כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  בעיצוב אישי – בית בגווני אביב

בעיצוב אישי – בית בגווני אביב

הבית הישן בהוד השרון הפך למרווח, ססגוני ומואר. החלוקה המקורית שונתה לטובת חללים מרווחים ומוארים. תקרת עץ גבוהה ומשופעת נבנתה והרצפה הישנה רוצפה בפרקט ובאריחי קרמיקה בהירים.

מאת: צילום:


 הבית הישן בהוד השרון הפך למרווח, ססגוני ומואר. המקום: בית פרטי בהוד השרוןהדיירים: משפחת רט. רחל רט שלמדה עיצוב פנים ב"אורט קריירה", תכננה מחדש את הבית הישן והפכה אותו לבית מרווח, ססגוני ומואר.הבית: בנוי בשני מפלסים על צלע הגבעה, בשטח של חצי דונם." החלטנו להתגורר בבית הישן, שנבנה לפני כשלושים שנה", אומרים בני הזוג, "ולבצע בו שינויים איטיים, כשבכל פעם טיפלנו באגף אחר של הבית לאחר שלמדנו  להכירו",.חוץ: תחילה גורדו קירות החוץ מצבע ה"שפריץ" הישן ונצבעו מחדש בגוון צהוב- בננה. בגינה, שגידלה קוצים ודרדרים, נשתלו צמחים מגוונים ונבנו בה פרגולות עץ סגולות, המסוככות על פינות הישיבה. פנים: החלוקה המקורית שונתה לטובת חללים מרווחים ומוארים. תקרת עץ גבוהה ומשופעת הנתמכת בקורות עבות, נבנתה במקום  התקרה המקורית. הרצפה הישנה והשקועה יושרה, ורוצפה בפרקט ובאריחי קרמיקה בהירים. רחל הגביהה והרחיבה את הפתחים אל  נוף חורשת הפקאנים הסמוכה. את הקירות היא צבעה בגוונים בהירים, צהובים וכחלחלים, ולרהיטים, שאת חלקם היא תיכננה ועיצבה, היא התאימה בדי ריפוד בגוונים דומים.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה