BVD

חדשות העיצוב  //  החורף כאן: על קירוי מרפסות בטכנולוגיה פורצת דרך כבר שמעתם?

החורף כאן: על קירוי מרפסות בטכנולוגיה פורצת דרך כבר שמעתם?

החגים מאחורינו, החורף עושה את צעדיו לקראתנו וזה הזמן לשבת במרפסת מקורה וליהנות מהנוף הפתוח גם כשגשום בחוץ. חברת 'אלומתריס' מציגה פתרון מהפכני המאפשר פתיחה וסגירה של התקרה בימים גשומים, כך שהחצר או החדר נותרים אטומים לגמרי! ועכשיו לקראת החורף, החברה מעניקה מתנה מיוחדת לגולשי בנין ודיור!!!

מאת: צילום:


 
גג הזזה חשמלי אינטרפאק  מאפשר פתיחה חלקית עד מלאה, לפי צורך
 
דמיינו שאתם יושבים במרפסת מקורה ושקופה, גשם יורד בחוץ, אתם לוגמים מכוס הקפה או מארחים חברים לטקס על האש המסורתי וכל זה כאשר אתם בוחרים אם הגג יהיה פתוח או סגור. בחורץ הגשם מטפטף מבעד לזגוגית, ממש תחושה רומנטית של בית קפה פריזאי ובימים חמים השמש מחממת את החלל. חברת 'אלומתריס' פיתחה שיטה חדשנית הראשונה מסוגה בישראל  – גגות הזזה שנעים על מסילה ומאפשרים פתיחה וסגירה של התקרה בכל רגע נתון. 
 
אז אם גם אתם מעוניינים לסגור את מרפסת דקה לפני החורף ולהפכה לחדר אינטימי (כן, ממש כך!) הכתבה הזו בשבילכם!
 
כיום קיימות שיטות מגוונות, כמו גם אפשרויות להפוך מרפסת לחדר מקורה, אך כאשר המרפסת נסגרת בשיטות המסורתיות, לא ניתן לחזור למצב הקיים. זוהי דילמה המוכרת לרבים. מצד אחד הם מעוניינים להרוויח חדר נוסף, ומצד שני להשאיר אופציה פתוחה תרתי משמע, ולהפוך בלחיצת כפתור את התקרה לחשופה. 
רגע זה בכלל הגיוני?
"התשובה היא בהחלט כן!" אומר לנו אליק אביר, מנכ"ל חברת אלומתריס, החברה הירושלמית המובילה בישראל לפתרונות חדשניים באלומיניום. "הסוד טמון בגג. אנחנו המצאנו את InterPack, מערכת המכילה גגות הזזה (חשמליים וידניים)  נפתחים, המתאימים בדיוק לימי החורף".
"כבר ‬בשנות ‬ה 70 ‬- ‬פיתחנו ‬בחברת ‬אלומתריס ‬פתרונות ‬לסגירת ‬מרפסות, כאשר בתחילת הדרך כיוונו את המוצר ‬למשפחות ‬שומרות ‬מסורת המעוניינות לבנות סוכה. הקונצפט התברר כמוצלח מאוד שיכול לשמש גם משפחות שאינן מסורתיות, כפתרון יצירתי המתאים לכל מי שמעוניין ליהנות ממרפסת מקורה בחורף". כך מסכם אביר. 
‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
האתגר המרכזי של החברה היה להעמיד גג הזזה שגם נפתח באופן מלא וגם אטום ומבודד בדיוק כמו גג קבוע – גג שיכול לשאת את משקל הגשמים המצטברים בחורף, כמו גם את השלג הכבד באזורים קרים כמו בירושלים וצפון הארץ. החברה מציעה 40 שנות ניסיון שהושקעו בפיתוח גג InterPack שעמד בהצלחה בכל האתגרים שהציבה. אם כך, בהחלט מדובר בפתרון יצירתי המתאים לבתים פרטיים ובנייני מגורים. 
 
לצפייה בסרטון הדגמה של גג אינטרפק – לחצו כאן 

 

תרשו לעצמכם להתחדש בטכנולוגיה חורפית פורצת דרך! 

