בניין ודיור

חדשות העיצוב  //  תחרות העיצוב של קוסנטינו ישראל: הזוכים הגדולים!

תחרות העיצוב של קוסנטינו ישראל: הזוכים הגדולים!

ביום ראשון התכנסו להם שוחרי עיצוב, סטודנטים, אדריכלים, מעצבים ושאר מובילי דעת קהל לקוסנטינו סנטר לפאנל בנושא "מותחים את גבולות החומר" בהשתתפות האדריכל והמעצב רון ארד, גב' חדווה אלמוז עורכת מגזין בניין ודיור וראש המחלקה לעיצוב פנים המכון הטכנולוגי בחולון ניני ורשבסקי. כמו גם לטקס הכרזת הזוכים בתחרות שיזמה קוסנטינו ישראל לעידוד מצוינות בעיצוב ובאדריכלות

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


כ-150 שוחרי עיצוב, סטודנטים, אדריכלים,  מעצבים, מעצבי מוצר ומובילי דעת קהל הגיעו ביום ראשון (מתוך 550 הנרשמים לפרויקט) לקוסנטינו סנטר לפאנל בנושא "מותחים את גבולות החומר" בהשתתפות האדריכל והמעצב רון ארד, כמו גם לטקס הכרזת הזוכים בתחרות שיזמה קוסנטינו ישראל לעידוד מצוינות בעיצוב ובאדריכלות. לתחרות הוגשו עשרות עבודות והבחירה ביניהן לא היתה פשוטה כלל.

 

חבר השופטים המכובד הורכב מאנשי אקדמיה, אנשי מקצוע ומומחים בתחומם מהארץ ומחו"ל בהם האדריכל והמעצב מר רון ארד,  עורכת מגזין בנין ודיור גב' חדווה אלמוז, אדריכל וראש המחלקה לעיצוב פנים המכון הטכנולוגי בחולון מר ניסן (ניני) ורשבסקי.

 

איתי שמעוני, מנכל קוסנטינו ישראל קיבל את פני האורחים הרבים שהגיעו לקונסטינו סנטר ונהנו מקוקטייל יוקרתי ותערוכה של העבודות הפיינליסטיות שהוגשו לתחרות. באירוע עלה מסר אופטימי המעצים את תרבות העיצוב הנהוגה בישראל רגע לפני שתעשיית העיצוב הבינלאומית נפגשת במילאנו לרגל שבוע העיצוב.

 

בתמונה:  השופטים ניני ורשבסקי, חדווה אלמוז, איתי שמעוני ורון ארד

 

והזוכים הם: 

 
עדו גיא רז, סטודנט שנה ג ב-Hit הוא הזוכה הגדול בקטגוריית חדשנות בחומר. רון ארד אשר העניק לו את הפרס: סיור מקצועי בלונדון הכולל ביקור בסטודיו של המעצב והאדריכל רון ארד, כמו גם ביקור בתערוכת העיצוב בלונדון, נימק את בחירתו,  כי בעבודתו של עדו הכוכב הוא החומר. בית המלון שהציג פורש עושר חומרי והציג אותם לראווה. 
 
בתמונה: עידו גיא רז
 

EXILIUM BOUTIQUE HOTEL, הפרויקט המנצח בקטגוריית חדשנות בחומר

 
 
אמיר פלג (מעצב פנים) הוא הזוכה הגדול בקטגורית עיצוב המטבח. ניני (ניסן) ורשבסקי אשר העניק לו את הפרס: טיול קולינרי בספרד ופניני אדריכלות , נימק את בחירתו :  הייתה זו הקטגוריה בעלת מספר המשתתפים הרב ביותר. הפרויקט הנבחר הינו מטבח המהווה את הנקודה המרכזית בדירת מגורים. מדובר באובייקט תלת מיימדי הבנוי ממשטחים גיאומטריים שעוצבו מתוך הבנת החומר ומגיבים בצורות מגוונות לאזורים השונים בדירה ובכך מייצרים סדרה של מפגשים ייחודיים בחלל הפתוח.
 
 
 
אורית חומסקי ואורית עופר (מעצבות פנים) הן הזוכות הגדולות בקטגורית מטבחי העתיד. חדווה אלמוז אשר העניקה להם את הפרס: טיול קולינרי בספרד ופניני אדריכלות, נימקה את בחירתה: בפרויקט שהגישו ישנו ניצול מתוחכם של גובה כפול, תופעה רווחת היום בבתים יוקרתיים.הפרדה מקורית בין אזור ההכנה והבישול לבין פינת האוכל, שימוש ייחודי בחומרים עכשוויים/עתידיים, מראה רך ומעוגל היוצר תנועה וזרימה בחלל והבלט מבנה שעשוי לשמש כבסיס לפיתוח עיצובים נוספים במטבח או אפילו בחדרים אחרים בבית.
 
 
בתמונה: אורית חומסקי ואורית עופר
 
עידן החלל, הפרוייקט המנצח בקטגוריית מטבחי העתיד
 
ליאל קצב ומור כליפה , הן הזוכות הגדולות בקטגוריית חביב הקהל בקטגוריית מטבחי העתיד אחרי שגרפו מעל ל-3000 הצבעות באתר בניין ודיור. 
 
ליאל קצב, מור כליפה ואיתי שמעוני
 
מטבח אי דו צדדי, חביב הקהל מקטגוריית מטבחי העתיד
 
 
בין האורחים הרבים שהגיעו לספוג תרבות עיצוב ניתן למנות את: מיכאל אזולאי, שם טוב צרויה, עדי חמיצר, תמר סמט, יואל יושפה, יפית רגב, ניצן הורוביץ, ארז חייט, גדי פרישמן, איתי ישראלי, נורית לשם, יעל זיתוני ועוד רבים וטובים.
 
הציצו לתמונות נוספות מהאירוע:

 

בתמונה: איתי שמעוני, והאדריכל שם טוב צרויה. צילום: ולרי פרושין
 

בתמונה: איתי שמעוני, אורית עופר, אורית חומסקי וחדווה אלמוז

 

עדו גיא רז איתי שמעוני ורון ארד

 

רון ארד, תמר סמט, עדי חמיצר ומיכאל אזולאי

 

בתמונה: איתי שמעוני, אמיר פלג וניני ורשבסקי

 

>> תחרות העיצוב של קוסנטינו ישראל – להתרשמות מפרויקטים נוספים בקטגוריות השונות

עוד בנושא

חדשות העיצוב

יאללה, הולכים: האירועים הכי שיק של החודש הקרוב


שבוע האיור מידפק על הדלתות, פסטיבלים ותערוכות מציעים צלילה לעומק, וסיורים ברחבי חיפה יכירו לכם את הבתים מבפנים. חדשות העיצוב

חדשות העיצוב

עוצמה, נשיות ועיצוב


ההתרגשות מהוצאתו לאור של הספר "הכוח הנשי" הגיעה לשיאה בערב ההשקה הנפלא. עד שתדפדפו את הספר בעצמכם, אתם מוזמנים להתרשם מהתפעלותם של חלוצי הקוראים

חדשות העיצוב

בלי צל של ספק : המגמות החדשות בעולם הווילונות


ענק הוילונות, המשווקת הגדולה בארץ של חברת אורגון, מספקת את פתרונות ההצללה האיכותיים, המעוצבים והחדשניים ביותר – וזה בדיוק מה שהחלון שלכם צריך

חדשות העיצוב

לובשת לבן: תל אביב חוגגת 100 שנות באוהאוס


לקראת אירוע הפתיחה של בית ליבלינג בתל אביב – קצת על העיר הלבנה, והרבה על מה שמצפה לכם בסוף השבוע המרגש וגדוש הפעילויות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *