כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  ארכיטיפים- עיצובים בחינוך, ישראל 2002

ארכיטיפים- עיצובים בחינוך, ישראל 2002

בגלריה רחל וישראל פולק של המכללה להוראת טכנולוגיה, מתחם קלישר- רחוב קלישר 5 ת"א מוצגת תערוכת עבודות מצטיינות של סטודנטים לארכיטקטורה ולעיצוב במוסדות להשכלה גבוהה.

מאת: צילום:


בתערוכה מוצגות כ42 עבודות שהתמודדו בתחרות. התחרות נערכה ביוזמת המחלקה לעיצוב חזות מבני חינוך, שבראשה עומדת הגב’ צביה אורטנר.מטרת התחרות היא פיתוח המודעות לתכנון פיזי ואסתטי של בתי ספר בקרב בעלי המקצוע והציבור הרחב. מגמה זו של פיתוח המודעות בנושא תכנון מבני חינוך זוכה היום להכרה בינלאומית. בכנס שנערך בניו יורק בסתיו האחרון (בחסות הAIA) ניכר כי הגישה היא שאדריכלים ומעצבים מעוניינים כיום ליצור סביבה חינוכית הגמישה מספיק לשימוש לטווח ארוך בשילוב עם מאפיינים ידידותיים לסביבה מהם הסטודנטים יכולים להפיק וללמוד. בתערוכה בגלריה פולק בלטה עבודתו של אהוד גרדי מאוניברסיטת ת"א: מרכז תרבות וחינוך בת"א. עבודה זו זכתה בציון לשבח מיוחד כפרויקט המציע רעיון מקורי להתמודדות עם תכנון במערך אורבני צפוף. גרדי הציג מבנה רב תכליתי ובו מגוון פונקציות הבנויות כיחידות נפרדות כשביניהן שטחים ירוקים.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה