כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבים מעניינים  //  הידית יוצאת מהארון

הידית יוצאת מהארון

שיתוף פעולה ייחודי בין רשת "יעד פרזול" לבין ביה"ס למקצועות הפרסום "עבודי קריאייטיב" יצר תערוכת כרזות בהן מוצרי הפרזול הופכים לאביזרי אופנה מעוצבים

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


ידיות המטבח היוקרתיות הופכות למשקפיים, פתחי האוורור משמשים אביזר לגולשת פרי סטייל וקרוסלת הארון הופכת לאביזר הכרחי לגיישה היפנית…

חברת "יעד פרזול" חברה לבית הספר למקצועות הפרסום "עבודי קריאייטיב" ויצרה שיתוף פעולה ייחודי בו קיבלו הסטודנטים בקורס לשיווק חזותי אתגר – ליצור שימושים אופנתיים וחדשים לאביזרים אותם אנחנו רגילים למצוא כמעט בכל בית. "הכוונה היתה להרחיק את האובייקט כמה שיותר מייעודו המקורי תוך התבוננות בתכונות הבסיסיות שלו ולתת לו שימוש חדש בעל הקשר אופנתי שישמש ליצירת כרזה מעולם האופנה וסטיילינג" אומרת זהר ירום, מנחת הקורס ומעצבת מוצר בעצמה.

הפרוייקט נתן דגש ליכולת ההתבוננות של הסטודנטים ואפשר לכל אחד נקודת מבט רחבה על עולם העיצוב תוך יישום השראות שונות. כך למשל ישנה עבודה שקיבלה השראה מעולם האומנות ויצירותיו של בוטיצ'לי ומצד שני ישנה עבודה מאוד עכשווית ואופנתית בסגנון פרי סטייל.

הקשת הרחבה של השימוש במוצרים נובעת מאיפיון המוצרים עצמם. בעבודות לא התעלמו מהנתונים של המוצר, אלא נתנו להם שימוש חדש ולכל מוצר ניתן היבט אחר לפי ראיית הסטייליסט. כך לדוגמא ניתן למצוא בין מגוון המוצרים ברשת "יעד פרזול", אביזרים יוקרתיים כמו ידיות למטבח מצופות באבני סבורובסקי בהן נעשה שימוש באחת העבודות, זאת לצד מוצרי בסיס כגון פתחי אוורור לארונות בעלי מראה מודרני ופרקטי יותר, שגם הם הפכו לאביזר אופנה בסטיילינג בעבודה אחרת.

לדברי אייל ויינינגר, סמנכ"ל חברת "יעד פרזול", החיבור בין יעד פרזול לבין עולם העיצוב והאופנה אינו מקרי. "זהו קו שהולך אתנו כבר זמן רב. אנו מאמינים כי אביזרי הפרזול המודרניים הם התכשיטים של הבית ומעבר להיותם שימושיים הם נותנים את הגימור הסופי למראה הכללי של הבית – בדיוק כפי שנתנו בהקשרם המחודש בכרזות של הסטודנטים".
 
 העבודות:
הלה וענונו – שמשון הגיבור – הכרזה משדרת עוצמה. שמשון הגיבור לבוש יוטה והאביזרים המשלימים את המראה שלו כמו צמידים לידיים ולרגליים עשויים מידיות עור והחגורה העשוייה מאריחים דמויי מתכת מפורזלת .

בת שבע רוזנפלד – כרזה שעושה שימוש בידיות מטבח מעוטרות באבני סברובסקי שהפכו למסגרת משקפיים. הידיות הוצאו מהקשרן המקורי והפכו למוצר אחר לחלוטין והן מביאות את הקו העיצובי כולו לכרזה.

דורית קדיש – קרוסלת ברזל לארון המטבח הפכה על ידי דורית לאביזר קליל ונשי כמו שמשיה של גיישה יפנית, בכרזה שמציגה חקירה תרבותית.

אמנדה מדי – עיצוב שרשרת ערב במראה אפריקני מידיות עץ אקזוטי בשלושה גדלים. החיבורים בין הידיות לשרשרת שמרו על האלגנטיות ויצרו מראה יוקרתי.

מעיין בסעד – ידית לארון הפכה לרטייה לעין שמשדרת כוח נשי בכרזה בעלת מראה נקי ועכשווי.

ניקול נחימוב – פתחי אוויר לארון הכביסה שעשויים מרשת ברזל הופכים בכרזה זו למגיני מרפקים עבור רוכבת סקייטבורד. כרזה צעירה בסגנון חופשי.

דינה שמעוני – כרזה שמעבירה אווירה של פעם בסגנון הנשים של בוטיצ'לי – טבעיות ואביביות וכל זאת בעזרת ידיות כפתור למטבח בצורת ורדים שחוברו לזר לשיער.

חווה שומר – יצרה כרזה שמעבירה אווירה ותקופה בעזרתן של ידיות ומוצרי פרזול נוספים שחוברו לכד בסגנון הלניסטי קלאסי.

עוד בנושא

מעצבים מעניינים

מעצבת השבוע: הכירו את נדין כהן


נדין כהן היא מאותן נשים אמיצות שבעיצומה של קריירה מצליחה החליטה לחשב מסלול מחדש ולהגשים חלום. מאז הפכה למעצבת פנים פעילה, היא יוצרת עבור הלקוחות סביבות מגורים נעימות, מוארות וצבעוניות. הצצה לעולמה של מעצבת שמאמינה שמפתח להצלחת כל פרויקט טמון בתשומת הלב לצרכים, בהגינות, הכלה ופתיחות.

מעצבים מעניינים

כשתכננה את המטבח הבינה שכל הבית קטן עליה - הכירו את מעצבת הפנים אורטל סלאמה


מעצבת הפנים אורטל סלאמה לא באמת נחה, חלק מהרעיונות הכי טובים שלה מגיעים דווקא משעות השינה והמנוחה, היא פשוט קמה איתם בבוקר והופכת אותם למציאות.

מעצבים מעניינים

בחירת השף - המעצב גיא סירוטה


מעצב הפנים גיא סירוטה לא שוכח את ההנאה שהפיק מציור ופיסול בילדותו, כיום הוא בעליו של עסק עצמאי לאדריכלות ועיצוב אשר זכה בפרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים.

מעצבים מעניינים

צריכים חוות דעת שנייה על תכנית הבינוי שלכם? הכירו את מיכל ברעם, יועצת מומחית בתחום


למה חשוב לקבל חוות דעת נוספת על תכנית אדריכלית קיימת? כל תכנית אדריכלית מעלה שאלות ותהיות, מיכל ברעם מאפשרת לכם לעבור את שלב ההתלבטות יד ביד עם אשת מקצוע שתדע לכוון לפתרונות מקצועיים וישימים כך שתחזרו אל האדריכל שלכם מגובשים והחלטיים

תגובות

כתיבת תגובה

בודק...