כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  הגודל כן קובע – מגמת המזעור בתחום עיצוב המוצר

הגודל כן קובע – מגמת המזעור בתחום עיצוב המוצר

התנועה המתמדת ממקום למקום, בצד הצורך לתפקד בנוחות בחללים עירוניים קטנים יחסית, הביאו את מעצבי המוצר לחשיבה יצירתית ולפיתוח מגוון אפשרויות מזעור של פריטי ריהוט ואביזרים אחרים.

מאת: צילום:


מגמת המזעור צוברת תאוצה בתחום עיצוב המוצר התנועה המתמדת ממקום למקום, בצד הצורך לתפקד בנוחות בחללים עירוניים קטנים יחסית, הביאו את מעצבי המוצר לחשיבה יצירתית ולפיתוח מגוון אפשרויות מזעור של פריטי ריהוט ואביזרים אחרים, שגודלם עלול להיות לפעמים מטרד.  הפתרונות, מלבד היותם מעניינים מבחינה עיצובית, מפתיעים כל פעם מחדש, כבמעשה קסמים, כשמוצר גדול כמו שולחן, מיטה או כיסא נהפך לפתע פתאום לשטוח וחסר נפח, וקל מאוד לאחסנו או לניידו.מוצרים שאינם בשימוש יום-יומי תופסים נפח בחלל הדירה, לכן יש לאחסן אותם לשעת הצורך. עיצוב מתאים מאפשר קיפול והשטחה של פריטים גדולים. פתרונות כאלה משמשים גם במקומות כגון אולמות אירועים, מסעדות וכדומה.מגמת המזעור, שהתפתחה מאוד בשנים האחרונות עם ההתפתחויות הטכנולוגיות, מקיפה את כל אורחות החיים. רוב מכשירי החשמל והעזרים הטכנולוגיים, שעד לא מזמן תפסו נפח גדול והיו דומיננטיים בחלל הדירה, הלכו וקטנו, וכך גם מכשירי האלקטרוניקה והתקשורת. מתברר, כי הגודל כן קובע. וכאשר מדובר ברהיטים ובמוצרים חשמליים – הנטייה היא לקטן.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה

בודק...