כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  ורונה – הרטרו חוזר בגדול

ורונה – הרטרו חוזר בגדול

במרכז תערוכת "אביטרה איל טמפו" Abitare il Tempo בוורונה עמד ביתן שהוקדש לנושא: חדש וישן. מאחר שזו התערוכה האחרונה במאה הנוכחית, התבקשו המעצבים שתרמו לביתן זה לעצב אובייקטים המתייחסים לכל תולדות העיצוב.

מאת: צילום:


 במרכז תערוכת "אביטרה איל טמפו" Abitare il Tempo בוורונה עמד ביתן שהוקדש לנושא שהוא מרכזי גם בגיליון הנוכחי של "בנין ודיור": חדש וישן. מאחר שזו התערוכה האחרונה במאה הנוכחית, התבקשו המעצבים שתרמו לביתן זה לעצב אובייקטים המתייחסים לכל תולדות העיצוב – החל ממצרים העתיקה דרך יוון העתיקה, הרנסנס, הגותיקה, הבארוק והרוקוקו – ולשוות להם מראה עכשווי. התוצאות המרתקות הצדיקו את הרעיון.בחלק המסחרי של התערוכה אפשר היה להתרשם שהדמיון וההעזה באים לידי ביטוי בתחום הטקסטיל לבית, ומגמה זו בלטה כבר בתערוכת העיצוב האחרונה במילנו. מייחדים תשומת לב מיוחדת לווילונות ולריפודים, אבל גם למגבות ולכיסויי קירות.  המעצבים עושים שימוש רב בחומרים טבעיים כמו פשתן וכותנה, ולעתים קרובות משתמשים באותם בדים ממש לתפירת בגדים אופנתיים.שימושים חדשים בחומרים אפשר היה לראות בחדרי אמבטיה ושירותים: אגני אמבטיה מפיברגלס ומלבידי עץ בעיבוד מיוחד, וחידושים נוספים שאותם שכבר הוזכרו בסקירה של התערוכה בבולוניה.  מוצרים אלה, כמו כל המוצרים שהוצגו בתערוכה – החל מרהיטים ועבור לכלים ואביזרים לבית – מיוצרים היום תוך הקפדה מיוחדת על גימור וביצוע, על אפס ליקויים ואפס פגמים בייצור. הלוואי עלינו.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה