פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

נוחות מעוצבת: כורסאות טלוויזיה שכיף לצלול לתוכן

לשבת בסוף יום עבודה מול הטלוויזיה או עם ספר טוב על כורסא נוחה ומפנקת עם תמיכה מושלמת לצוואר ולגב, זאת אחת מההנאות הקטנות של היום. לכבוד יום האהבה קבלו מבצע זוגות מושלם מבית עידן כורסאות

מאת: תוכן שיווקי

12/02/2017
צילום: אייל קרן
 

 

כולנו מחכים לרגע של מנוחה אחרי יום ארוך בעבודה, במטלות הבית ובטיפול בילדים. הרגע בערב בו אנו נרגעים בסלון מול הטלוויזיה או עם ספר טוב אלו דקות אושר. עכשיו תוסיפו לזה גם כורסא נעימה עם תמיכה מושלמת לשקע הגב ולצוואר שכיף לצלול לתוכה, ותקבלו מתכון מושלם לסוף היום.

 
 
 
"עידן כורסאות " המתמחה בכורסאות טלוויזיה בעיצוב וייצור ישראלי משנת 1973, ומהווה חברה ותיקה ושורשית שחיה ונושמת את השוק הישראלי ואת עולם העיצוב. כורסאות הטלוויזיה ייחודיות בעיצובן ומותאמות באופן אישי בהתאם לבקשת הלקוח ,כל כורסא הינה– one piece . כמו כן  הן מותאמות לגודל חדר המגורים הישראלי, לגובהו ומשקלו של הישראלי הממוצע ולמזג האוויר החם בארץ הדורש הרכב חומרים מיוחד ולטעמו הייחודי של הצרכן הישראלי.
   
 מלבד העיצוב , לכורסאות ערך נוסף הבא לידי ביטוי בנוחות , במבנה האורתופדי המעניק תמיכה לגב, לשקע הצוואר ולרגליים ומשרה רוגע ונוחות תמידית. כל הכורסאות של עידן מיוצרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומהחומרים האיכותיים ביותר אשר נמצאים בשוק העולמי, הבאים לידי ביטוי  בהנדסת אנוש מתקדמת , בדים איכותיים, ידיות עץ מפוסלות בעבודת יד ,מבנה אורתופדי ומנגנון גרמני עם אחריות ללא הגבלת זמן ובעל תו תקן ISO9002. המנגנון מהווה את לב ליבה של הכורסא והינו מהמתקדמים בעולם ומאפשר גם התקנת מנוע חשמלי תואם לפתיחה נוחה, קלה ושקטה. 
 
ועכשיו מבצע זוגות במיוחד לחג האהבה: 50% הנחה על כורסא שנייה מאותו דגם!
תוקף המבצע: 31.3.17