BVD

חדשות העיצוב  //  ART AND ABOUT GALLERY : אמנות חוצת גבולות

ART AND ABOUT GALLERY : אמנות חוצת גבולות

פתיחה 15.12.18 בשעה 19:30 ארבע תערוכות יחיד. אלה וולדמן, אוצר: זיו קורן. המקום לאמנים ולאוהבי אמנות, מחכה לכם בעמק חפר. גלריה פורצת גבולות אשר מדברת אמנות לכולם. ART AND ABOUT GALLERY אמנות חוצת גבולות אמנות ישראלית עכשווית.

מאת: צילום:


 

 

ART AND ABOUT GALLERY – המרכז הישראלי לאמנות עכשווית.

בית ההפקות ART AND ABOUT GALLERY שוכן בגלריה רחבת ידיים, במבנה תעשייתי, באיזור התעשייה של עמק חפר.

 

בגלרייה ART AND ABOUT GALLERY האמנות היא שפה אוניברסאלית, משתפת, נוגעת וחוצת גבולות בינאישיים. בחלל הגלריה מתקיימות תערוכות יחיד מתחלפות, אשר מפנות זרקור לאמנים שונים, לצד תערוכה קבועה. בנוסף, בחלל הגליה נערכים אירועי תרבות, אירועי התרמה,הרצאות ואירועים עסקיים.תוכלו למצוא אמנות מאתגרת מבנים היררכיים, אמנות חוצה גבולות ומגזרים, אמנות אשר מתעקשת לדבר לכל אחד בכל מקום. האמנות היא שפת השלום

 

בית ההפקות של ART AND ABOUT GALLERY מתמחה בהפקה, ארגון ואוצרות של תערוכות אמנות בקנה מידה גדול. המקום יוזם פעילויות ומקים אירועים שמטרתם לגשר בין אמנים לבין קהל צרכני האמנות. תערוכות גדולות ורבות משתתפים, שמציגות שפע יצירות ומגוון של סגנונות מעניקות לקהל המבקרים חוויה אמנותית ומשלבות בילוי תרבותי מהנה עם אפשרות לבחור ולרכוש יצירות אמנות לפי הטעם, מתוך היצע גדול. הגלריה מספקת לכל האמנים אשר עובדים עמה, את כל השירותים הכרוכים בהנגשה ובחשיפת של יצירותיהם לקהל תוך מקסום פוטנציאל המכירה.
 
  
 
בגלריית ART AND ABOUT GALLERY חלל מואר, מסקרן, המזמין את המבקר לשוטט בין מרחבי התצוגה השונים. הגלריה מנוהלת תוך ראייה של חשיבות השותפות עם האמנים המציגים, על מנת לשמור על קשר הדוק עם הסביבה האנושית המקיפה את הגלריה, בעמק חפר והלאה. סקרנות, גיוון, התרגשות, אתגר ויכולת ליצור קשר עם הצופה, הם מפתחות האוצרות של הגלריה. הצבת העבודות במרחב המואר יוצרת פסיפס ססגוני ומרתק של אמנות ישראלית עכשווית.
  
 
 
בגלריה מוצגות כעת ארבע תערוכות יחיד ותערוכה קבוצתית אחת:
 
התערוכה המרכזית , Heart Core, של האמנית אלה וולדמן תוצג בין התאריכים 15/12/2018-15/01/2019
אוצר התערוכה הוא זיו קורן.
 
בתערוכה מציגה אלה צילומים של נשים מהעולם השלישי. עבודות מטלטלות, שמעמתות את הצופה עם שאלות על אחווה נשית, על המשותף ועל המפריד בין נשים מתרבויות שונות. פסיפס נשי אנושי של נשים העמלות במלאכת החיים. 
 
אירועי ART AND ABOUT GALLERY מבוססים על ערכים של קהילתיות ושותפות עם האמנים המציגים ונעשים מתוך מאמץ מודע לתת אפשרות ביטוי למגוון רחב של יוצרים לצד שמירה על רמה מקצועית גבוהה מאוד.  
  

  


גלריה ART AND ABOUT GALLERY 

רחוב צבי הנחל 7

איזור התעשיה עמק חפר

כנסו לדף הגלריה בפייסבוק  וגם לאתר 

 

 

עוד בנושא

חדשות העיצוב

עוצמה, נשיות ועיצוב


ההתרגשות מהוצאתו לאור של הספר "הכוח הנשי" הגיעה לשיאה בערב ההשקה הנפלא. עד שתדפדפו את הספר בעצמכם, אתם מוזמנים להתרשם מהתפעלותם של חלוצי הקוראים

חדשות העיצוב

בלי צל של ספק : המגמות החדשות בעולם הווילונות


ענק הוילונות מבית אורגון מספקת את פתרונות ההצללה האיכותיים, המעוצבים והחדשניים ביותר – וזה בדיוק מה שהחלון שלכם צריך

חדשות העיצוב

לובשת לבן: תל אביב חוגגת 100 שנות באוהאוס


לקראת אירוע הפתיחה של בית ליבלינג בתל אביב – קצת על העיר הלבנה, והרבה על מה שמצפה לכם בסוף השבוע המרגש וגדוש הפעילויות

חדשות העיצוב

חדשות העיצוב: מהדורת הקיץ


חודשי הקיץ מביאים איתם, פרט לחום ולחות גם אירועי עיצוב רבים בארץ ובכל רחבי העולם. אנשים טסים, מטיילים ומחפשים עיצוב חדשני ומרגש שייתבל להם את החופשה ולכן במקומות רבים מתקיימים בחודשים אלה שבועות העיצוב. בנוסף זו גם תקופת הגשות הגמר של בוגרי התארים לאדריכלות ועיצוב פנים ואין עיצוב חדשני יותר מעיצוב של סטודנט בפרויקט הסיום שלו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *