיטים מתקפלים, קירות שמשמשים לעוד מטרות מלבד מחיצות ועוד.
לכל הדירות הקטנות המשתתפות – לחצו כאן

  משרדים


לאחר מספר שנים בהן השפה העיצובית ששלטה בעולם המשרדים היתה שפת קומיקס השנה אנו מתחדשים בשפה עיצובית שונה המציגה מגוון סגנונות רב. לחלק גדול מן המשרדים שאנו פוגשים יש שפה משלהם, עם אופי אחר הבא לידי ביטוי בעיצוב הפנים, חלקם מודרניים, חלקם שמים את הדגש דווקא על הבייתיות, אנו נחפשים להעזה גדולה יותר, עליה אנו מברכים.
לכל המשרדים המשתתפים בתחרות – לחצו כאן

מלונות


גם בעולם המלונות אנחנו פוגשים מגוון רב של סגנונות עיצוב, כשם שישראל מתבלטת בעולם המסעדנות, כך גם בעולם המלונאות אנחנו מתבלטים לטובה עם עושר רב של השראה. העושר נובע מהפנייה לקהלי היעד השונים. נוכל לפגוש במלונות מעונבים ורישמיים המתאימים עצמם לאנשי עסקים בהם השפה העיצובית מודרנית-עכשווית לצד מלונות הנוטים אל הסגנון הכפרי והחמים.
לכל המלונות המשתתפים בתחרות – לחצו כאן

דירות חו"ל


בכל הנוגע לדירות בחו"ל אנחנו ממשיכים לפגוש בחופש אדיר, בחדשנות ואומץ גדול. אנחנו פוגשים במשחק נכון עם חומרים וצבעים הנובע מרצון ושאיפה להמציא ואפילו למרוד בקיים ולנו רק נותר להיעמד פעורי פה ולקחת השראה מההעזה.
לכל הדירות מחו"ל המשתתפות – לחצו כאן

מערבת בניין ודיור מברכת את המתמודדים ומאחלת לכם גולשים יקרים שלנו ליהנות מן הפרוייקטים השונים, לחיי עוד שנה מעוצבת, נועזת – כי השמיים הם הגבול. בברכת גלישה נעימה, דנית אמינוף, עורכת האתר.

עוד בנושא

נבחרי השנה

נבחרי השנה 2019-2020: האירוע שהיה והזוכים המאושרים


בסיום חודש מותח של הצבעות, נבחרו העיצובים הזוכים בפרויקט נבחרי השנה 2019-2020 של בניין ודיור, בשיתוף מטבחי זיו. ההכרזה המרגשת התקיימה אתמול בערב, באירוע שכולו הוקרה לעולם האדריכלות והעיצוב

נבחרי השנה

נבחרי השנה 2019-20 של בניין ודיור בשיתוף מטבחי זיו שותפים בקידום קהילת המעצבים והאדריכלים בישראל


פרויקט נבחרי השנה של בניין ודיור בשיתוף מטבחי זיו יוצא לדרך, הצביעו ובחרו את הפרוייקטים הכי מעוצבים של השנה ואולי תזכו באירוח זוגי מפנק במלונות ליר סנס ופבריק

נבחרי השנה

נבחרי השנה 2019-20 של בניין ודיור בשיתוף מטבחי זיו שותפים בקידום קהילת המעצבים והאדריכלים בישראל: המשרדים המועמדים


במהלך השנה עלו באתר עשרות משרדים, ועכשיו, רגע לפני שהשנה נגמרת הגיע הזמן לבחור את המשרד שיזכה בתואר הנכסף של נבחרי השנה 2019-20, הצביעו ואולי תזכו בלילה במלון FABRIC בנחלת בנימין

נבחרי השנה

נבחרי השנה 2019-20 של בניין ודיור בשיתוף מטבחי זיו שותפים בקידום קהילת המעצבים והאדריכלים בישראל: הדירות המועמדות


במהלך השנה עלו באתר עשרות דירות, ועכשיו, רגע לפני שהשנה נגמרת הגיע הזמן לבחור את הדירה שתזכה בתואר הנכסף של נבחרי השנה 2019-20, הצביעו לדירה הנבחרת ואולי תזכו בפינוק זוגי במלון ליר סנס

תגובות

כתיבת תגובה