כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבים מעניינים  //  כשפיבקו פגש את ארמאני

כשפיבקו פגש את ארמאני

האדריכל הישראלי אילן פיבקו נבחר לעצב את חנויות Armani / Casa בארץ

מאת: טלי מור צילום: יח"צ


האדריכל הישראלי המוביל אילן פיבקו הוזמן לאחרונה למשרדי מעצב העל האיטלקי GIORGIO ARMANI במילאנו.

הסיבה למאורע היא שיתוף פעולה יוצא דופן שנרקם בימים אלו, במסגרתו יעצב פיבקו מחדש את אולם התצוגה של מותג הריהוט ARMANI CASA בנמל תל אביב. חנות המותג מציעה ריהוט יוקרתי לבית כולו, טקסטיל, אביזרים ומתנות, אשר כולם פרי עיצובו של ARMANI.

בקרוב תשיק ARMANI CASA לראשונה גם את קו המטבחים ואולם התצוגה כולו יעבור רענון מאסיבי בניצוחו של פיבקו.

בהתייחסו לשיתוף הפעולה, אומר פיבקו: "אני שמח ונירגש לקחת חלק בפרויקט ייחודי זה. זוהי פעם ראשונה עבורי בה אני משתף פעולה עם מעצב על בינלאומי בתחום הכל כך קרוב לליבי. עיצוב ותכנון עבור מותג יוקרה הוא סוג של קסם ואתגר, ואין לי ספק שאוכל לתת את הפרשנות הישראלית שלי לקווים האלגנטיים והמתוחכמים של GIORGIO ARMANI".

דבורה סוקול, מנכ"לית ושותפה ב- ARMANI / CASA ישראל, מסבירה את הבחירה בפיבקו: "חנויות  ARMANI CASA בעולם כולו משלבות קווים עיצוביים זהים ונקיים והיה חשוב לנו להעניק לחנות המותג בארץ אווירה יותר "ישראלית" ואילן פיבקו בהחלט מייצג את האדריכלות הישראלית במיטבה".

מותג הרהיטים ARMANI CASA הושק בשנת 2000 כחטיבה מיוחדת שסיפקה ל-GIORGIO ARMANI פלטפורמה לתרגום החזון שלו לסביבת הבית: ליצור קו ריהוט שהוא מתוחכם ונח בעת ובעונה אחת.  המוטו שמוביל את הקו הוא עיצוב ריהוט אלגנטי מתוחכם, מודרני ושימושי שאינו נכנע לטרנדים ברי חלוף.

ARMANI מעורב בכל פרט ופרט מתכנון ועד להעמדת הריהוט בחנויות. הריהוט והאביזרים מאפשרים לייצר טוטל לוק בחלל הבית באווירה של הידור מאופק באמצעות שלוב בין ריהוט, טקסטיל, אביזרים, חפצי נוי ומטבחים.
 

עוד בנושא

מעצבים מעניינים

המעצבת שהתחנכה בפריז – הכירו את גילה בל פרי


כבת לאבא קבלן, היה ברור לגילה בל פרי שהיא תעסוק גם כן בעולמות התכנון והעיצוב. כיום היא כל כך אוהבת את המקצוע שלה, עד שלעיתים היא שוכחת שמדובר בעבודה

מעצבים מעניינים

שבי מזרחי – המעצב שמקפיד על טאץ' אישי


עם עשרים שנות ניסיון בתחום, מעצב הפנים שבי מזרחי מצליח להעניק ללקוחותיו עיצוב מדויק שלוקח בחשבון את כל הפרטים הקטנים

מעצבים מעניינים

עופר בן אברהם - המעצב שלא מפחד להעז עם כל רעיון


מעצב הפנים עופר בן אברהם הוא מסוג המעצבים שרואים את החלל ומיד יודעים מה הוא צריך. כשניתן האות, מתחיל מסע ליצירת האמנות שלו

מעצבים מעניינים

עידוא כספי – המעצב שאוהב להתחבר לסביבה


הדבר הראשון שעידוא כספי עושה כשהוא מגיע לסטודיו הוא להסיט וילונות ולהכניס את הנוף. החיבור הזה בין החוץ לפנים, ניכר גם בעבודות שלו שמשלבות מרכיבים מעולם הקיימות

תגובות

כתיבת תגובה