כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבים מעניינים  //  וריאציות, ניגודים וברכות

וריאציות, ניגודים וברכות

שלושה מעצבים ישראלים, האחד ותיק ומוכר, השני צעיר ומבטיח והשלישי התמנה למשרה אקדמית בכירה

מאת: מריאנה רוזנברג צילום:


כרטיסי ביקור-מעצבים ישראלים חדשים וותיקים

יפרח בן-צבי – מעצב ויוצר רהיטים ייחודיים, המשלבים בין המימד הפונקציונאלי לבין המימד הפיסולי אמנותי. יפרח מרבה להשתמש בחומרי גלם טבעיים, שבאמצעותם הוא מקנה ליצירותיו ניגודיות היוצרת תנועה וחיים בכל פריט.

דויד אמר– הציג בגלריית 'פריסקופ' תערוכת 'וריאציות'. המוצגים, שבלטו בגווני השחור לבן, מתפקדים על פי מערכת מוצעת של כללי יסוד, בה מתקיימת חוקיות של הצטרפות וחיבור חלקי אובייקטים לכדי יצירת משמעות. בדומה לווריאציות מוזיקליות, גם במוצגיו קיימת חזרה על מוטיב תוך שינויים במקצב, במיקום, ברצף, בצורה ובקומפוזיציה. דויד אמר נבחר להציג מעבודותיו בתערוכה "100% עיצוב", שתתקיים בלונדון בחודש ספטמבר.

איציק רנרט – מאייר, קריקטוריסט ואמן קומיקס מהמובילים בארץ, נתמנה לעמוד בראש המחלקה לעיצוב גרפי בשנקר. רנרט, בוגר בהצטיינות, של המחלקה לעיצוב גרפי בבצלאל, התמחה ברומא וזכה במלגה בפריז. עבודותיו מתפרסמות בספרים, עיתונים ופרסומות. רנרט חבר בקבוצת הקומיקס הישראלית 'אקטוס' אשר זוכה להצלחה אמנותית בינלאומית – ברכותינו.
 

עוד בנושא

מעצבים מעניינים

מעצבת השבוע: הכירו את נדין כהן


נדין כהן היא מאותן נשים אמיצות שבעיצומה של קריירה מצליחה החליטה לחשב מסלול מחדש ולהגשים חלום. מאז הפכה למעצבת פנים פעילה, היא יוצרת עבור הלקוחות סביבות מגורים נעימות, מוארות וצבעוניות. הצצה לעולמה של מעצבת שמאמינה שמפתח להצלחת כל פרויקט טמון בתשומת הלב לצרכים, בהגינות, הכלה ופתיחות.

מעצבים מעניינים

כשתכננה את המטבח הבינה שכל הבית קטן עליה - הכירו את מעצבת הפנים אורטל סלאמה


מעצבת הפנים אורטל סלאמה לא באמת נחה, חלק מהרעיונות הכי טובים שלה מגיעים דווקא משעות השינה והמנוחה, היא פשוט קמה איתם בבוקר והופכת אותם למציאות.

מעצבים מעניינים

בחירת השף - המעצב גיא סירוטה


מעצב הפנים גיא סירוטה לא שוכח את ההנאה שהפיק מציור ופיסול בילדותו, כיום הוא בעליו של עסק עצמאי לאדריכלות ועיצוב אשר זכה בפרסי עיצוב בינלאומיים יוקרתיים.

מעצבים מעניינים

צריכים חוות דעת שנייה על תכנית הבינוי שלכם? הכירו את מיכל ברעם, יועצת מומחית בתחום


למה חשוב לקבל חוות דעת נוספת על תכנית אדריכלית קיימת? כל תכנית אדריכלית מעלה שאלות ותהיות, מיכל ברעם מאפשרת לכם לעבור את שלב ההתלבטות יד ביד עם אשת מקצוע שתדע לכוון לפתרונות מקצועיים וישימים כך שתחזרו אל האדריכל שלכם מגובשים והחלטיים

תגובות

כתיבת תגובה

בודק...