פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

הגיע הזמן לעלות מדרגה

ניסיון של עשרות שנים בתחום יחד עם הקפדה על עיצוב, חדשנות טכנולוגית ורמות גימור גבוהות במיוחד הופכות את "קו נבון" לאחד מיצרני המדרגות המובילים בישראל

מאת: שחר בן פורת

צילום: יח"צ

17/01/2011

32 שנים עברו מאז שאילן נבון, אז חייל משוחרר, החל לבנות בחצר בית הוריו מעקות ומדרגות. אילן, בנם של עובדיה ושרה נבון ז"ל ממייסדי קיבוץ מלכיה בגליל, הוא בוגר לימודי מתכת במגמת מכניקה מדוייקת ומבלטנות. הוא התחיל לממש את הכשרון הגדול שלו באותה המסגריה הפשוטה, שהפכה תוך זמן קצר יחסית למפעל של ממש.

ההתמחות של "קו נבון" היא בייצור של מדרגות המיוצרות מפלדה בשילוב עץ, אבן וזכוכית, כמו גם סולמות מתקפלים וחלונות לעליות גג

האופטימיות הטבועה בו, בשילוב יכולותיו המקצועיות והיושר בעבודתו עם לקוחות וספקים, הביא את המסגריה להיות למפעל הוותיק, המקצועי והמנוסה בישראל בתחום מדרגות, והוא קיבל את השם "קו נבון".

ההתמחות של "קו נבון" היא בייצור של מדרגות המיוצרות מפלדה בשילוב עץ, אבן וזכוכית, כמו גם סולמות מתקפלים וחלונות לעליות גג. היכולות העיצוביות והטכניות הגבוהות של החברה ואנשיה מאפשר ללקוחות להגשים כל צורך ופנטזיה תכנונית ושילוב של כל סוגי החומרים בסגנונות עיצובים שונים, כל זאת בהתאמה אישית לפי הצרכים המדויקים של כל לקוח, בין אם מדובר בבית פרטי, במפעל, בחנות, בית מלון וכדומה, "אין סטנדרטי, רגיל ומשעמם ב'קו נבון'", אומר אילן "אנחנו תמיד מחפשים דווקא את העבודות המאתגרות שיעניינו אותנו ושיחדשו לנו", הוא מוסיף.

האיכויות המרשימות של "קו נבון" מוכרות היטב לאדריכלים, מעצבים ובונים בישראל, והיא מעניקה בטחון ללקוחות חדשים ותמורה מלאה לכספם

אנשי הפיתוח של החברה שוקדים לאורך כל השנה על פיתוח מערכות חדשות ועיצובים מקוריים למדרגות פנים. "המדרגות משלבות פלדה, עץ, אבן וזכוכית באומנות", אומר אילן, "והן הופכות ליצירת אומנות של ממש. אנחנו מקפידים על רמת גימור גבוהה ועל עיצוב וטכנולוגיה מתקדמים ומשתדלים לעשות את הכל עם הרבה תשומת לב, אהבה ונשמה".

היכולות המקצועיות הגבוהות של "קו נבון" באות לידי ביטוי באולם התצוגה רחב הידיים של המפעל, שממוקם בחולון. אולם התצוגה המרשים הוקדש לזכרו של ארז נבון ז"ל, אחיו הצעיר של אילן שעבד במפעל ב-1992-1994.

בזכות הכשרון של ארז המפעל שילש את פעילותו תוך תקופה קצרה, והשיתוף המצויין בין האחים - שניהם בוגרי מגמת המכניקה והמתכת באורט - הוא שקידם את העיצוב, הביצוע והייצור של "קו נבון" לרמות בינלאומיות. ארז נהרג בתאונת אופנוע טרגית סמוך למפעל, כשהוא בן 23 בלבד.

הנסיון הרב שנצבר לאורך השנים ב"קו נבון" והיכולות המקצועיות הגבוהות של המפעל הפכו את החברה למכתיבת הקצב המחיר והעיצוב בתחום. האיכויות המרשימות של "קו נבון" מוכרות היטב לאדריכלים, מעצבים ובונים בישראל, והיא מעניקה בטחון ללקוחות חדשים ותמורה מלאה לכספם.בתחילת העשור הרביעי לקיומו של המפעל, ממשיכה "קו נבון" להגשים את החזון - להיות מפעל המדרגות היעיל, המתקדם והיציב הקיים בישראל, הנותן פתרונות לכל תקציב, לכל דרישה עיצובית ובכל מקום בארץ, ללא פשרות, אפליות ואלתורים, וכל זאת בלוח זמנים קצר ובאיכות הגבוהה ביותר.

קו נבון, האורגים 3, חולון.