כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

עיצוב דירות  //  מבטלים חדר ומרחיבים את המטבח: עיצוב מיני פנטהאוז בחולון

מבטלים חדר ומרחיבים את המטבח: עיצוב מיני פנטהאוז בחולון

קחו דירת קבלן עם 6 חדרים קטנים ותנו לה מייקאובר שיגדיל את החללים: ביקור בדירה מרווחת במיוחד

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


דיירים: 2

מיקום: חולון
שטח: 125 מ"ר
עיצוב פנים: סיגל ליטבק
 
 
גם אם תקנו את הדירה הכי גדולה בעולם או את הבית עם הכי הרבה חדרים, תמיד תרגישו שזה לא בדיוק מתאים לצרכים שלכם, ותרצו לשנות (במידה ויש לכם את האמצעים). זה המקרה של דירת המיני פנטהאוז בחולון, שעל פניו היא נשמעת כמו חלום גדול של 125 מ"ר, אבל אם החלום לא מתאים לדיירים, אז שום דבר לא יעבוד. בעלי הדירה בחולון הרגישו שהשטחים מחולקים לא נכון וביקשו לעשות שינויים, כשהשינוי המרכזי היה הגדלת כל החללים בבית, וצמצום מספר החדרים.
 
 
ריצוף וחיפוי: לכל העסקים ובעלי המקצוע
מעצבי פנים: לכל העסקים ובעלי המקצוע
 

בעלת הבית רצתה שהדירה תשרה תחושה של איזון, זרימה ויחד עם זאת עליזות ושמחה, לכן הדירה עוצבה בסגנון מודרני שהושג על ידי אלמנטים גיאומטריים בהנמכות גבס ובנגרות. השינויים המבניים שנעשו בדירה כללו ביטול של אחד החדרים, זאת על מנת להגדיל את אזור המטבח. פתיחת חלל המטבח הצריכה גם פתרון מיוחד למיקום הטלוויזיה, אשר מוקמה כחלק מהאי. השינוי המבני באזור המטבח יצר עומקים שונים בקירות המטבח. עוד שינוי שנעשה הוא בכניסה לבית, שם נוספו שירותי אורחים וארון כניסה למעילים, תיקים ונעליים.

 

מטבח – אי ושולחן עבודה בגבהים שונים שתוכנו כך בכוונה
 
 
 
 
 
 
סלון מרווח
 
 
 

חדר השינה תוכנן בצורה שתאפשר הוספת ארונות לאחסון רב, אך עם זאת מבלי לפגוע במרחב. לשם כך נוספה מבואה לחדר שינה עם נישה לארון בגדים והכניסה לחדר רחצה הוזזה למיקום שיצר נישה לארון בגדים נוסף.

 

 חדר השינה
 
 
 
 

חדר שינה נוסף, הוסב לחדר עבודה פתוח שבו האלמנט העיקרי הוא ספריה גדולה שנתנה מקום לאוסף הספרים המיוחדים שאספו בני הזוג במהלך השנים.

 

 חדר העבודה שנפתח לחלל הציבורי
 
 
 

לבעלי הבית היה חשוב לקבל מקומות אחסון רבים ומגוונים, לכן האתגר העיצובי היה לשלב אותם בבית מבלי שיבלטו. כך למשל, בחדר השינה המרכזי, עומד פריט נגרות באורך של כ-5 מטרים שעוצב במיוחד, ומשלב שידת איפור נמוכה, הממשיכה לשידת מגירות גבוהה ובסופה ארון נעליים צר. אורך הפריט מקיר לקיר כ-5 מטרים, בצבע בגוון לבן.

 
  חדרי הרחצה
 
 
 
רשימת ספקים חלקית:

דלתות פנים: איה דלתות

מטבחי: סמל

נגרות: קומיסרוב עבודות נגרות

שיש קוריאן: עידן דקור

 

 

עוד בנושא

עיצוב דירות

שובה של המרפסת: מהפך מרגש החזיר חיים לדירה תל אביבית


אחרי שנים של השכרה, מטבח כלוא ומרפסת שבוטלה לטובת הסלון, עבר המטבח לחזית, המרפסת חזרה לתפקידה המקורי והדירה קיבלה גוונים של אור וטבע. שיפוץ לדירה תל אביבית שיצר הרמוניה עיצובית לחיים וגידול ילדים

עיצוב דירות

יזראל הכפולה: שתי דירות שתוכננו בהפתעה למשפחה מצרפת


שתי דירות סמוכות, עם דלת מקשרת ביניהן, תוכננו למשפחה שמגיעה לחופשות בארץ. הים שימש השראה לעיצוב אלגנטי ונכנס פנימה דרך החלונות

עיצוב דירות

אין כמו יפו: בלב שוק הפשפשים ממוקמת אחת הדירות היפות בעיר!


למול מגדלי היוקרה שמגרדים את קו הרקיע של תל-אביב, יפו הסמוכה מצטיינת בשימור מורשתה וקוסמת לאלה המחפשים את השילוב המושלם בין חווית לייף סטייל למגורים באחת הערים האותנטיות בעולם. כך גם במקרה של זוג שעזבו בית רחב ידיים במושב לטובת דירה בלב מתחם שוק הפשפשים שוקק החיים. מעצבת הפנים הדר דור יצרה עבורם פנינה עיצובית מודרנית והשכילה לשלב אלמנטים שעושים כבוד לאווירה היפואית.

עיצוב דירות

הפנטהאוז בבאר שבע שופץ במהירות שיא: הטיפ של המעצבת מגלה את הסוד


"הפחד הגדול ביותר של הלקוחה שלי היה, תאמינו או לא, צבעים!" אומרת המעצבת. "היא מאוד חששה מטקסטורות, שילובים ואפילו תמונות. בקשתה הייתה פלטת צבעים רגועה ואחידה ויחד עם זאת ביקשה ליצור בית חמים, נעים ומזמין."

תגובות

כתיבת תגובה