כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

עיצוב משרדים  //  צעיר, קליל וייצוגי: עיצוב משרד עורכי דין עם רוח שונה

צעיר, קליל וייצוגי: עיצוב משרד עורכי דין עם רוח שונה

למרות הייצוגיות והרשמיות הנדרשת ממשרד עורכי דין, לא תמיד חייבים שהעיצוב בו יהיה שמרני ומאופק. המשרד שלפניכם הוא דוגמא לאחד כזה שמנסה להשתחרר מעול התיקים

מאת: מערכת אתר בניין ודיור צילום:


העסק: משרדי עו"ד אפרת לוי-יצהרי

המקום: נתניה

השטח: 80 מ"ר

תקציב: כ- 80,000 ש"ח

עיצוב פנים: נעמה זהר – תכנון ועיצוב פנים

 

כשמדברים על משרד עורכי דין, הקונוטציות הראשונות שעולות הן ייצוגיות, שמרנות, אלגנטיות וקפדנות. ואכן, רצוי שבעיצוב משרד עורכי דין יקחו בחשבון את כל המרכיבים הללו ביצירת האווירה. המשרד שלפניכם בהחלט כיוון לאווירה זו, אבל ביקש מהמעצבת להוסיף טוויסט קטן – וליצור משרד עם רוח מודרנית, צעירה וקלילה, ועם זאת – ייצוגית, כשהכל במסגרת תקציב מוגבל של כ-80 אלף שקלים.

 

 

נתוני הפתיחה של חלל המשרדים, ששימש במקור כחלק ממשרדי עיריית נתניה, לא היו טובים. הוא הוזנח מאוד עם השנים, ולכן הוחלט להתחיל עם דף חלק ולתכנן מחדש את החלוקה של החלל לטובת המשרד, כך שלא ישאר זכר לחלל החשוך שהיה לפניו. 

 

מגבלות נוספות שהיו במקום: גובה חלל נמוך של 2.2 מטרים; מקורות אור טבעי מצומצמים, שמסתכמים בשני חלונות בלבד; ומבנה יחסית צר של החלל. כדי להתמודד עם מגבלות האור וכדי להקנות מראה פתוח ואוורירי יותר לחלל, הוחלט להשתמש בדלתות אלומיניום וזכוכית, כדי שיעבור כמה שיותר אור טבעי בין כל החדרים. 

 

 

מעבר לחלוקת החלל מחדש לאיזור קבלה והמתנה, חדר ישיבות, פינת מטבחון ואחסון, שירותים, ו-3 משרדים לעורכי הדין, שיפוץ החלל היה מקיף וכלל גם את שדרוג תשתית החשמל, החלפת החלונות ומערכת מיזוג האוויר והלבשת ועיצוב החלל עד לפרט האחרון.

 

כך, לעיצוב המשרדים נבחר סגנון מודרני עם נגיעה סקנדינבית, הנע בין גוונים נקיים כמו שחור, אפור ולבן, לבין נגיעות של צבע, המוסיפות עניין בחלל ומשקפות את האווירה הצעירה של המשרד, לעומת משרדי עורכי דין טיפוסיים שנוטים לעיצוב מסורתי ושמרני יותר. 

 

 

אתגר נוסף שהעיצוב ניסה לענות עליו היה הצורך במקומות אחסון רבים, בשל קיומן של תיקיות וקלסרים רבים, הכה מזוהים עם משרדי עורכי דין. לשם כך, תוכננו פתרונות אחסון רבים בחלל – דלפק קבלה שתוכנן בהתאמה אישית ונישות בנויות מגבס, המכילות מקום רב ונסגרות באמצעות דלתות זכוכית.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשרד לפני:
 
 
 
 
 
 
 
 
תכנון המשרד לפני:
 
 
 
 
תכנון המשרד אחרי:
 
 
 
 
רשימת ספקים חלקית:
 
ריהוט – Ikea, United seats, New-Office
אלומיניום – א.ע תעשיות אלומיניום, נתניה
פתרונות הצללה – אורגד
אקססוריז (חלקיים) – URBANICA
תאורה – אור-עד, Collectie
 

עוד בנושא

עיצוב משרדים

עושה שכונה: עיצוב משרד עם אופי פלורנטיני


כתובות גרפיטי צבעוניות, קורות מתכת משוחרות וחביות תעשייתיות מחוספסות –עיצוב המשרד הזה נותן כבוד לפלורנטין

עיצוב משרדים

עושה חשק לעבוד: עיצוב משרד במראה תעשייתי


עם התרחבות החברה, הוחלט להגדיל גם את חללי העבודה שלה. בסיומו של תהליך עיצוב המשרד החדש, התקבל מרחב עבודה נוח ויצירתי עם מראה תעשייתי מיוחד

עיצוב משרדים

מגוגל לפייסבוק - חללי העבודה המיוחדים ביותר


עיצוב המשרד משפיע באופן ישיר על תפקוד ותפוקת העובדים, והחברות הגדולות בעולם כבר הבינו את זה. סיור בחללי העבודה המעוצבים ביותר

עיצוב משרדים

הרמוניה של גיאומטריה ידועה מראש: עיצוב משרד בתל אביב


אלמנט גיאומטרי מוביל שחוזר על עצמו יוצר בעיצוב משרד "דאדא" יצירה אמנותית הומוגנית. ביחד עם חומרים טבעיים וגוונים מונוכרומטיים מתאפיין העיצוב באלגנטיות מזמינה

תגובות

תודה על הכתבה
תודה על הכתבה, לכל המעצבים.

יפה מאוד
חסר קצת סטיילינג, תמונות או קישוט אחר, אולי וילונות בחדרים

עיצוב משרד עו"ד
עבודה יפה ונקייה ו..לא יקרה!

כתיבת תגובה