כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

חדשות העיצוב  //  בלב הסערה: 10 אדריכלים ופרס אחד

בלב הסערה: 10 אדריכלים ופרס אחד

בלב הסערה, 10 אדריכלים ומעצבים נפגשו במלון רנומה על חופה של תל אביב, כדי לקבל את פרס נבחרי השנה של מגזין בניין ודיור. הקאווה נמזגה, הגלים געשו והאווירה? ביתית וחמה

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


אתמול בערב, ובלב הסערה,  נפגשו 10 אדריכלים ומעצבים לקבל את הפרס הנחשק: נבחרי השנה של מגזין בניין ודיור. האירוע התקיים ביום הכי חורפי של השנה, ועל רקע הגלים במלון הבוטיק "רנומה" ברחוב טרומלפדור בתל אביב. מי שהשם מצלצל לו מוכר, מדובר במבנה הקשתות המפורסם שתכנן יצחק שוורץ לפני כמאה שנה, אליו צמוד מבנה מחודש ובו מלון בוטיק יוקרתי, הנקרא על שם המעצב הצרפתי מוריס רנומה, שבחר את הקישוטים המעטרים את חלל הפנים.

 

 

חדווה אלמוז, עורכת המגזין,  על בחירת הזוכים: שמחנו לגלות שלצד השמות המוכרים והמובילים, נוספו שמות חדשים של אדריכלים ומעצבים יצירתיים שהפגינו חשיבה מחוץ לקופסא. לא קל היה לבחור את הזוכים. על התואר התחרו קרוב לתשעים פרוייקטים שהתפרסמו במגזין בשנה החולפת. 

 

האדרילכים והמעצבים הגיעו לקטוף את הפרס, ללגום קאווה, לשמוח וכמובן – מינגלינג! ואלו הזוכים: האדריכלית והמעצבת רונית טל, האדריכלית והמעצבת אלכסנדרה דיז, האדריכל אריאל פרנקו, האדריכלית רחל שיינפלד, האדריכל צבי גרש, האדריכלית שירלי דן, האדריכלית והמעצבת לילך גורפנג, האדריכלים שחר וליאור רוזנפלד, האדריכלים דן והילה ישראלביץ והאדרילכים מיקי כתר ומרב ברמן. האירוע התקיים בנוכחות חדווה אלמוז, עורכת המגזין, אוסי אונגר מנכ"לית הקבוצה, תמיר מירן מנכ"ל האתר וצוות המגזין.

 

מוזמזנים להציץ בתמונות ולחוות את הערב:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד בנושא

חדשות העיצוב

עיצוב, שיתוף וקיימות – כל הסיבות לחכות ל"סופרסלונה"


אם תשאלו את המארגנים, תערוכת הסופרסלונה נועדה לסמל את הרנסנס של עולם העיצוב. אם תשאלו אותנו, היא השיגה את המטרה

חדשות העיצוב

מחפשים לאן לברוח? שבוע העיצוב ירושלים הוא האסקפיזם המושלם


תערוכות, מופעים, דוכני אוכל וקרקס אחד גדול שיחזיר אתכם לאמריקה של המאה ה-19. אירועי שבוע העיצוב ירושלים מתחילים

חדשות העיצוב

"אני תמיד מנסה לפרוץ את המקובל" - זוכרים את האמן דני קרוון


בשבוע שעבר נפטר האמן והפסל דני קרוון. העבודות הרבות שלו ימשיכו להשפיע על העיצוב הסביבתי בארץ ובעולם

חדשות העיצוב

חלוצה בחדשנות ובקדמה כאן בישראל


האם הטכנולוגיה והקדמה פסחו על תחום של תכנון ערים, אדריכלות ובנייה? האם החלום של דירה מרווחת בעיר יישאר כחלום בלתי ניתן להגשמה? האם עלות החיים בעיר תמשיך לעלות על אף זיהום האוויר, פקקי התנועה, מערכות חינוך ובריאות טעונות שיפור? לכל השאלות הללו ועוד רבות אחרות יש פתרון אחד המכיל את כל התשובות: עיר חכמה - חלוצה בתכנון ואדריכלות ערים

תגובות

זוכים בתחרות
אז מי הזוכים????

כתיבת תגובה