כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  טינטן אריחים קרמיים מצויירים

טינטן אריחים קרמיים מצויירים

סטודיו טינטן מתמחה בעיצוב ובייצור אריחי קיר מצויירים בעבודת יד. כל אריח מטופל בנפרד, ומצוייר בעזרת טכניקות קלאסיות: מכחול וחריטה, גירים צבעוניים או גזירי נייר קרמיים. את האריחים המצויירים ניתן, בין היתר, לשבץ בחיפויי קרמיקה סטנדרטיים, בין פלחי אבן או ברהיטי עץ ומתכת. הסטודיו מציע אריחים בגדלים המקובלים או חתוכים לפי מידה מבוקשת. מלבד אריחים אפשר למצוא במקום כיורים מצויירים, שלטים, ידיות וכלי קרמיקה משלימים.

מאת: צילום:


 תמונה מספר 1 :סט של מחזיק מברשות שיניים וסבוניה. אפשר להתאים לאריחים או לידיות או סתם כדי להוסיף קצת צבע תמונה מספר 2 :חמישיית רימונים וענבים מעל הדלת בצבעי צהוב, טורקיז, יין , ירוק וסגול. אפשר גם לשבץ את האריחים בצורה אנכית. תמונה מספר 3 :מסגרת גדולה וכייפית למראה בחדר האמבט המשפחתי, מורכבת מאריחים מצויירים וחלקים בגדלים של 20/20 ו-10/10 ס"מ. לחצו לתמונה נוספת על מנת לראות את שישיית האריחים הממוקמת בקיר שממול. עיצוב: תמי הבר. תמונה מספר 4 :המטבח המואר מחופה באריחים צהובים בגודל 10 ס"מ הצבועים ביד [סמני משיכות המכחול ניכרים היטב]. גובה החיפוי הוא 30 ס"מ בלבד. וביניהם, בקצב ובגובה קבוע, משובצים ארבעה אריחים קטנים ומצויירים. חזרה לעמוד המאמרים בנושא חדרי אמבטיה.  

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה