בניין ודיור

חדשות העיצוב  //  לחלום גבוה: פתרון מהפכני לקירוי מרפסת

לחלום גבוה: פתרון מהפכני לקירוי מרפסת

המרפסת היא כבר חלק בלתי נפרד מהבית, ועל כן יש צורך לקרות אותה ,לעיתים, בכל אחת מעונות השנה. חברת אלומתריס מציגה פתרון חדשני שנותן מענה ומאפשר פתיחה וסגירה של התקרה לפי הצורך.

מאת: תוכן שיווקי צילום:


InterPack גג הזזה נפתח מבית אלומתריס
 
דמיינו שאתם יושבים במרפסת מקורה ושקופה, בכל עונות השנה, שותים קפה או מארחים חברים לטקס על האש המסורתי, וכל זה כאשר אתם בוחרים אם הגג יהיה פתוח או סגור. בחורץ הגשם מטפטף מבעד לזגוגית, ממש תחושה רומנטית של בית קפה פריזאי ובקיץ השמש מחממת את החלל. חברת 'אלומתריס' פיתחה שיטה חדשנית הראשונה מסוגה בישראל  – גגות הזזה שנעים על מסילה ומאפשרים פתיחה וסגירה של התקרה בכל רגע נתון. 
 
אלומתריס מציגה את InterPack – פתרון חדשני בלחיצת כפתור  – סרטון
 
אז אם גם אתם מעוניינים לסגור מרפסת ולהפכה לחדר אינטימי, אך עדין ליהנות משמש חמימה (כן, ממש כך!) הכתבה הזו בשבילכם!
 
שנתחיל?
כיום קיימות שיטות מגוונות, כמו גם אפשרויות להפוך מרפסת לחדר מקורה, אך כאשר המרפסת נסגרת בשיטות המסורתיות, לא ניתן לחזור למצב הקיים. זוהי דילמה המוכרת לרבים. מצד אחד הם מעוניינים להרוויח חדר נוסף, ומצד שני להשאיר אופציה פתוחה תרתי משמע, ולהפוך בלחיצת כפתור את התקרה לחשופה. 
 
InterPack  גג נפתח מבית אלומתריס
 
 
InterPack גג במצב פתוח מבית אלומתריס 
 
רגע זה בכלל הגיוני?
"התשובה היא בהחלט כן!" אומר לנו אליק אביר, מנכ"ל חברת אלומתריס, החברה הירושלמית המובילה בישראל לפתרונות חדשניים באלומיניום. "הסוד טמון בגג. אנחנו המצאנו את InterPack, מערכת המכילה גגות הזזה (חשמליים וידניים)  נפתחים, המתאימים בדיוק למטרה הזו".
"כבר ‬בשנות ‬ה 70 ‬- ‬פיתחנו ‬בחברת ‬אלומתריס ‬פתרונות ‬לסגירת ‬מרפסות, כאשר בתחילת הדרך כיוונו את המוצר ‬למשפחות ‬שומרות ‬מסורת המעוניינות לבנות סוכה. הקונצפט התברר כמוצלח מאוד שיכול לשמש גם משפחות שאינן מסורתיות, כפתרון יצירתי המתאים לכל מי שמעוניין ליהנות מחדר-מרפסת". כך מסכם אביר.  ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
האתגר המרכזי של החברה היה להעמיד גג הזזה שגם נפתח באופן מלא וגם אטום ומבודד בדיוק כמו גג קבוע – גג שיכול לשאת את משקל הגשמים המצטברים בחורף, כמו גם את השלג הכבד באזורים קרים כמו בירושלים וצפון הארץ. החברה מציעה 40 שנות ניסיון שהושקעו בפיתוח גג InterPack שעמד בהצלחה בכל האתגרים שהציבה. אם כך, בהחלט מדובר בפתרון יצירתי המתאים לבתים פרטיים ובנייני מגורים. 
  
InterPack במרפסת אירוח – גג נפתח מבית אלומתריס
 
InterPack – מערכת חכמה עם גב חזק 
 
המערכת עמידה לכל תנאי מזג האוויר, אפילו הקשים ביותר: עמידות ‬ברוח, ‬שמש קופחת ותופעות ‬מזג ‬אוויר ‬אחרות, ‬משקל, ‬לחצים ‬ועוד. בנוסף לכך היא עברה בהצלחה את כל הבדיקות המחמירות ביותר של מכון התקנים. עוד מוסיף אביר ‬"עד ‬היום ,‬לא היה בארץ ‬מוצר ‬מתחרה ואיכותי ‬הנותן ‬מענה ‬לגג ‬פתוח-סגור ‬הרמטי, ‬או ‬שילוב ‬שביניהם"‬. אביר ‬מציין ‬שמערכת ‬InterPack‬ ‬‬פותחה יחד עם רונן לוי מבעלי OPR, שהיא אחת החברות המובילות בתחום מוצרי היוקרה מאלומיניום בישראל. ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ והיא עומדת גם בתקנים המחמירים ביותר! 
InterPack היא המערכת היחידה בישראל שנבדקה במכון התקנים הישראלי ועברה בהצלחה בדיקות למים ורוח. גם מבחינת תקן אירופאי,  InterPack מיוצרת ע"פ תקן מחמיר, היא מותאמת לבנייה ולאקלים הישראלי ובעלת תו "מיוצר בישראל". על המוצר תקבלו אחריות ושירות  לשנתיים.
 

 
InterPack בסלון שחובר למרפסת – גג נפתח מבית אלומתריס
 
ועכשיו לגולת הכותרת, איך באמת זה עובד? 
 
וודאי שאלתם את עצמכם איך זה עובד? הרי מצד אחד מדובר על קירוי אטום, ומצד שני כיצד קרני השמש יוכלו למלא את החלל? אז בואו נראה:
InterPack הוא  למעשה גג הזזה המכיל מערכת פונקציונלית (ידנית וחשמלית) המורכבת ממסגרת אלומיניום במילואות שונות (זכוכית או פנלית). הגגות נעים באופן חשמלי או ידני על מסילות שמתאספות פנימה, מתחת למסגרת קבועה או החוצה.  בצורה זו מתקבל פתח אור מקסימלי ואיטום מלא בפני גשם, רוח, חום, קור ואור חזק.  
 
בחירה יוקרתית של אדריכלים 
InterPack, מעבר להיותה מערכת פונקציונאלית, היא בהחלט קטפה וביושר את תואר "מלכת הגגות" הנחשק. היא יוקרתית, מתאימה לכל סגנון עיצוב ומשדרגת פלאים כל חלל. אין פלא כי זוהי הבחירה המושלמת של אדריכלים ומעצבי פנים, הן בבנייה קיימת והן בבנייה חדשה. 
 
רגע, למי המערכת מתאימה?
InterPack מתאימה לקירוי מרפסות (בכל גודל), לבתים פרטיים, פנטהאוזים, לחדרי שמש, מרפסות לסוכה, לפטיו, לבתי קפה, למסעדות, לבריכות שחיה, לבתי מלון ועוד. ניתן להתקין אותן במבנים קיימים או לשלב כבר בשלב התכנון של המבנה החדש. 
 
InterPack גג הזזה נפתח מבית אלומתריס 
 
ואפשר לבחור – גג זכוכית או פנלית, מה עדיף? 
"המפתח לבחירת סוג מילואות הגג- הוא השימוש המרכזי שאתם מייעדים לחדר". מסביר לנו אביר, "אם הנכם מתכוונים להשתמש בחדר כפינת אירוח או פינת אוכל, תוכלו להנות מתקרת זכוכית שמשקיפה לשמים כחולים. InterPack העשויה מזכוכית, היא עדיפה מבחינתכם ואם יש בריזה טובה, תוכלו לפתוח את הגג ופשוט להביט לשמיים". כמובן שניתן להוסיף  פתרונות להצללה מפני השמש הקופחת כדי ליהנות מהבריזה הפתוחה, כמו – סוכך אנטי סאן כמערכת נפרדת המותקנת מעל הגג ומצלילה את החדר. 
 
בלחיצת כפתור – חדר סגור או מרפסת פתוחה ומאווררת! 
אם החדר  החדש ישמש כחדר שינה, לדוגמה, תוכלו פשוט להחשיך את החדר, ולכן נמליץ על גג פנלית נפתח המעניק תחושה של חדר רגיל עם בידוד טוב יותר ותחזוקה קלה יותר.  
 
InterPack גג הזזה נפתח מבית אלומתריס 
 
מזמינים ומקבלים, נוסחה פשוטה –
את המערכת המופלאה ניתן לקבל בתוך 30-45 ימי עבודה בלבד מיום ההזמנה. ההתקנה מתבצעת תוך ימים ספורים, ללא הפרעה להמשך ההתנהלות הסדירה בבית. 
  
InterPack – מבט מבחוץ על גג נפתח מבית אלומתריס 
 
כמה יעלה לכם התענוג?
"העלויות הן נגזרת של גודל החלל, העיצוב וסוג המילואות שתבחרו", כך מסביר אביר. "כאמור מדובר בפתרון פורץ דרך וייחודי היחיד מסוגו בארץ! לא פרגולה, לא שמשונית וודאי שלא קירוי בטון מקובע! פשוט גג קבריולט למרפסת, והמחיר בהתאם". 
 
מצ"ב מחירון הגגות להתרשמות:
 
גודל מחיר גג הזזה ידני * מחיר גג הזזה חשמלי*
3*3 מ"ר 35,000 ש"ח 46,000 ש"ח 
4*4 מ"ר 46,000 ש"ח 60,000 ש"ח 
5*5 מ"ר 64,000 ש"ח 87,000 ש"ח 
 
המחירים מתייחסים למחיר הגג, ללא מעטפת. 
מחיר מינימלי לעסקה 35,000 ש"ח, כולל מע"מ.
המחירים כוללים מע"מ 
 
InterPack קירוי בית קפה מבית אלומתריס 
 
הקיץ בפתח, וזה הזמן המתאים ביותר לצאת מתרדמת החורף ולהכניס אור לחלל, ומנגד להרוויח חדר פונקציונאלי מקורה.
לרגל ההשקה, החברה מעניקה הטבה ייחודית לגולשי בניין ודיור: 
רוכשים  גג  InterPack חשמלי  ומקבלים זכוכית חכמה משפחתית קרינה ושמש
בשווי 5000 ש"ח. 
המבצע בתוקף עד 31/07/2018
  
 

 
 
 
 

עוד בנושא

חדשות העיצוב

עוצמה, נשיות ועיצוב


ההתרגשות מהוצאתו לאור של הספר "הכוח הנשי" הגיעה לשיאה בערב ההשקה הנפלא. עד שתדפדפו את הספר בעצמכם, אתם מוזמנים להתרשם מהתפעלותם של חלוצי הקוראים

חדשות העיצוב

בלי צל של ספק : המגמות החדשות בעולם הווילונות


ענק הוילונות, המשווקת הגדולה בארץ של חברת אורגון, מספקת את פתרונות ההצללה האיכותיים, המעוצבים והחדשניים ביותר – וזה בדיוק מה שהחלון שלכם צריך

חדשות העיצוב

לובשת לבן: תל אביב חוגגת 100 שנות באוהאוס


לקראת אירוע הפתיחה של בית ליבלינג בתל אביב – קצת על העיר הלבנה, והרבה על מה שמצפה לכם בסוף השבוע המרגש וגדוש הפעילויות

חדשות העיצוב

חדשות העיצוב: מהדורת הקיץ


חודשי הקיץ מביאים איתם, פרט לחום ולחות גם אירועי עיצוב רבים בארץ ובכל רחבי העולם. אנשים טסים, מטיילים ומחפשים עיצוב חדשני ומרגש שייתבל להם את החופשה ולכן במקומות רבים מתקיימים בחודשים אלה שבועות העיצוב. בנוסף זו גם תקופת הגשות הגמר של בוגרי התארים לאדריכלות ועיצוב פנים ואין עיצוב חדשני יותר מעיצוב של סטודנט בפרויקט הסיום שלו

תגובות

משמש גם כסוכה
זה יכול לשמש גם כסוכה כשרה למהדרין. יש דפנות, את הגגון מקפלים, *מבחינה הלכתית סכך של סוכה לא מניחים ישירות על מתכת, לכן יש לבצע חציצה ע"י יצירת מסגרת עץ מלאטות עץ פשוטות שיונחו על מסגרת האלומיניום. לאחר מכן מניחים לאטות של עץ במרווחים של 60-80 ס"מ (כמרישים), מניחים סכך. ויש לכם סוכה!?

האם דרוש לכך היתר?

קירוי מזכוכית
ולא לשכוח את אפקט החממה...

היתר
רק לא לשכוח לקבל היתר בניה !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *