כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבים מעניינים  //  וריאציות, ניגודים וברכות

וריאציות, ניגודים וברכות

שלושה מעצבים ישראלים, האחד ותיק ומוכר, השני צעיר ומבטיח והשלישי התמנה למשרה אקדמית בכירה

מאת: מריאנה רוזנברג צילום:


כרטיסי ביקור-מעצבים ישראלים חדשים וותיקים

יפרח בן-צבי – מעצב ויוצר רהיטים ייחודיים, המשלבים בין המימד הפונקציונאלי לבין המימד הפיסולי אמנותי. יפרח מרבה להשתמש בחומרי גלם טבעיים, שבאמצעותם הוא מקנה ליצירותיו ניגודיות היוצרת תנועה וחיים בכל פריט.

דויד אמר– הציג בגלריית 'פריסקופ' תערוכת 'וריאציות'. המוצגים, שבלטו בגווני השחור לבן, מתפקדים על פי מערכת מוצעת של כללי יסוד, בה מתקיימת חוקיות של הצטרפות וחיבור חלקי אובייקטים לכדי יצירת משמעות. בדומה לווריאציות מוזיקליות, גם במוצגיו קיימת חזרה על מוטיב תוך שינויים במקצב, במיקום, ברצף, בצורה ובקומפוזיציה. דויד אמר נבחר להציג מעבודותיו בתערוכה "100% עיצוב", שתתקיים בלונדון בחודש ספטמבר.

איציק רנרט – מאייר, קריקטוריסט ואמן קומיקס מהמובילים בארץ, נתמנה לעמוד בראש המחלקה לעיצוב גרפי בשנקר. רנרט, בוגר בהצטיינות, של המחלקה לעיצוב גרפי בבצלאל, התמחה ברומא וזכה במלגה בפריז. עבודותיו מתפרסמות בספרים, עיתונים ופרסומות. רנרט חבר בקבוצת הקומיקס הישראלית 'אקטוס' אשר זוכה להצלחה אמנותית בינלאומית – ברכותינו.
 

עוד בנושא

מעצבים מעניינים

עליזה כהן – המעצבת שמתחברת לכל חלל


בתור ילדה היא רצתה להיות דיילת אוויר או ממציאה, ובסוף הגיעה לעיצוב פנים – תחום שמשלב מבחינתה את שני החלומות. פגישה עם המעצבת עליזה כהן

מעצבים מעניינים

יעל שביט – המעצבת ששמה את השלמות במרכז


יעל שביט תמיד חלמה להתפרסם בזכות תחום העיסוק שלה – והיום היא באמת נחשבת לאחת ממעצבות הפנים המובילות והמוכרות בארץ

מעצבים מעניינים

יפעת אברמסון – המעצבת שחיה את החלום


מאז שהיא זוכרת את עצמה, יפעת אברמסון רצתה להיות מעצבת פנים. היום, אחרי שלמדה והתמחתה בתחום, היא מנהלת סטודיו בוטיק לעיצוב, ומגשימה חלומות גם עבור אנשים אחרים

מעצבים מעניינים

גלית בלוריאן – המעצבת שבאה להשאיר חותם


ברגע שבו גלית בלוריאן נחשפה לתחום האדריכלות, היא הבינה שזה מה שהיא רוצה לעשות. "החלום שלי הוא לעזור לאנשים להפוך ארבעה קירות לבית"

תגובות

כתיבת תגובה