כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

עיצוב דירות  //  איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע ויוקרתי

איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע ויוקרתי

כולם מדברים על סלון ומטבח, אבל בפרויקט הזה הדיירים החליטו להשקיע דווקא בחדרי השינה ולהעניק להם עיצוב רגוע ותכנון מפנק

מאת: באדיבות טל מאיו הלוי צילום: אורן עמוס


 

הדיירים: זוג + 3
המיקום: מודיעין
השטח: 80 מ"ר
עיצוב פנים: טל מאיו הלוי

כאשר הדיירים החליטו לשפץ את ביתם, היה ברור להם למי הם פונים. במשך השנים הם עקבו אחרי העבודות של המעצבת טל מאיו הלוי, ולשמחתם היא הייתה פנויה לקבל את הפרויקט. בקשתם של הדיירים הייתה לשפץ את הקומה העליונה בלבד, שבה נמצאים ארבעה חדרי שינה, שני חדרי אמבט וחדר שירות. כמו כן, הם ביקשו לטפל בחלל המדרגות שמחבר בין קומות הבית. לדברי המעצבת, השאיפה המשותפת שלה ושל הלקוחות הייתה ליצור עיצוב רגוע ויוקרתי, עם אלמנטים ייחודיים ומקוריים שלא רואים בכל מקום.חדר שינה הורים

איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע
חדר שינה

איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע

ראשית טופל חדר השינה של ההורים. מאחר שמדובר בחדר צר וארוך, המעצבת בחרה לצבוע אותו בגוונים בהירים של ירוק מנטה ואפור שמעניקים לו מראה רחב יותר. מעבר לכך, היא שילבה בחדר מראות מושחרות, חיפוי קיר תלת ממדי, ווילונות רכים בגוון אפרפר.

חדר השינה של ההורים כולל גם חדר רחצה צמוד שעוצב באווירה של מלון בוטיק. חדר הרחצה מחופה באריחים גדולים בצבעי שחור ולבן, וכולל מקלחון מרווח ואסלה מרחפת.

חדר שינה

חדר רחצה

איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע

חדר השינה של הבת היה מאתגר גם הוא מבחינת המידות, כיוון שמדובר בחדר קטן. בשביל לנצל כראוי את שטח החדר, שונתה העמדת הרהיטים ושולב שם שולחן מרחף שתוכנן בהזמנה אישית. בדומה לחדר ההורים, גם החדר הזה נצבע בגוונים רכים ובהירים שיוצרים תחושה פתוחה ומרווחת.

צבעוניות דומה מופיעה גם בחדר השינה של הבן. בשביל ליצור תחושת עומק, אחד הקירות בחדר נצבע באופן שיוצר מעין נישה שבתוכה משתלבים החלונות. מבחינת הריהוט, החדר כולל מיטה רחבה ופינת לימוד נוחה עם מקומות אחסון תלויים.

חדר לנערה

איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע
חדר ילדים

איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע

חדר הרחצה הכללי, שמשמש את הילדים, ממשיך את העיצוב הרגוע והמפנק שמאפיין את הקומה כולה. החדר מחופה אריחים דמויי אבן טבעית בשני גוונים, וכולל ארון רחצה גדול שסביבו הילדים יכולים להתארגן בנוחות.

חדר השירות זכה גם הוא לטיפול מדויק. מלבד מקום למכונת הכביסה והמייבש, תוכננו שם סלי כביסה מופרדים, פינת קיפול, אזור תלייה, ומקומות אחסון לחומרי הניקיון ולשואב האבק.

חדר רחצה

איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע
חדר רחצה ושירות

איזו מין שלווה: חדרי שינה בעיצוב רגוע

בהתאם לבקשת הדיירים, גם חלל המדרגות קיבל התייחסות נרחבת. האתגר העיקרי כאן היה להסתיר את צנרת המיזוג שבלטה. בנוסף, הוחלט לחפות את גרם המדרגות בעץ, ובכך להתאימו לרצפת הפרקט שמחפה את הקומה העליונה.

מעצבת הפנים טל מאיו הלוי מספרת שהדיירים כל כך מרוצים מהתוצאה, שהם כבר חושבים על שיפוץ הקומה התחתונה. "אני מאמינה שבית מעוצב ומאורגן משפיע מאוד על ההתנהלות היומיומית של בני המשפחה", היא אומרת. "כשהעיצוב רגוע, במיוחד בקומת חדרים, וכשיש מקום מוגדר לכל דבר בבית, ההתנהלות שלנו תהיה מסודרת וגם נעימה יותר".

לכרטיס העסק של טל מאיו הלוי >>

רשימת ספקים חלקית:
ריצופים וחיפויים – עוז קרמיקה
פרקטים – פרקט עד הבית
נגרות בחדר שינה ובחדר שירות – נגרות אומן AT
מיטה בחדר השינה – רוזטו
נגרות ארונות אמבטיה – סינמה ריהוט בהתאמה אישית
מקלחונים – ויטראום
וילונות – אורגד

Tal Mayo – Modiin-22-1

Tal Mayo – Modiin-25

תגובות

כתיבת תגובה