כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

חדשות העיצוב  //  MILANO 2002

MILANO 2002

אלה רק רשמים ראשונים מהתערוכה במילנו. כתבה נרחבת על התערוכה תופיע במגזין הבא.

מאת: מיה דבש צילום:


אלה רק רשמים ראשונים מהתערוכה במילנו. כתבה נרחבת על התערוכה תופיע במגזין הבא. ובינתיים על קצה המזלג: בפתיחה המרשימה של התערוכה של אינגו מאורר ב-Spaszio Krizia הוצגו, לבד מהמנורות הבולטות ביותר שלו גם מיצבי תאורה יפהפיים הכוללים אקווריום של אור ודגי זהב.

תערוכה זו הוצגה במקביל ל-building + light בפרנקפורט. ב-Driade הציג Yoshioka Tokujin אבות טיפוס של קולקציה חדשה ומהפנטת. e ב-Moroso הוצגה ספה שהוכתרה כבר בתואר “הברקה גאונית” של המעצבת Patricia Urquiola (ראו מדור מילה אחרונה).
 
ולפינה הישראלית: אלי רוזנברג זכה, יחד עם שותפו אלסנדרו ביאנצ’יני Rozenberg & Bianchini, בציון לשבח של עיתון העיצוב הגרמני הגדול ביותר – Design Report על מנורות הלדים (LED). שהוצגו במסגרת SaloneSatellite.
 
“מה שניסינו לעשות”, אומר רוזנברג “הוא להשתמש בטכנולוגיה בצורה הנכונה ולהפיק ממנה את היתרונות הגדולים ביותר לעיצוב. הלד הוא המקור הקטן ביותר בעולם לאור ואפשר להדפיס את המעגלים החשמליים על אלומיניום. כך נוצרת מנורה שהיא קלה גם לייצור וגם לנשיאה. ואם לא די בכך אורך חייה הוא הארוך ביותר”. 

עוד בנושא

חדשות העיצוב

מחפשים לאן לברוח? שבוע העיצוב ירושלים הוא האסקפיזם המושלם


תערוכות, מופעים, דוכני אוכל וקרקס אחד גדול שיחזיר אתכם לאמריקה של המאה ה-19. אירועי שבוע העיצוב ירושלים מתחילים

חדשות העיצוב

"אני תמיד מנסה לפרוץ את המקובל" - זוכרים את האמן דני קרוון


בשבוע שעבר נפטר האמן והפסל דני קרוון. העבודות הרבות שלו ימשיכו להשפיע על העיצוב הסביבתי בארץ ובעולם

חדשות העיצוב

חלוצה בחדשנות ובקדמה כאן בישראל


האם הטכנולוגיה והקדמה פסחו על תחום של תכנון ערים, אדריכלות ובנייה? האם החלום של דירה מרווחת בעיר יישאר כחלום בלתי ניתן להגשמה? האם עלות החיים בעיר תמשיך לעלות על אף זיהום האוויר, פקקי התנועה, מערכות חינוך ובריאות טעונות שיפור? לכל השאלות הללו ועוד רבות אחרות יש פתרון אחד המכיל את כל התשובות: עיר חכמה - חלוצה בתכנון ואדריכלות ערים

חדשות העיצוב

ממלאים את היומן: תערוכות חדשות ואירועי אמנות בארץ


המוזיאונים והגלריות נפתחו, ואנחנו יכולים למלא מחדש את מצבורי התרבות שלנו. התערוכות החדשות והאירועים המרגשים שמצפים לנו

תגובות

כתיבת תגובה