כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

בתים משופצים  //  מבית פרטי לפנטהאוז משופץ: ביקור בית בחיפה

מבית פרטי לפנטהאוז משופץ: ביקור בית בחיפה

פעם הם גרו ביחד עם הילדים בבית פרטי, אבל כשכולם עזבו את הקן, עברו ההורים לפנטהאוז. בואו תראו איך נראה בית שבו לא צריך לדאוג מילדים קטנים שיהרסו את הרהיטים

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


איך מעבירים זוג שחי בבית פרטי גדול מאוד אל חיים חדשים בדירת פנטהאוז? אין ספק שמדובר באתגר, וזו בדיוק הסיטואציה בה נתקלה מעצבת הפנים ענבר מנגד כשביקשו הדיירים שתסייע להם בעיצוב הדירה אליה עברו, בעקבות הילדים והנכדים שנעשו רחוקים מדי עבורם. 

 
עוד בתים מעוצבים בחיפה:
 
הדיירים ביקשו לעצב לעצמם חלל ציבורי שיכלול מטבח גדול עם הרבה שטחי אחסון ועבודה, פינת אוכל שתהיה מספיק מרווחת לארח את כל המשפחה ביחד וסלון גדול ומרווח. כל המרכיבים האלו אמורים היו להכנס יחד בשטח של כ- 48 מ"ר וכך הוחלט על מטבח בצורת האות ריש וכדי להוסיף בו עוד משטח עבודה ומקומות אחסון הוחלט גם לבנות אי גדול במרכז. 
 

שטח לא גדול עם הרבה פונקציות. החלל הציבורי
 

לבן עם נגיעות אדום. המטבח 
 
הצבע הלבן שולט בקומה זו כדי לתת הרגשה של קלילות ופתיחות וכדי לחמם מעט את האווירה נוספו נגיעות עץ וצבע אדום. באזור הסלון מוקמה ספה אחת ארוכה במיוחד על מנת ליצור הרגשה של חלל גדול יותר ובצד הוצבה כורסא בצבע פוקסיה. המזנון בנישה ויחידת הטלוויזיה תוכננו והותאמו במיוחד למקום, כשהם תלויים באוויר ליצירת אשליה של מרחב ומעל הכל נבנתה נישה מגבס שמוארת על ידי פסי לד.
 
רוצים גם בית מעוצב?
כורסאות לסלון: לכל העסקים ובעלי המקצוע
מטבחים מעוצבים: לכל העסקים ובעלי המקצוע
 

תאורה תלויה ממקדת תשומת לב אל אזורים נבחרים
 

איזור הכניסה והסלון
 
 
יחידת הטלוויזיה הותאמה לגודל הטלוויזיה של הדיירים וגם המדף הסגור בקלפה זכוכית תוכנן שיבלוט בצורה המינימלית ביותר כך שלא יתפוס מקום בחלל אבל עדיין יאכלס בתוכו את הציוד הנדרש לשמע של הטלוויזיה. התאורה השקועה שהייתה בדירה הוחלפה לתאורה חסכונית של גופי לדים שקועים ונוספו כאן גם גופי תאורה תלויים שמדגישים זויות כמו פינת האוכל והאי שבמטבח. 
 
בחדר השינה המרכזי בוטל ארון הקיר שהיה בדירה ונוצרה גומחה בה הוכנס ארון זכוכית לבן והמיטה הותאמה למקום המצומצם וכך גם הטקסטיל – עם וילונות שמקפידים שלא לאטום את האור שבחוץ. 
 

פינת ישיבה שממקדת תשומת לב בחלל
 
 

חדר השינה שומר על גוון לבן ונקי
 
 
 

עוד בנושא

בתים משופצים

עכשיו אנחנו: שיפוץ בית לזוג בפנסיה


הילדים עזבו את הקן וההורים החליטו שזה בדיוק הזמן להשקיע בשיפוץ הבית. הדרישה שלהם הייתה ליצור מרחב מגורים מואר, פתוח ועדכני

בתים משופצים

יוקרה שקטה: שיפוץ בית בצפון תל אביב


המיקום והגודל של הבית התאימו לדיירים, אבל החלוקה הפנימית דרשה שינוי. מעצבת הפנים סייעה להם עם שיפוץ הבית, ודאגה לענות על כל דרישותיהם

בתים משופצים

גם לחדרים מגיע: פרויקט תמ"א שהוביל לשיפוץ דירה מקיף


אחרי שהבניין עבר תהליך של תמ"א, החליט הדייר להשקיע גם בשיפוץ הדירה מבפנים. התוצאה: מרחב נעים ושקט עם הרבה מקום לספרים

בתים משופצים

להפיק את המקסימום: שיפוץ בית שעשה פלאים


סוויטת הורים מפנקת, מטבח מרווח וסלון ופינת אוכל שעושים חשק לארח – בואו לראות מה שיפוץ בית יכול לעשות

תגובות

כתיבת תגובה