כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

עיצוב דירות  //  שילוב סגנונות בפנטהאוז אחד

שילוב סגנונות בפנטהאוז אחד

חיבור מיוחד בין סגנון מודרני לחמימות ביתית והרבה חפצים אישיים יצר דירת פנטהאוז מעוצבת ושונה. בואו לסיור מודרך

מאת: נועה עוז צילום: שי אפשטיין


מחפשים לימודי עיצוב וסטיילינג? לכל הפרטים לחצו כאן

 

 
מודרני וקלאסי, נקי ומסורתי: את כל סגנונות העיצוב השונים האלו לא חשש המעצב יוסי שאול למזג יחד בדירה שעיצב, פשוט כי השילוב התאים באופן מושלם לבעלי הדירה- בני זוג שחיפשו חלל מגורים מרווח, שקט וחמים שיתאים לסגנון החיים החדש שלהם, בייחוד אחרי ששלושת ילדיהם יצאו מהבית. 
 
דירת הפנטהאוז ממוקמת בשכונה יוקרתית בנס ציונה ומתפרשת על פני 160 מ"ר עם מרפסת של 40 מ"ר. בקומה התחתונה ממוקם חלל פתוח, מרווח ומואר שכולל סלון, מטבח, פינת אוכל, חדר עבודה, סוויטת הורים ושירותי אורחים. למעלה ממוקמים שלושה חדרי שינה נוספים וחדר אמבטיה. מקום לאירוח לא חסר כאן – אז לפחות שיהיה מעוצב. 
 
כניסה לבית
שתי קומות מעוצבות. חלל הכניסה לבית
 
סלון
מרווח ומואר. הסלון
 
הקווים הנקיים והמודרניים של הבית נשברים בעזרת אלמנטים שמוסיפים חמימות ומצליחים לשלב את אהבת הדיירים לקלאסי ולמסורתי. בסלון, קיר הבריקים ומשחקי התאורה מוסיפים חמימות ואהילים גדולים שעוטפים את מנורות הקריסטלים יוצרים ניגוד מעניין מול הריהוט המודרני יותר. גם בפינת האוכל חוזר השימוש בקריסטלים המוסרתיים, ויחד עם שולחן העץ יוצרים אווירה ביתית ונעימה.
 
סלון: לכל העסקים ובעלי המקצוע
 

שילוב טעמים וגוון אחיד
 
סלון
 בריקים וקריסטלים יוצרים ניגוד מעניין אל מול הקווים המורדניים
 
פינת אוכל
הקריסטלים חוזרים גם כאן. פינת האוכל
 
העיצוב המודרני זוכה לביטוי מובהק דווקא במטבח וכך בין היתר, כדי לא להכביד על התחושה באמצעות שימוש בעץ, ארונות המטבח עשויים זכוכית מעוצבת שנראית כמו תמונה.
 
מטבחים: לכל העסקים ובעלי המקצוע
 
מטבח
כמו תמונה. ארונות זכוכית במטבח
 
מדרגות
עולים קומה
 
לאורך השנים אספו הדיירים ריהוט וחפצי נוי שהביאו מטיולים רבים שעשו בעולם וכך רובם שולבו באופן הרמוני בתוך קווי העיצוב המודרניים החדשים. כך למשל, בנישה שממוקמת במסדרון שמוביל לסוויטת ההורים הוחלט לשמור על קווים מודרניים לחלוטין אבל לשלב גם עץ וצבע מסורתיים יותר, שמאפשרים את הצגת חפצי הנוי באופן מקסימלי.
 

ביטוי לסגנון החיים התרבותי של הדיירים. הנישה במסדרון
 
לסוויטת ההורים הוכנס חדר הארונות, עם עיצוב מודרני של דלתות זכוכית מעוטרות. להשלמת המראה הוכנסו אחר כך גם חומרים חמים כמו פרקט ותקרה מעוצבת וצבועה, מעוטרת בתאורה עדינה. שילוב בין מודרני לקלאסי כבר אמרנו? אמרנו.
 
חדר שינה
הפרקט והתקרה מוסיפים חמימות. חדר השינה
 
את הקו העיצובי של הבית כולו מסכמים דווקא שירותי האירוחים. עבודת הנגרות כאן, יחד עם הכיור המשולש שמונח על הארונית – כולם בעלי קו מודרני. במקום להמשיך את קו העיצוב המודרני, בחר שאול ללכת דדוקא על ריצוף אפור וכלים סניטריים שמוסיפים טאצ' יותר מסורתי ומאזנים את המשוואה העדינה.
 
 אמבטיה
מציגים באופן מובהק את קו העיצוב של הבית. שירותי האורחים
 
דרך עיצוב של דירות ובתים אפשר ללמוד לא מעט על מי שגר בין הקירות וגם על מי שאחראי להם ודווקא כאן הכיוונים השונים יכולים לבלבל אבל לפעמים זהו בדיוק הסוד שבעבודה הכל כך מורכבת הזו: השלמה וחיבור בין הפכים והנאה מעוצבת מכל העולמות. 
 
סלון
 

עוד בנושא

עיצוב דירות

ארבעה בתים ושיפוץ כולל


רוצים שינוי? רגע לפני שאתם רצים לקנות דירה או בית חדשים, אולי כדאי שתשקלו לערוך שיפוץ כולל במקום המגורים הקיים. הצצה לארבעה בתים ששינו את פניהם

עיצוב דירות

טנגו משפחתי: דירת גן מעוצבת בקריות לא שוכחת את הפרקטיקה


סצנת עיצוב שלא מושפעת מטרנדים ממלאת את דירת הגן המשפחתית עם מטבח לבן, אריחים בגוונים שונים של אפור, חדר שינה בוטיקי ונגיעות עץ חמימות. אף פינה בדירה לא נשארה חשוכה

עיצוב דירות

אלגנטיות של דירה: עיצוב מוקפד בסגנון מודרני חם


משפחה צעירה התרחבה לדירה של שישה חדרים, וביקשה לעצב אותה כך שתהיה גם אלגנטית וגם פרקטית. עם חלוקת מחודשת ובחירה בסגנון מודרני חם, הצליחה המעצבת למלא את רצון הדיירים

עיצוב דירות

ארבעה בתים ועיצוב צבעוני


מאסתם בעיצוב מונוכרומטי ובגוונים של אפור? הצצה לארבעה בתים שלא חוששים להתפרע עם עיצוב צבעוני במיוחד

תגובות

כתיבת תגובה