בניין ודיור

עיצוב דירות  //  אסתטיקה בהוד השרון: דירה בעיצוב הייטקי מודרני

אסתטיקה בהוד השרון: דירה בעיצוב הייטקי מודרני

בעלי הבית רצו דירה בעלת סגנון מוקפד ואסתטי אך לא ידעו כיצד לתרגם את חלומם למציאות. השימוש בצבעים המחברים בין חללי הבית ושמירה על תחושת המרחב יצרו דירה מודרנית ואתסטית בסגנון הייטקי

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


                                                       

לסיור בתמונות דפדפו: 

הדירה שנבקר בה הפעם ממוקמת בהוד השרון בבניין בוטיק בין 4 דירות. הדירה נקנתה על ידי זוג הורים שלהם 3 ילדים. זוהי הדירה הראשונה שבבעלות בני הזוג וכל תהליך התכנון והעיצוב היה זר עבורם.


סגנון אתסטי, פרקטי ומוקפד

בני הזוג רצו לדירתם תכנון פרקטי ומוקפד שמשלב עיצוב אסתטי ונקי אך עדיין היו עמוסי לבטים ולא ידעו לגבי הדרך הנכונה להפיכת חלומם למציאות. המעורבות והפתיחות ההדדית בין בני הזוג לבין מעצבת הפנים ליאת הראל יצרו דירה בסגנון מודרני הייטקי שתתאים לצרכי המשפחה בהווה ולאורך הרבה שנים קדימה.


דירה שתתאים לצרכי המשפחה בהווה ובעתיד

החללים הגדולים והפתוחים המאפיינים את הדירה הם מצרך נדיר בשוק הדירות כיום ולאורך כל הפרויקט בחרה המעצבת לשמר על החללים המרכזיים כגוש אחד רחב ידיים ופתוח אך עם זאת ביתי ומזמין. האזור המרכזי בבית כולל את  הסלון, המטבח, פינת המשפחה והטלויזיה וממנו יוצא מסדרון המוביל אל איזור חדרי השינה. 


עיצוב מוקפד ומודרני אך עם זאת ביתי ומזמין

לאורך העבודה על הפרוייקט היה רצון לשמור על הקווים המחברים בין הצבעים בבית, לשם כך נבחרו הצבעים שחור, אפור ולבן ללוות את העיצוב בכל חללי הבית. 


הצבעים שחור, לבן ואפור נבחרו ללוות את העיצוב בכל חללי הבית


מודרני הייטקיסטי. הכיור.

הבחירה הסופית הייתה לחבר את כל הגוונים הללו עם צבע מעניין ומקפיץ שיוסיף עוד טאצ' עיצובי מפתיע, לשם כך נבחר הגוון הסגול (יוד) שיצר חיבור מחמם בין המטבח, פינת אוכל והסלון.


הגוון הסגול יצר חיבור מחמם בין המטבח, פינת אוכל והסלון


מבט אל פינת האוכל והמטבח


להפוך חלום למציאות

עיצוב הדירה המוקפד, השימוש בצבעים לא קונבנציונליים וההקפדה על הסגנון האסתטי שבני הזוג רצו לביתם, מוכיחים כי שיתוף פעולה פורה בין המעצב לדיירי הבית והקשבה לצרכיהם יכולים להפוך חלום למציאות.  

עוד בנושא

עיצוב דירות

זה לא בית מלון, זה בית שהוא מלון


המעבר מוילה לדירה יכול להיות מאתגר, אלא אם כן מתייחסים לנושא כחוויה ולבית החדש כחופשה וכך נולד העיצוב של הבית בהשראת מלון

עיצוב דירות

מסביב לעולם ב-4 חדרים


דירת חמישה חדרים הוסבה לדירת ארבעה חדרים לפי רצון ודרישת בעלי הבית. הדיירים, זוג ושני ילדיהם, הם אנשי העולם הגדול, אשר נוהגים לטייל תכופות בעולם, ומתארחים בבתי מלון ברחבי הגלובוס, כך שרק טבעי שעיצוב דירתם הפרטית מזכירה מלון בוטיק מפנק

עיצוב דירות

מתחילות מחדש: בית של הרמוניה ואנרגיה נשית


אם ושתי בנותיה רכשו דירה במודיעין שדרשה שיפוץ מקיף. עכשיו הן נהנות מסביבת מגורים מעוצבת, שמשלבת היטב בין הישן והחדש

עיצוב דירות

בפנים אלגנטי, בחוץ אורבני


כשנכנסים לפנטהאוז הזה אי אפשר שלא להיאלם דום לנוכח העיצוב האלגנטי והנוף המרהיב הנשקף מכל כיוון. איך מעצבים דירה כזו? בעדינות ועם הרבה מחשבה

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *