כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

עיצוב דירות  //  חידשה את הלוק: דירה מודרנית בקו נקי

חידשה את הלוק: דירה מודרנית בקו נקי

דירה ישנה עוצבה מחדש ועכשיו היא מתהדרת בקו נקי ובמראה מודרני, ומתאימה בדיוק לצורכי המשפחה

מאת: מערכת בניין ודיור צילום: ירין חלבי


השטח: 160 מ"ר
עיצוב פנים: מנאל איסמעיל

זוג צעיר קיבל דירה ישנה, וביקש לעצב אותה מחדש באופן שיתאים לצרכיהם ולטעמם. האדריכלית מנאל איסמעיל, שקיבלה לידיה את הפרויקט, מספרת שבמקור הדירה הייתה עמוסה בריהוט, ולא מנוצלת מספיק מבחינת חלוקת החלל. הבעלים ביקשו דירה מרווחת ומזמינה עם עיצוב בקו נקי", מספרת המעצבת. "בנוסף היה להם חשוב שהדירה תהיה שימושית ותענה על כל הדרישות שלהם".

הדירה משתרעת על פני קומה אחת, אך מחולקת לשני מפלסים. במפלס הגבוה יותר נמצאת סוויטת ההורים, שכוללת גם חדר ארונות ומקלחת. הסוויטה מעוצבת בקו נקי וחדשני, ומתכוננת בצורה נוחה ומפנקת.
ליד הסוויטה נמצאים שני חדרי הילדים, וחדר הרחצה שמשרת אותם. בין כל החדרים האלה נמצאת פינת משפחה חמימה, שבה כולם יכולים להיפגש כדי לשחק או לצפות בטלוויזיה ביחד.

במפלס הנמוך יותר של הדירה, נמצא האזור הציבורי שכולל את הסלון, פינת האוכל והמטבח. כל החללים האלה מעוצבים באופן שמתחבר זה לזה, ומאופיינים בקו נקי ובמראה מודרני.
בסמוך למטבח הפתוח יש חדרון נוסף שמשמש כמטבחון נסתר, ומאפשר לבשל מבלי לחשוש שהאורחים יבחינו בלכלוך ובבלגן. ליד המטבח יש שולחן אוכל שמשרת גם את הדיירים וגם את האורחים, ולידו יש כיור נגיש לרחיצת ידיים.

לבעלי הדירה היה קשה להחליט איזה סגנון עיצוב מושך אותם, אך היה חשוב להם ליצור פתוח שמעוצב בקו נקי ועם אווירה חמה.
בסופו של דבר הדירה עוצבה בהשראת הטבע. דבר זה הושג בזכות קיר שחופה באבן, והודות לשימוש בחומרים טבעיים כמו עץ וברזל. "קירות נצבעו, חללים מוקמו מחדש והבית קיבל חוויה אחרת עם צבעוניות והרבה אהבה לעץ הטבעי", מסכמת המעצבת.

עוד בנושא

עיצוב דירות

כמו חדשה: שיפוץ דירה יד שנייה


המשפחה רכשה דירה יד שנייה וביקשה להפוך אותה למקום צבעוני ושמח שיתאים בדיוק בשבילה. עם קצת תעוזה ויצירתיות, המטרה הושגה

עיצוב דירות

בא בטוב: בית צבעוני ושמח במיוחד


הדיירים חלמו על בית צבעוני שכל כולו אנרגיה ושמחה. המעצבת זרמה עם כל הגוונים העזים שנבחרו, אך דאגה לשלב ביניהם בצורה הרמונית ומאוזנת

עיצוב דירות

קליעה למטרה: דירת פנטהאוז בעיצוב מותאם


דירת הפנטהאוז הזאת נרכשה מקבלן ולא תאמה לצרכים של המשפחה. עם חלוקה מחדש והחלפה של הריצוף והנגרות, זכו הדיירים לקבל בדיוק את הדירה שרצו

עיצוב דירות

אחרי עשרים שנה: מדירה ישנה לדירה חמה ומודרנית


דירה ישנה עוצבה מחדש והפכה לדירה חמה במראה ייחודי ועכשווי. "השינוי זה הדבר הכי נפלא שקורה לנו כבני אדם", אומרת המעצבת

תגובות

כתיבת תגובה