כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  ישראל, בקצרה

ישראל, בקצרה

* תערוכה מקפת על עבודותיהם של זוג המעצבים האמריקניים צ’ארלס וריי אימס, נפתחה במוזיאון תל-אביב במרץ. * באגף העיצוב של מוזיאון ישראל תיפתח תערוכה מעבודותיו של כריסטיאנו ביאנקין, אמן איטלקי מוונציה.

מאת: צילום:


* תערוכה מקפת על עבודותיהם של זוג המעצבים האמריקניים צ’ארלס וריי אימס, נפתחה במוזיאון תל-אביב ב1- במרץ. התערוכה אורגנה על-ידי מוזיאון "ויטרה", גרמניה, בשיתוף עם ספריית הקונגרס האמריקני, והגיעה לתל-אביב לאחר שנדדה בין מרכזי עיצוב שונים בעולם.בני הזוג אימס נמנים בין המעצבים בחשובים ביותר במאה ה20-, ותרמו רבות להתפתחות תעשיות הרהיטים והמגורים. צ’ארלס אימס התבלט כממציא ומחדש, ואילו ריי, אמנית בהכשרתה, תרמה לשותפות מכשרון העיצוב שלה. (כתבה על הזוג אימס התפרסמה בגיליון 59 של "בנין ודיור", לאחר אירוע הפתיחה במוזיאון ויטרה).* באגף העיצוב של מוזיאון ישראל תיפתח ב30- במרץ תערוכה מעבודותיו של כריסטיאנו ביאנקין, אמן איטלקי, שנולד וחי בוונציה, היוצר בקו התפר שבין אמנות לבין עיצוב, תוך שימוש בזכוכית. הוא משלב בטכניקת ניפוח הזכוכית חומרים נוספים כמו חבלי קנבס, והתוצאה היא יצירות חושניות ומרתקות. 

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה