BVD

חדשות העיצוב  //  הדבר הבא בחדר השירותים: אסלות מעוצבות להיגיינה מרבית

הדבר הבא בחדר השירותים: אסלות מעוצבות להיגיינה מרבית

נראה כי מאז פטנט ההדחה לא נראה דבר כזה. סילוני מים להיגיינה מרבית, ומבנה מעוצב ללא תעלת סף הפנימית של אסלה, ייקח אתכם לדור הבא של ההדחות. מוזמנים לראות בעצמכם

מאת: תוכן שיווקי צילום:


יש פרטים שאנחנו מקדישים להם פחות תשומת לב בתהליך השיפוץ או הבניה אבל בסופו של דבר הם הפרטים הכי שימושיים בחיי היום יום בבית- כאלו הן המערכות הסניטריות המוכרות יותר בשמם- האסלות! MODY מציגה בפניכם את הפטנט החדשני של אסלות מבית המותג האיטלקי Catalano, בעלות מראה מעוצב ופטנט ייחודי לדחה בניקוי מירבי והגייני.
 
                                       האסלות המעוצבות מבית המותג האיטלקי Catalano בלעדי ברשת MODY
  
בדיוק כשכבר נדמה שאין מה לחדש בתחום השירותים: משיקות Catalano האיטלקית ו-Ideal Standard מנגנון חדשני לניקוי האסלה המהווה את ההמצאה האחרונה והמשמעותית ביותר בתחום מאז ההדחה. המערכות הסניטריות של העידן החדש, עוברות תהליכי מקסום ובזכות טכנולוגיות חכמות השירותים של היום כוללים מנגנוני שטיפה אוטומטיים, סילוני מים להיגיינה מרבית.
 
האסלות המעוצבות מבית המותג האיטלקי Catalano בלעדי ברשת MODY
 
האסלות המעוצבות מבית המותג המוביל Ideal Standard בלעדי ברשת MODY 

"עיצוב הוא בראש ובראשונה חדשנות פונקציונאלית", צוטט מייק היטון מחברת "אידיאל סטנדרט" שעמד בראש צוות המחקר והפיתוח של  הפטנט החדשני  AquaBlade™ , אשר מעבר לאסתטיקה וניקיון חזותי בא לענות על צורך בהיגיינה מקסימלית ובאיכות ביצועיים גבוהה.
 
האסלות המעוצבות מבית המותג המוביל Ideal Standard בלעדי ברשת MODY
  
המטרה הייתה ליצור מבנה שירותים עכשווי, בלוק מודרני ומלוטש שיביא בשורה בתחום השטיפה היעילה, ההגיינית והשקטה. פטנט ה- AquaBlade™  נגזר ממבנה פנימי של שירותים ללא תעלה סביב הסף הפנימי של האסלה, למניעת הצטברות של חיידקים. בהפעלת ההדחה נוצרים שני סילוני מים חזקים הזורמים כלפי החזית ומתמזגים לכדי שטיפה שקטה ויעילה.
 

 האסלות המעוצבות מבית המותג האיטלקי Catalano בלעדי ברשת MODY

 

בCatalano, קיבל פטנט דומה את השם המחייב "Newflush". מחקר ופיתוח של שנתיים הביא ליצירת שלושה דגמי אסלות חדישות אשר עוצבו ללא תעלה סביב הסף למניעת הצטברות של חיידקים. גם פה בדומה לפטנט באידיאל סטנדרט מדובר בהדחה סיבובית של המים שמגדילה את שטח הדחת המים ומקטינה את הרעש. סילוני מים היוצאים משתי נקודות ושוטפים את קערת השירותים הפנימית במינימום זמן, ביעילות מקסימלית והכי חשוב שומרים על היגיינה גבוהה במיוחד . היתרון של האסלה החדשנית לעומת קודמותיה הוא שניתן לפרק את האסלה בקלות לצורך ניקוי.

 

 

האסלות המעוצבות מבית המותג האיטלקי Agape בלעדי ברשת MODY

 פשטות שאינה חפה מתחכום, שיאה של טכנולוגיה בעיצוב עכשווי, הנדסת אנוש חכמה- אלו ועוד נאמרו על הפטנט החדש אשר קבע סטנדרטים חדשים בעיצוב, בהיגיינה, ובביצועים. את האסלות עם מנגנוני השטיפה החדשניים ניתן להשיג בלעדית בסניפי MODY. 

  

 האסלות המעוצבות מבית המותג האיטלקי Agape בלעדי ברשת MODY

 

לפרטים נוספים MODY >>

פייסבוק MODY >>

marketing@mody.co.il

  

עוד בנושא

חדשות העיצוב

עוצמה, נשיות ועיצוב


ההתרגשות מהוצאתו לאור של הספר "הכוח הנשי" הגיעה לשיאה בערב ההשקה הנפלא. עד שתדפדפו את הספר בעצמכם, אתם מוזמנים להתרשם מהתפעלותם של חלוצי הקוראים

חדשות העיצוב

בלי צל של ספק : המגמות החדשות בעולם הווילונות


ענק הוילונות מבית אורגון מספקת את פתרונות ההצללה האיכותיים, המעוצבים והחדשניים ביותר – וזה בדיוק מה שהחלון שלכם צריך

חדשות העיצוב

לובשת לבן: תל אביב חוגגת 100 שנות באוהאוס


לקראת אירוע הפתיחה של בית ליבלינג בתל אביב – קצת על העיר הלבנה, והרבה על מה שמצפה לכם בסוף השבוע המרגש וגדוש הפעילויות

חדשות העיצוב

חדשות העיצוב: מהדורת הקיץ


חודשי הקיץ מביאים איתם, פרט לחום ולחות גם אירועי עיצוב רבים בארץ ובכל רחבי העולם. אנשים טסים, מטיילים ומחפשים עיצוב חדשני ומרגש שייתבל להם את החופשה ולכן במקומות רבים מתקיימים בחודשים אלה שבועות העיצוב. בנוסף זו גם תקופת הגשות הגמר של בוגרי התארים לאדריכלות ועיצוב פנים ואין עיצוב חדשני יותר מעיצוב של סטודנט בפרויקט הסיום שלו

תגובות

חח תגובה 1,2 טבעית...
ממש לא של לקוח

המלצה
ממליץ על עיצוב חדר שירותים אמבטיה בזכוכית, עיצובים מדהימים, אישית הייתי אצל מאגמה פרוייקטים בזכוכית ומאוד התרשמתי מהמגוון והשירות!

חדר שירותים
רציתי משהו אחר לחדר שירותים, דיברתי עם המומחים של מאגמה פרוייקטים בזכוכית, הם עזרו לי לעצב חדר שירותים מזכוכית כולל מקלחון וזכוכית מוארת מעל לכיור, מדהים! מומלצים מקצוענים ואדיבים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *