כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

עיצוב גינה ומרפסת  //  השמיים הם הגבול

השמיים הם הגבול

ימי החום שמאפיינים את החורף האחרון וזיכרון הקיץ הלוהט של השנה שעברה מחזקים את הצורך בפתרונות הצללה טובים יותר לבית. החידושים שמציעה "סולריס" עשויים לענות בדיוק על הצרכים שלכם

מאת: ימית שחף צילום: יח"צ


ישראל של היום היא לא מה שהייתה פעם… זו לא קלישאה, לפחות כאשר מדובר על הימים החמים שפוקדים את מדינתנו הקטנה. באקלים החם של היום, הצל הוא מצרך נדיר וחשוב, ולא מעט פעמים אנו מוותרים על בילוי בחצר או במרפסת מפאת החום הכבד.

אבל כמו בכל תחום אחר בעיצוב, גם הסוככים והפרגולות לא נותרו מאחור, והחידושים המודרניים, יחזירו לנו את הרצון ובעיקר את היכולת, לשבת שוב במרפסת ביתנו, גם ביום חם.

החידושים האחרונים בעולם הסוככים, עונים על שני צרכים עיקריים. האחד, התאמה של סוכך לכל ימות השנה. הסוככים מתפקדים כהצללה נגד השמש הקיצית, וחלקם גם משמש כמיגון נגד הרוח והגשם. צורך שני, אך לא משני בחשיבותו, הוא הפן העיצובי. הסוככים והפרגולות, מעוצבים ומתוכננים לכל סגנון של חלל מגורים, וניתן לקבל כמעט כל קונסטרוקציה ובד בגוון ובטקסטורה הרצויים.

חברת סולריס, הוותיקה בתחום, התאימה את עצמה לצרכים המשתנים של הציבור הישראלי, ומספקת פתרונות יצירתיים וחדשניים בתחום הפרגולות והסוככים, בפן הפרקטי ובעיצובי. חיים עטיה מחברת סולריס: "הפתרונות שמציעה החברה, נעים מסטנדרטיים, למורכבים ביותר. הקו המנחה, הוא הבנת הצורך והתנאים הפיזיים של המבנה, והתאמת המוצר לרוח התכנון הכולל".

תכנון של דירות ובתים, נעשה כמכלול אחד עם פיתוח הנוף, המרפסות והחצרות. סולריס מתאימה את מוצריה, לקשת רחבה של סגנונות ועיצובים, כך שהחזית תראה כחלק בלתי נפרד מהתכנון הטוטאלי

שני חידושים אחרונים ומעניינים, בתחום הפרגולות והסוככים, הם הפרגולתו Sun Rain, והפרגולה החשמלית המתכווננת. הפרגולתו Sun Rain, מורכב מקונסטרוקציה עשויה מתכת שבתוכה מוסתרים מרזבים וקירוי מתקפל שממונע חשמלית. במצב של גשם מותחים את  הבד על הקונסטרוקציה והמים שמחליקים על הבד נאספים את המרזבים ממש כמו בגג רגיל. היתרון הנוסף שלו הוא, שהבדים יכולים להימתח גם אנכית, וליצור חלל אטום לרוחות צדדיות.

הפרגולה החשמלית המתכווננת, מותאמת לאוהבי קצב החיים המהיר, אשר מחפשים אחר מוצר שאינו זקוק לתחזוקה ולטיפול. היא עשויה מקונסטרוקציית אלומיניום, ומחליפה את פרגולת העץ הקלאסית, שדורשת תחזוקה. הקירוי מורכב משלבי אלומיניום מתכווננים, שמווסתים את כניסת האור והשמש לחלל.

תכנון של דירות ובתים, נעשה כמכלול אחד עם פיתוח הנוף, המרפסות והחצרות. סולריס מתאימה את מוצריה, לקשת רחבה של סגנונות ועיצובים, כך שהחזית תראה כחלק בלתי נפרד מהתכנון הטוטאלי.

רוב המוצרים מוצעים במבחר של צבעים וטקסטורות שונות, והמתכנן כמעט ואינו מוגבל באפשרויות שעומדים בפניו. סולריס מייבאת את מוצריה מאירופה והם עומדים בכל התקנים האירופיים המחמירים ביותר.

חידוש נוסף שמציעה "סולריס" הוא חדר השמש שמעטר כמעט כל בית פרטי באירופה, בישראל הוא קיבל טוויסט מעניין לסוג של פטיו סגור, ובפרשנותו החדשה מתחיל לקבל תאוצה גם בארץ.

למעשה, לחדר השמש הקלאסי, שמורכב מקונסטרוקציית אלומיניום וקירות זכוכית, התווסף קירוי אטום (אנטיסאן), שמורכב על האלומיניום. כך, אפשר ליהנות מחדר מואר, שאינו יוצר את אפקט החממה, ומגן מפני שמש ישירה. הפתיחה והסגירה של קירוי האנטיסאן מתאימים לכל זווית של קרני השמש, בכל שעות היום. 

חברת סולריס קיימת מזה 25 שנה. החברה מייבאת מאירופה את מוצריה ומתאימה אותם אישית לכל לקוח ולקוח לפי צרכיו והעיצוב שבחר.

 

עוד בנושא

עיצוב גינה ומרפסת

החשיבות של הגבהת מעקה למי שגר בבניין עם מרפסת


אתר תראה לי דלת ואתר יור לינק יצאו לבדוק את חשיבות הגבהת המעקה במרפסות וגם מצא חברה מומלצת בתחום

עיצוב גינה ומרפסת

הדרך ליצירת פינת זולה נעימה במרפסת


רוצים מרפסת באווירה של גינה? פינת זולה מפנקת היא בדיוק הפתרון בשבילכם

עיצוב גינה ומרפסת

לכל גינה יש סיפור


חברת "שדות", עוסקת בהקמה, תכנון ועיצוב של גינות פרטיות כבר מעל 25 שנה, וכמו שזאב דיאמנט, הבעלים של חברת "שדות" אומר: "אנחנו דואגים להכל, עד שמתקבלת היצירה המושלמת בסיום"

עיצוב גינה ומרפסת

המשמעות שמאחורי עשרת הפרחים הנפוצים ביותר


לפרחים יש תפקיד מרכזי באופן שבו אנשים מתקשרים במשך אלפי שנים. אנו נותנים אותם זה לזה באירועים שמחים או עצובים, ומציבים אותם כדי להקנות משמעות מסוימת לאירועים שלנו.

תגובות

כתיבת תגובה