ועכשיו במבצע חורף , החברה מעניקה  מתנה מיוחדת  לגולשי בנין ודיור 

רוכשים גג הזזה אינטרפאק ומקבלים  מזגן עילי בעיצוב יוקרתי כולל התקנה

רק עד 31/12/2018

  

 
 
הסבת מרפסת לפינת אירוח בבית בפרטי בסלעית , סקיילייט אינטרפאק  משולב- גג קבוע וגג הזזה חשמלי 
 
InterPack – מערכת חכמה עם גב חזק 
המערכת עמידה לכל תנאי מזג האוויר, אפילו הקשים ביותר: עמידות ‬ברוח, ‬שמש קופחת ותופעות ‬מזג ‬אוויר ‬אחרות, ‬משקל, ‬לחצים ‬ועוד. בנוסף לכך היא עברה בהצלחה את כל הבדיקות המחמירות ביותר של מכון התקנים. עוד מוסיף אביר ‬"עד ‬היום ,‬לא היה בארץ ‬מוצר ‬מתחרה ואיכותי ‬הנותן ‬מענה ‬לגג ‬פתוח-סגור ‬הרמטי, ‬או ‬שילוב ‬שביניהם"‬. אביר ‬מציין ‬שמערכת ‬InterPack‬ ‬‬פותחה יחד עם רונן לוי מבעלי OPR,
שהיא אחת החברות המובילות בתחום מוצרי היוקרה מאלומיניום בישראל. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ והיא עומדת גם בתקנים המחמירים ביותר! 
InterPack היא המערכת היחידה בישראל שנבדקה במכון התקנים הישראלי ועברה בהצלחה בדיקות למים ורוח. גם מבחינת תקן אירופאי,  InterPack מיוצרת ע"פ תקן מחמיר, היא מותאמת לבנייה ולאקלים הישראלי ובעלת תו "מיוצר בישראל". על המוצר תקבלו אחריות ושירות  לשנתיים.
 
ועכשיו לגולת הכותרת, איך באמת זה עובד? 
הרי מצד אחד מדובר על קירוי אטום, ומצד שני כיצד קרני השמש יוכלו למלא את החלל? אז בואו נראה:
InterPack הוא  למעשה גג הזזה המכיל מערכת פונקציונלית (ידנית וחשמלית) המורכבת ממסגרת אלומיניום במילואות שונות (זכוכית או פנלית). הגגות נעים באופן חשמלי או ידני על מסילות שמתאספות פנימה, מתחת למסגרת קבועה או החוצה.  בצורה זו מתקבל פתח אור מקסימלי ואיטום מלא בפני גשם, רוח, חום, קור ואור חזק.  
 
בחירה יוקרתית של אדריכלים 
InterPack, מעבר להיותה מערכת פונקציונאלית, היא בהחלט קטפה וביושר את תואר "מלכת הגגות" הנחשק. היא יוקרתית, מתאימה לכל סגנון עיצוב ומשדרגת פלאים כל חלל. אין פלא כי זוהי הבחירה המושלמת של אדריכלים ומעצבי פנים, הן בבנייה קיימת והן בבנייה חדשה. 
 
 
 
סגירת מרפסת בבית והסבתו לחדר עם מערכת גגות הזזה חשמליים אינטרפאק 
  
למי המערכת מתאימה?
InterPack מתאימה לקירוי מרפסות (בכל גודל), לבתים פרטיים, פנטהאוזים, לחדרי שמש, מרפסות לסוכה, לפטיו, לבתי קפה, למסעדות, לבריכות שחיה, לבתי מלון ועוד. ניתן להתקין אותן במבנים קיימים או לשלב כבר בשלב התכנון של המבנה החדש. 
 
ואפשר לבחור – גג זכוכית או פנלית, מה עדיף? 
"המפתח לבחירת סוג מילואות הגג- הוא השימוש המרכזי שאתם מייעדים לחדר". מסביר לנו אביר, "אם הנכם מתכוונים להשתמש בחדר כפינת אירוח או פינת אוכל, תוכלו להנות מתקרת זכוכית שמשקיפה לשמים כחולים. InterPack העשויה מזכוכית, היא עדיפה מבחינתכם ואם יש בריזה טובה, תוכלו לפתוח את הגג ופשוט להביט לשמיים". כמובן שניתן להוסיף  פתרונות להצללה מפני השמש הקופחת כדי ליהנות מהבריזה הפתוחה, כמו – סוכך אנטי סאן כמערכת נפרדת המותקנת מעל הגג ומצלילה את החדר. 
בלחיצת כפתור – חדר סגור או מרפסת פתוחה ומאווררת! 
אם החדר  החדש ישמש כחדר שינה, לדוגמה, תוכלו פשוט להחשיך את החדר, ולכן נמליץ על גג פנלית נפתח המעניק תחושה של חדר רגיל עם בידוד טוב יותר ותחזוקה קלה יותר.  
 
קירוי פאטיו עם גג הזזה אינטרפאק – פאנלית במצב פתוח 
 
קירוי פאטיו עם גג הזזה אינטרפאק – פאנלית במצב סגור 
 
מזמינים ומקבלים, נוסחה פשוטה 
את המערכת המופלאה ניתן לקבל בתוך 30-45 ימי עבודה בלבד מיום ההזמנה. ההתקנה מתבצעת תוך ימים ספורים, ללא הפרעה להמשך ההתנהלות הסדירה בבית. אם כך, זהו הזמן המתאים ביותר להתקנת הגג וכבר בנובמבר-דצמבר תוכלו ליהנות ממרפסת מקורה.  
  
כמה יעלה לכם התענוג?
"העלויות הן נגזרת של גודל החלל, העיצוב וסוג המילואות שתבחרו", כך מסביר אביר. "כאמור מדובר בפתרון פורץ דרך וייחודי היחיד מסוגו בארץ! לא פרגולה, לא שמשונית וודאי שלא קירוי בטון מקובע! פשוט גג קבריולט למרפסת, והמחיר בהתאם". 
 
מצ"ב מחירון הגגות להתרשמות:
 
גודל מחיר גג הזזה ידני * מחיר גג הזזה חשמלי*
3*3 מ"ר 35,000 ש"ח 46,000 ש"ח 
4*4 מ"ר 46,000 ש"ח 60,000 ש"ח 
5*5 מ"ר 64,000 ש"ח 87,000 ש"ח 
 
המחירים כוללים מע"מ ומתייחסים למחיר הגג, ללא מעטפת. 
מחיר מינימלי לעסקה 35,000 ש"ח, כולל מע"מ.
 

תרשו לעצמכם להתחדש בטכנולוגיה חורפית פורצת דרך! 

ועכשיו במבצע חורף , החברה מעניקה  מתנה מיוחדת  לגולשי בנין ודיור 

רוכשים גג הזזה אינטרפאק ומקבלים  מזגן עילי בעיצוב יוקרתי כולל התקנה

   רק עד 31/12/2018

 

 
 
סגירת פטיו עם גג הזזה InterPack

 
 
רוצים להמשיך ולהתרשם ממוצרי חברת אלומתריס?  כנסו לאתר 
 
 

 

עוד בנושא

חדשות העיצוב

עוצמה, נשיות ועיצוב


ההתרגשות מהוצאתו לאור של הספר "הכוח הנשי" הגיעה לשיאה בערב ההשקה הנפלא. עד שתדפדפו את הספר בעצמכם, אתם מוזמנים להתרשם מהתפעלותם של חלוצי הקוראים

חדשות העיצוב

בלי צל של ספק : המגמות החדשות בעולם הווילונות


ענק הוילונות מבית אורגון מספקת את פתרונות ההצללה האיכותיים, המעוצבים והחדשניים ביותר – וזה בדיוק מה שהחלון שלכם צריך

חדשות העיצוב

לובשת לבן: תל אביב חוגגת 100 שנות באוהאוס


לקראת אירוע הפתיחה של בית ליבלינג בתל אביב – קצת על העיר הלבנה, והרבה על מה שמצפה לכם בסוף השבוע המרגש וגדוש הפעילויות

חדשות העיצוב

חדשות העיצוב: מהדורת הקיץ


חודשי הקיץ מביאים איתם, פרט לחום ולחות גם אירועי עיצוב רבים בארץ ובכל רחבי העולם. אנשים טסים, מטיילים ומחפשים עיצוב חדשני ומרגש שייתבל להם את החופשה ולכן במקומות רבים מתקיימים בחודשים אלה שבועות העיצוב. בנוסף זו גם תקופת הגשות הגמר של בוגרי התארים לאדריכלות ועיצוב פנים ואין עיצוב חדשני יותר מעיצוב של סטודנט בפרויקט הסיום שלו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *