כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  דרך החומר – כלים שקופים

דרך החומר – כלים שקופים

לכלי הזכוכית הקלסיים והאציליים מצטרפים במידה גדלה והולכת כלים, חפצים ופריטי ריהוט העשויים חומרי הפלסטיק למיניהם. אלו מחקים בהצלחה את השקיפות והצלילות של הזכוכית וגם מוסיפים תכונות חדשות.

מאת: צילום:


שקיפות העוברת מבעד לחומר – כלים, חפצים ופרטי ריהוט, עשויים זכוכית ופלסטיק שקופים. חומרים נראים לא נראים, המטשטשים בקלילות את ההפרדה הברורה בין הפנים לבין החוץ.לכלי הזכוכית הקלסיים והאציליים מצטרפים במידה גדלה והולכת כלים, חפצים ופריטי ריהוט העשויים חומרים סינתטיים חדישים – חומרי הפלסטיק למיניהם. אלו מחקים בהצלחה את השקיפות והצלילות של הזכוכית וגם מוסיפים תכונות חדשות, כמו גמישות רבה ועמידות.החומרים הסינתטיים  ושיטות העיבוד המתקדמות יוצרים טווח אפשרויות רחב במיוחד ליצירת צורות ונפחים בעיצובים חדשים, מפתיעים ולא אחת גם משעשעים.התמונות:למעלה:משקל מטבח קומפקטי עשוי פלסטיק שקוף. אי די דיזיין.למטה מימין לשמאל:משחק שח-מט ומשחק שש-בש (למטה) עשויים פלסטיק צבעוני ורך למגע. עיצוב: KARIM RASHID לחברת BOZART TOYS.מנורת "WATERFALL-COLOR" עשויה מקרחוני נילון המלאים בנוזל, עיצוב: LYSFORTAELLINGER הוצג במילנו 2001.נורה בתוך נורה,  (BULB IN ABULB IS ABULB" (1966 ". מנורה בעיצוב אינגו מאורר.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה