פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

עם המבט קדימה: מרכז פרס לשלום ולחדשנות

המרכז החדש שנפתח לאחרונה, משמש כחלון הראווה של החדשנות הישראלית, מאז ועד היום ועם מבט לעתיד. המוצג במקום משקף את המורשת של הנשיא, המדינאי, בעל שם עולמי וזוכה פרס נובל לשלום, שמעון פרס ז"ל

27/05/2019
צילום: א.מ.י.ה | באדיבות: AVS

מרכז פרס לשלום ולחדשנות: מרתק, מסקרן ועדכני

 

״חדשנות באופן טבעי היא עולם שלם של התפתחות והתקדמות, לכן האתגר שניצב בפנינו היה לתכנן מרכז שיישאר מסקרן וחדשני לאורך השנים, אשר יציג את תמצית החשיבה היצירתית הישראלית באופן מרתק ומסקרן", כך מספר מלכי שם טוב, מנכ"ל AVS", חברה המתמחה בהקמת מרכזי מבקרים בארץ ובחו"ל משלב פיתוח הרעיון, העיצוב, הבנייה, התוכן והטכנולוגיה.

 

 ממדינה קטנה למעצמה


המבנה המרשים העומד על חוף ימה של יפו, משמש את העמותה של מרכז פרס לשלום וחדשנות ובשנתיים האחרונות בוצעו בו שינויים והתאמות לטובת תצוגות החדשנות במרכז המבקרים. המרכז החדש שנפתח לקהל לאחרונה, מציג תחת קורת גג אחת, את סיפורה המרשים של מדינת ישראל כאומת החדשנות ומתאר את הפיכתה של מדינת ישראל ממדינה קטנה למעצמת חדשנות עולמית, כמו גם את תרומתה של ישראל לעולם ולהתפתחויות עתידיות.

 

הולוגרמות אינטראקטיביות של ממציאים וחדשנים ישראליים

 

 מה חדש?


במרכז ארבע קומות בהן מוצגים 100 אירועים שהפכו את ישראל לאומת סטארט אפ. בנוסף מוקרנות במרכז הולוגרמות אינטראקטיביות של ממציאים וחדשנים ישראליים, שמספרים בגוף ראשון על הדרך הארוכה שעברו עד שהגיעו לפיתוח עליו הם אחראים. עוד תמצאו במרכז החדש מיצגים שונים, דגמים ואבות טיפוס של הפיתוחים וההמצאות השונות, קומת סטרטאפים עדכנית אשר מציגה את 50 הפיתוחים הכי חדשים בתחומי הביטחון, חקלאות, IT, רפואה ועוד. בקומת העתיד מוצבת קפסולת זמן ובה באמצעות טכנולוגיית VR נחשפים המבקרים לפיתוחים העתידיים של מדינת ישראל. החללים מארחים תערוכות מתחלפות לאורך כל השנה, תוך שמירה על מושג החדשנות הרלוונטי עבור המבקרים הרבים מישראל ומרחבי העולם.

 

הפרויקט תוכנן, הופק ובוצע על ידי חברת AVS בשיתוף התעשייה.

 

משקפי מציאות מדומה הממחישות פיתוחים עתידיים של מדינת ישראל 

 

 

חדשנות בראי הזמן, חוקרים את החדשנות בחוויה אינטראקטיבי

 

קפסולת העתיד בה חווים את הפיתוחים העתידיים של מדינת ישראל

 

תצוגה לפיתוחים ישראלים פורצי דרך


לאתר של מרכז פרס לשלום ולחדשנות >>

 

לאתר של חברת AVS >>

 


  • 1.
    בזבוז כסף אחד גדול - חדשנות אלק(ללא טקסט)
    .... | (06/12/2019)