כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  אודינה, איטליה: כיסאות, כיסאות כיסאות

אודינה, איטליה: כיסאות, כיסאות כיסאות

בתערוכת הכיסאות השנתית פרומוסדיה בעיר אודינה, נבחר בכל שנה הכיסא המצטיין מבין 10 הכיסאות הבולטים. הזוכה המאושר הוא טימו סארינו עבור הכיסא "פק"PACK" שעיצב עבור חברת Horm srl.

מאת: צילום:


 "פרומוסדיה" Promosedia, תערוכה הכיסאות השנתית בעיר אודינה שבצפון איטליה, הנהיגה הפעם )15 – 12 בספטמבר 1998( חידוש מרענן: התערוכה התקיימה לא רק בשטח היריד הסימפטי של העיר, אלא בכמה וכמה גלריות בעיר עצמה.במסיבת עיתונאים שקיים נשיא פרומוסדיה, ג’ובאני מזארוטי Giovanu Masarotti, הוא התייחס לנושאים אקטואליים של מחזור ואיכות הסביבה, ומסר שיצרני האיזור בודקים אפשרויות שונות של מחזור פסולת עץ וחומרים אלטרנטיביים, וכן שימוש נמוך יותר בחשמל בייצור. לדבריו, חוקי איכות הסביבה באיטליה הם מהמחמירים באירופה, אך הם חלים בעיקר על מפעלים חדשים. היצרנים הוותיקים מיישרים קו עם מתחריהם, על פי נטיות לבם ורגישותם לנושא.כבכל שנה, בוחרת ועדה מיוחדת של פרומוסדיה את הכיסא המצטיין, שנבחר מבין 10 הכיסאות הבולטים של השנה. הזוכה המאושר הוא המעצב טימו סארינו Timo Saarino, עבור הכיסא "פק" Pack שעיצב עבור חברת Horm srl. הכיסא מבטא את הלוך הרוח העכשווי בעיצוב, החותר ליופי פשוט ומינימליסטי, כמעט בנאלי, ולכך שכיסא ייראה כמו כיסא ולא כמו פסל או אובייקט אמנותי מתייפייף.שאר עשרת הזוכים הם: טורו קוגו עבור הכיסא Waves, ג’רג’ו פקאניילה עבור הכיסא Minox, חורחה פנסי עבור הכיסא Canasta Cuoio, רובי קנטארוטי עבור הכיסא Spock, פבריציו גאנדי עבור הכיסא Aura, ורתר טופולוני עבור הכיסא Iside, רובי קנטארוטי עבור כיסא נוסף, Mies, אדי צ’יאני עבור הכיסא Liberty ואדריאנו באלוטו עבור הכיסא Florida.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה