כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

עיצוב דירות  //  מזמינה ומרווחת: שיפוץ עם לוק של מלון לדירה בנתניה

מזמינה ומרווחת: שיפוץ עם לוק של מלון לדירה בנתניה

המחסן בדירה הפונה לים הצמוד הפך לפינת אוכל, התאורה הפכה למינימליסטית, הגוון נותן טון לבן והשיש יוצר אחידות בהמשכיות

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


מערכת ישיבה: מחסני הנמל, אקססוריז: דליה ארמוני 

 

הדיירים: זוג + 3 
המיקום: נתניה עיר ימים
השטח: 157 מ"ר
התקציב: 250 אלף שקלים
עיצוב פנים: איילת שבו
הום סטיילינג: דליה ארמוני

 
שיפוץ דירה בת 5 חדרים עם דגש על חלל ציבורי מרווח וחיבור של מחסן צמוד לחלל הדירה. בעלי הבית ביקשו דירה מוארת שירגישו בה כמו בית מלון, והיה חשוב להם שקיר הטלוויזיה יהיה מעניין ומשובח עם בטון ועץ.
 
 
 
חלל הדירה רוצף באריחי בטון בגודל של 1.2 על 1.2, וקיר הטלוויזיה חופה בלייסטים של עץ עם חיפוי קיר של אריחי בטון, כפי שביקשו הדיירים. התאורה מינימליסטית על מנת לא להעמיס על הדירה ונוצר פס צבירה שמלווה את קיר הטלוויזיה. כמו כן הוחלט לצבוע את כל הדירה בגוונים של לבן אוניאור, שנותן מעט ברק וניתן לנקותו בקלות.
 

מטבח: סמל רמת השרון 
 
המחסן הצמוד לדירה יועד לטובת פינת האוכל המשפחתית. הקיר המפריד נשבר וצורף לחלל הדירה, כך שהיא מיד נראתה יותר מזמינה ומרווחת, דבר שהיה חשוב מאוד לדיירי הבית. בסלון נפתח חלון ויטרינה שניתן לצאת ממנו למרפסת שהורחבה באותה תקופה לכל דיירי הבניין.
 
פינת אוכל: אוקנין
 
במטבח נוצרה פינת ישיבה בגווני לבן ובצורת אי שניתן לאכול בה במהלך השבוע, ובארונות הגבוהים הוכנס גוון אפור עכבר ליצירת עומק ועוצמה. השיש ממשיך אותו גוון של ארונות גבוהים, כדי ליצור אחידות להמשכיות.
 

שיש מטבח: פרביטל 
 
בפרוזדור הוצב פס תאורה באזור המונמך של הקיר. מאזור הפרוזדור לתוך החדרים חופתה הרצפה בפרקט גוון אלון חם.
 

דלתות: פנדור
 
בחדר השינה של ההורים נתגלתה בעיה נפוצה – אין אור במקלחת. לכן הוחלט לייצר חלון עם זכוכית סבתא, שהיא לא שקופה, על מנת ליצור תאורה טבעית שנכנסת מהחדר למקלחת.
 

תאורה: קימחי
 

קרמיקה: נגב
 

עוד בנושא

עיצוב דירות

המינגוויי מציץ בכניסה: בית עשיר בצבע ופאטרנים


נגיעות של אר-דקו וסגנון מיד סנצ'ורי, חומרים משוחזרים ושפע של צבע מאפיינים בית בברוקלין שעבר שיפוץ. אור טבעי חודר דרך החלונות ומאיר שלוש קומות עליזות ומלאות חיים

עיצוב דירות

מחושך לשיק: דירה מונוכרומטית בארבעה צבעים


שחור, אפור, עץ ולבן מעניקים לדירה ברעננה מראה על זמני ואלגנטי. מברווזון מכוער לפנינה פינטרסטית

עיצוב דירות

בשם האלגנטיות: דירה תל אביבית מימשה את מלוא הפוטנציאל


סגנון תעשייתי מודרני עם מתכות ועור לא מעובדים השתלב עם סגנון אירופאי קלאסי שבו רצפה דמוית שיש, גופי תאורה מוזהבים וקרניזים עדינים על הקירות. גם וגם מושלם

עיצוב דירות

מנגינה חדשה: תכנון מחודש לדירת תמ"א בצפון תל אביב


תוספות במסגרת פרויקט תמ"א חייבו היערכות מחודשת בדירתם של אב חובב מוזיקה ושלושת ילדיו. מרפסת מכניסה שפע ירוק מבחוץ, פינת עבודה אמנותית משתלבת בכניסה, ונגרות פותרת את בעיית סדר והאחסון

תגובות

אם אין לימונים בשוק
הלכה הצבעוניות של המטבח

מקסים
אוירה נעימה , שמוש במנעד צבעים נכון ויפה

אהבתי מלבד המטבח

אהבתי חוץ מ..
ממה התרשמתי מתחילת הכתבה, ואפילו יצא לי איזה וואו עד שהגעתי לתמונה של המטבח... מזל שזה צבע ולא ארונות תכלת בצבע של הכורסא בסלון יכול לשנות את כל האווירה. הסלון והשילוב של הצבעים עם הנוסף הנראה מהמרפסת מדהים!

פחות לטעמי
ואפילו מרגיז. שימוש בחומרים כל כך יפים ויקרים ועבודה יפה של בעלי המקצוע (וילונות, נגרות וכו) אבל התוצאה חסרת חן. כמה בעיות- הקיר השחור לא עובד עם המטבח הלבן והקיר מזנון עץ האפור והחום . זה לא עובד סגנונית . הדלפק סתמי יותר מסתמי , התאורה לא סגורה על עצמה (ולא בטוח מוצלחת בפינת האוכל) והמראה היפה לא תלויה במקום מכובד. בחדר השינה אלו שולחנות קפה בגובה לא טוב לשקעים. הכל נראה קצת בדיכי. מכיוון שהבסיס יפה אני חושבת שאפשר לשנות אוירה בקלות. בעל/ת הבית /חבר/ה עם עין טובה יכולים לעשות זאת. בהצלחה.

פשוט גרוע.הכי הרגתם עם הקיר השחור במטבח
מה שמטריד כאן הוא לא הבלאגן וחוסר הטעם שבעיצוב ובחפצים. הדבר המטריד הוא שדליה ארמוני הוא מקום מקסים ויפה לריהוט וחפצים מלאי אסתטיקה וחן לבית, ושום דבר מזה לא נראה כאן. שמה של חנות מעולה השתרבב לעבודה כזו לא טובה, חבל מאוד.

החלון העגול
נחמד. רק מדוע אין טכסט לכל התמונות? אהבתי את החלון העגול מעל הכיור במטבח, אבל זה בסגנון ימי העגול, בכל אופן, נותן תחושה כזו, אז לדעתי היה צריך להמשיך את הקו הימי ואולי אפילו איזכורים ונגיעות. לא כל כך מסתדר לי עם הסגנון הנקי. אני הייתי מצפה למטבח בסגנון הזה, חלון מרובע גדול.

טלאים. טלאים. אין קשר והרמוניה

מי רוצה לגור במלון?

מהיכן המיטה שבחדר הורים?

אכן מראה של מלון
לא אהבתי

כתיבת תגובה