כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

עיצוב משרדים  //  עיצוב מודרני: שיפוץ מלא צבע במשרד

עיצוב מודרני: שיפוץ מלא צבע במשרד

הרבה צבעים, גימיקים עיצוביים וספריית סרטים אחת. כך נראה יום עבודה ממוצע לעובדי חברת וובפלס. כנסו, כנסו

מאת: עופרי גונן צילום: שי אפשטיין


 

 

 

 

הפעם אנו מבקרים במשרדי חברה צעירה המתמחה בקידום אתרי אינטרנט, שקצב צמיחתה המהיר, גרם להתרחבות אל משרדים נוספים. לעזרה בעיצוב הפנים של המשרדים החדשים, פנתה החברה אל רקפת גולדפרב וטלי רוזנשטיין, שכבר עיצבו בעבר את המשרדים הקיימים של החברה.

עוד משרדים מעוצבים?
המשרדים החדשים של לגו: ככה משחקים בעיצוב
שדרוג דרמטי: עיצוב מספרה שהתחדש

רוצים סיבוב מהיר במשרד? דפדפו כאן
 

הצעד הראשון בשיפוץ היה ליצור חלוקת פנים חדשה, שבה הדגש הוא על אזורי מנוחה ומפגש עבור העובדים. בהתאם לכך רוב האזורים הציבוריים, ביניהם חלל הכניסה, הלובי הראשי ואזור המטבח והקפיטריה, נהרסו לחלוטין ותוכננו מחדש. הקפיטריה הגדולה תוכננה בסגנון בית קפה, שמאפשר מנוחה לעובדים ומפגשים חברתיים ובלובי שולבו פינות ישיבה מזמינות. כמו כן, נלקחו בחשבון הצרכים של כל אחד מהצוותים השונים, וחללי המשרדים האישיים תוכננו בהתאם.


הקפיטריה. סביבת פנאי בתוך מקום העבודה
 

את המשרד חוצה פרוזדור ארוך וצר מאוד, שמחבר בין קצוות המשרד. המעצבות בחרו להתמודד עם המבנה הצר והבעייתי בצורה מקורית ומקסימה שהצליחה לחבר בין העיצוב לעובדים, ע"י יצירת תחושת עומק בעזרת צבע ודקורציה על גבי הקירות.


חלק מהצילומים במשרד צולמו על ידי אחד העובדים 

ההשראה הגיעה מאופי העובדים במשרד, שרובם צעירים מתחת לגיל 35, ורבים מהם מגיעים ממקומות שונים בעולם. חלק מהתמונות צולמו על ידי אחד מעובדי החברה ובנוסף צוותי העובדים היו שותפים לבחירת התמונות על פי תחום עיסוקם ועולמם האישי. בכדי ליצור קשר המשכי ואחידות בין החללים השונים, הרצפה חופתה בפרקט בו שולבו צמחים ופרטי דקורציה שצבעוניותם דומה.


דגני בוקר באמצע המשרד
 

המשרד עוצב ברוח צעירה והרבה הומור, כשבחירות הריהוט יוצרות אווירה נעימה וביתית יחד עם תחושה צעירה ודינאמית, על ידי שילוב נכון של פריטי וינטאג' וגוונים בוהקים ועליזים. הצבע הבסיסי בו נעשה שימוש הוא צהוב, אותו משלימים גווני ירוק, כתום וצבעים קיציים נוספים, שיוצרים חיבור והמשכיות בין החללים. הצבעוניות מחייה ומאזנת את החלל הנקי, שעוצב בגוונים בהירים ורגועים ויחד עם הריהוט, הדקורציה והפרטים הקטנים יוצרת חוויה מיוחדת ומהנה בעבור העובדים. 


ספריית סרטים. סביבת עבודה לא שגרתית
 

אחת המטרות העיקריות שהגדירו הלקוחות היא יצירת סביבה ביתית וחמימה, שיוצרת הזדמנויות למפגשים חברתיים, על מנת לשבור את הסביבה הווירטואלית שהעובדים נמצאים בה ברוב שעות היום. בהמשך לכך, הקו המנחה היה עיצוב המעודד אינטראקציה חברתית, ומדגיש חום ואנושיות עם קריצה נוסטלגית.

גם המשרדים שלכם דורשים שיפוץ?
מעצבי פנים: לכל העסקים ובעלי המקצוע
רהיטים: לכל העסקים ובעלי המקצוע

חלל צבעוני שמעודד אינטראקציה חברתית
 
הסוד בעיצוב משרד הוא יצירת סביבה המאפשרת עבודה וריכוז, יחד עם שמירה על אווירה נעימה ובלתי שגרתית. במקרה זה, ניכר כי המעצבות הצליחו ליצור חלל המקרין החוצה את רוח החברה והעובדים בה, והתוצאה היא כזו, שהעובדים יכולים להתגאות בה בכל בוקר מחדש. 

המשרד. כי צריך גם לעבוד לפעמים 

עוד משרדים מעוצבים?
המשרדים החדשים של לגו: ככה משחקים בעיצוב
שדרוג דרמטי: עיצוב מספרה שהתחדש
 
 

 

עוד בנושא

עיצוב משרדים

עושה חשק לעבוד: עיצוב משרד במראה תעשייתי


עם התרחבות החברה, הוחלט להגדיל גם את חללי העבודה שלה. בסיומו של תהליך עיצוב המשרד החדש, התקבל מרחב עבודה נוח ויצירתי עם מראה תעשייתי מיוחד

עיצוב משרדים

מגוגל לפייסבוק - חללי העבודה המיוחדים ביותר


עיצוב המשרד משפיע באופן ישיר על תפקוד ותפוקת העובדים, והחברות הגדולות בעולם כבר הבינו את זה. סיור בחללי העבודה המעוצבים ביותר

עיצוב משרדים

הרמוניה של גיאומטריה ידועה מראש: עיצוב משרד בתל אביב


אלמנט גיאומטרי מוביל שחוזר על עצמו יוצר בעיצוב משרד "דאדא" יצירה אמנותית הומוגנית. ביחד עם חומרים טבעיים וגוונים מונוכרומטיים מתאפיין העיצוב באלגנטיות מזמינה

עיצוב משרדים

השבט אמר את דברו: ג'ונגל אורבני לחלל עבודה נשי שיתופי


חלל עבודה שיתופי לנשות עסקים, יוצרות ומובילות דעה, "הפנתרה", תוכנן כג'ונגל אורבני עוצמתי עם צמחייה, עצי ג'ונגל וגוונים חמים ועזים המייצרים דרמה

תגובות

כתיבת תגובה