בניין ודיור

פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY  //  פרלמנט התאורה: שישה מעצבים עונים על כל השאלות שיעזרו לכם לתכנן את התאורה בבית

פרלמנט התאורה: שישה מעצבים עונים על כל השאלות שיעזרו לכם לתכנן את התאורה בבית

פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY עונה לכם על כל השאלות בתכנון התאורה לבית שלכם עם מיטב המומחים מעולם האקדמיה ותחום ייעוץ התאורה. אין שאלה ללא תשובה אז למה אתם מחכים?

מאת: תוכן שיווקי צילום:


עוד בנושא

פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY

איך לתכנן תאורה בדירה שכורה מבלי להשקיע הרבה כסף?


פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY עונה לכם על כל השאלות בתכנון התאורה לבית שלכם עם מיטב המומחים מעולם האקדמיה ותחום ייעוץ התאורה. אין שאלה ללא תשובה אז למה אתם מחכים? והפעם מעצבת התאורה שרי בר-נע גבעון איך להשקיע בתאורה בדירה שכורה מבלי לבזבז כסף.

פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY

מהי התאורה המושלמת עבורנו?


פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY עונה לכם על כל השאלות בתכנון התאורה לבית שלכם עם מיטב המומחים מעולם האקדמיה ותחום ייעוץ התאורה. אין שאלה ללא תשובה אז למה אתם מחכים? והפעם מעצב התאורה נעם הלמר על מהי התאורה המושלמת עבורנו?

פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY

מהו העקרון הראשון עליו עלינו לשים דגש בבואנו לעצב תאורת פנים


פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY עונה לכם על כל השאלות בתכנון התאורה לבית שלכם עם מיטב המומחים מעולם האקדמיה ותחום ייעוץ התאורה. אין שאלה ללא תשובה אז למה אתם מחכים? והפעם מעצב הפנים גיל דביר על מהו העיקרון הראשון עלינו לשים דגש בעיצוב תאורה

פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY

מה המשמעות של תכנון התאורה ע"י איש מקצוע?


פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY עונה לכם על כל השאלות בתכנון התאורה לבית שלכם עם מיטב המומחים מעולם האקדמיה ותחום ייעוץ התאורה. אין שאלה ללא תשובה אז למה אתם מחכים? והפעם מעצבת התאורה לן קרפטי על החשיבות בחסכון באנרגיה.

תגובות

אור עולה בבוקר
עצוב שבארץ כל מוכר שעובד בחנות שמוכרת תאורה חושב שהוא מבין בתאורה או בתכנון תאורה. תאורה נכונה בנוייה מהבנה של הרבה ידע בגורמים שונים שמשתלבים יחד למערך תאורה נכון החל מ: 1- הפיזיקה של האור 2- אופטיקה 3- הבנה בהשפעה של האור על העין האנושית על גוף האדם הרגש האנושי. 4- הבנה בסיסית בחשמל ואלקטרוניקה (במיוחד היום כאשר הלדים הם מקור האור ב98 אחוז מהמוצרים ובמיוחד כאשר רוצים לדמר את התאורה או לשלוט על מערך התאורה בצורה חכמה) 5- ידע בבניה ותכנון גופי תאורה לפי הזמנה ופתרונות טכניים לייצור מיוחד. 6- הבנה בהתקנת גופי תאורה (קונסטרוציה ומשקלים) ואפיון נתונים בתאם למיקום הגופים (פנים / חוץ / סביבת עבודה מיוחדת וכו׳. 7- תיכנון לפי דרישות התקן הישראלי והאירופאי לגופי תאורה. והתקן של מכון התקנים להארה וכמות אור לפי אזורים ומשטחי עבודה מוגדרים, רמות סינוור שעומדות בתקן ועוד 8- חישובי תאורה בתוכנות יעודיות והגשת דו״ח . 10 - סרטוט והגשת תוכנית אדרכלית 11- ידע בנתונים טכנים של נורות (ולא רק cri שכבר נחשב לנתון מיושן ולא אמין) 12- ידע בעיצוב ואפילו סטיילינג ויש עוד אבל והכי חשוב להבין שהאור הוא מרכז החיים !!!

לא מכיר אף אחד ממכם ואני שנים בתעשיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *