כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

עיצוב מטבחים  //  חגיגת מכירות באביבי מטבחים

חגיגת מכירות באביבי מטבחים

לקראת סוף השנה האזרחית, כאשר בכל העולם חוגגים את כניסת השנה החדשה, גם כאן בישראל חברת אביבי מטבחים מזמינה את לקוחותיה הקבועים ומצטרפים חדשים ליהנות באירוע המתקיים רק פעם בשנה

מאת: תוכן שיווקי צילום:


הכנסת מטבח חדש הביתה זו חגיגה בפני עצמה, אבל באביבי מטבחים הצליחו להפוך את המאורע לפסטיבל של ממש. הפסטיבל יתקיים בתחילת חודש דצמבר, ויימשך עד יומה האחרון של שנת 2019. לקוחות החברה, הוותיקים והחדשים, ייהנו ממחירים ומתנאי תשלום מיוחדים, משירות מועילה, ומייעוץ חינם ללא התחייבות (בתיאום מראש).בנוסף, מבקרי הפסטיבל יהיו הראשונים לצפות בגוונים, במרקמים ובחומרים החדשים לשנת 2020, ולהיחשף לקולקציה המהפכנית של המטבחים חכמים של אביבי מטבחים.

קולקציית המטבחים החכמים יוצרת שינוי בהרגלי העבודה במטבח. מדובר בפיתוח ייחודי לחברת אביבי מטבחים, שהחל לפני ארבע עשרה שנים, ומאז מתקדם ומשתפר בתהליך אבולוציוני עד היום. בכל אחד מהאירועים הססגוניים,  בהם יוצגו פתרונות עיצוביים ייחודיים, מעשיים והמפנקים, יוגש כיבוד קל ושתייה חמה וקרה. האירועים יתקיימו בכל אחד מהסניפים של החברה, מבני דרום, בדרום הארץ ועד כרמיאל בצפון. ( לוח מועדים ההפנינג בכל אחד מהסניפים בסוף הכתבה).

עוד בנושא

עיצוב מטבחים

עצבו את המטבח בהתאם לסגנון הבישול שלכם


סגנון הבישול המועדף עליכם יקבע איך ייראה המטבח. במאמר הבא נסביר לכם מתי להעדיף טוסטר אובן על תנור, איך לתכנן את משטח העבודה וכיצד להפוך את המטבח למקום שאפשר גם לארח בו. הנה כל הפרטים

עיצוב מטבחים

משדרגים את המטבח? שדרגו גם את מכשירי החשמל


מכשירי החשמל קובעים במובן מסוים את האופי, את האווירה ואת דרך השימוש במטבח הביתי. אז רגע לפני השדרוג – יש כמה מכשירים שחייבים להיות על השיש שלכם

עיצוב מטבחים

מטבחים בצבע: תגידו להתראות למטבח הלבן


המטבח הוא מקום עשיר אשר מקבל את טעמיו וצבעיו בעיקר מן האוכל, אך לאו דווקא. בעזרת עיצוב נכון ניתן להכניס חיים וצבע אשר אינם מגיעים מהעולם הקולינרי. קבלו מספר הצעות עבור מטבחים בצבע שיפתחו לכם את התיאבון וישאירו טעם של עוד.

עיצוב מטבחים

חגיגת מכירות באביבי מטבחים


לקראת סוף השנה האזרחית, כאשר בכל העולם חוגגים את כניסת השנה החדשה, גם כאן בישראל חברת אביבי מטבחים מזמינה את לקוחותיה הקבועים ומצטרפים חדשים ליהנות באירוע המתקיים רק פעם בשנה

פסטיבל המכירות של אביבי מטבחים הוא חווית קניה מושלמת וכדאית המתקיימת במקום אחד. בכדי להעצים אף יותר את כדאיות הרכישה, חברת אביבי מטבחים משתפת בהפנינג שלה את חברות מוצרי החשמל ומשטחי העבודה המובילים בשוק. בכל אחד מסנפי אביבי מטבחים, ניתן יהיה להתרשם ולרכוש במחירים בלעדיים, מוגבל לתקופת האירוע ממוצרי חברות SUB-ZERO   , MIELE , GORENJE, TEKA  , אבן קיסר , COSENTINO  ועוד.

לקוחות וותיקים וחדשים שבונים בית חדש, משפצים את דירתם, או פשוט רוצים להתחדש במטבח לקראת 2020, מוזמנים כולם להגיע לאחד מסניפי החברה. בפסטיבל ניתן ליהנות מההטבות המוצעות רק פעם בשנה על ידי חברת אביבי מטבחים, מהמובילות בארץ באיכות, יופי, טכנולוגיה, רעיונות מקוריים ושירות.

מנהלי החברה והסניפים, ונציגי המכירות המיומנים והמנוסים, מחכים לכם בסניפי החברה במועדים האלה: סניף בני דרום 11-13/12 , סניף בני ברק  15-17/12, סניף הרצליה  18-20/12 סניף ראשון לציון 08-10/12 25-27/12 .סניף כרמיאל 27-31/12.

לאתר של אביבי מטבחים >>

תגובות

כתיבת תגובה