כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

עיצוב חדרי ילדים  //  מעשה במעצבת, אמא וילדה בת 12

מעשה במעצבת, אמא וילדה בת 12

רכישה משותפת עם ילדים תמיד דורשת נשימה עמוקה, אבל הילדה המיוחדת הזאת הצליחה לאתגר את העניין עוד יותר. מיומנה של אמא גאה ועייפה

מאת: תוכן שיווקי צילום:


 
חדר ילדות מדגם אנגליה
 
בשבוע שעבר יצאתי עם בעלי, מעצבת הפנים שלנו ועם בתי בת ה-12, לחפש חדר ילדים לביתנו שנמצא כעת בשלבי שיפוץ מתקדמים. העניין עם בנות 12 הוא שהן לא בדיוק – הן לא בדיוק ילדות והן לא בדיוק נערות, הן לא בדיוק גבוהות ולא בדיוק נמוכות, לא בדיוק ממושמעות ולא בדיוק שובבות. הבת שלי מוסיפה לכל זה אתגר נוסף שכן היא חובבת עיצוב מושבעת. 

 
כשאני אומרת 'חובבת עיצוב', אני לא מדברת על "אמא, בואי נעשה קיר ורוד" הרגיל, אלא ממש על מעצבת בהתהוות. בשעות הפנאי היא קוראת 'בניין ודיור', צופה בסרטונים של מעצבים מכל העולם, ולאחרונה היא גם למדה למדל ולתכנן במחשב וכך היא מעבירה את זמנה ביצירת בתים דמיוניים תוך ירידה לפרטים הקטנים כמו סגנון הרהיטים, סוג הברזים ומרקמי הטפטים.
 
חדר מדגם אביב
  
לצד היופי שבדבר, התשוקה של הילדה הביאה לא פעם לחיכוך בינה לבין המעצבת המקצועית ששכרנו. במטרה לרכך את ההתנגשות בין השתיים, החלטנו שאת חדרי הילדים תעצב הילדה בשיתוף מלא עם מעצבת הפנים, זאת כדי להתחשב בתקציב ולהצליח להביא את התכנון היפה לידי ביצוע. המעצבת והילדה הסתגרו לישיבה צפופה ביניהן ויצאו עם תכניות לחדר בנות מושלם ומסוגנן, בדיוק כמו שבתי רצתה. עכשיו נשאר רק למצוא את חברת הרהיטים שתוכל להגשים את החלום הזה. 
 
חדר מדגם בן
 
המסע שלנו התחיל בחנות מטריפה בשם 'זולה'. מדובר במתחם גדול ומרשים שמציג מגוון רחב של חדרי ילדים בסגנונות שונים. החנות כולה מעוצבת כמו שילדים, נערים ואפילו מבוגרים אוהבים – היא מלאת צבע אבל לא ילדותית מידי, מגוונת אבל לא מתפזרת. בחנות קיבלנו עזרה מנציגה אדיבה במיוחד שהצליחה לאזן, במיומנות של מגשרת, בין דעתה של בתי לבין דעתה של המעצבת. לאחר שעה ורבע של תכניות ואחרי שמעצבת החברה הקדישה לנו הרבה יותר סבלנות ממה שחשבתי שיש, מצאנו את עצמנו מתלבטים בין שלושה סוגי חדרים בלבד.
 
חדר מדגם פאר
 
חושבים שבזאת זה הסתיים? בהיותנו ישראלים החלטנו לא לקנות ב'מכה הראשונה'. הודנו לנציגה על זמנה, והמשכנו במסע מפרך בארבע חנויות נוספות. בשונה מהיחס לו זכינו בקלוס, יתר נציגי מכירות שפגשנו פשוט לא הבינו את המצב הרגיש. אני לא מאשימה אותם כי באמת לא קל לתווך בין מעצבת, אמא וילדה בת 12. בסופו של דבר, אחרי רצף אי הבנות חזרנו אל 'זולה', ויצאנו עם חדר החלומות שהיום מעטר את חדרה של בתי.
 
אז מה היה לנו שם? מוכרת אדיבה ומקצועית באופן יוצא מן הכלל, חדרי ילדים במגוון רחב מאד, היצע גדול של מוצרים נלווים כמו מזרנים וכוורות, ואפילו מוצרים מעץ מלא כמו שאני אוהבת – כך שהחדר קלע גם לטעמי. 
 
חדר מדגם אוריה
 
חדר מדגם בר
 
חדר מדגם שי
 
חדר מדגם אופיר
 
חדר מדגם פסים
 
חדר מדגם רומי
 

לאתר של חברת זולה חדרי ילדים >>

עוד בנושא

עיצוב חדרי ילדים

בייבי חדש בבית? קבלו מדריך צבע לחדר תינוקות


תינוק חדש נולד במשפחה? זה הזמן לבחור את הצבע לחדר שלו או שלה. מצבעוניות בהירה ורגועה ועד לצבעים עליזים וילדותיים - כך תבחרו צבע לחדר התינוקות שאתם מעצבים

עיצוב חדרי ילדים

מדברות על הכוח הנשי: שיחה עם המעצבת רונית טל


נפגשנו עם המעצבת רונית טל באולם התצוגה של רהיטי דורון, לשיחה על הספר 'הכוח הנשי' ועל המקום שבו נפגשים עיצוב ונשיות

עיצוב חדרי ילדים

מדברות על הכוח הנשי: שיחה עם המעצבת אורלי דקטר


נפגשנו עם מעצבת הפנים אורלי דקטר באולם התצוגה של רהיטי דורון, לשיחה על הספר 'הכוח הנשי' ועל המקום שבו נפגשים עיצוב ונשיות

עיצוב חדרי ילדים

מדברות על הכוח הנשי: שיחה עם המעצבת עליזה כהן


נפגשנו עם המעצבת עליזה כהן באולם התצוגה של רהיטי דורון, לשיחה על הספר 'הכוח הנשי' ועל המקום שבו נפגשים עיצוב ונשיות

תגובות

כתיבת תגובה