כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  כנפיים לעסקים

כנפיים לעסקים

הקישור בין עיצוב לתעשייה מיושם על פי רוב, באפיקי הייצור והשיווק. חברת טימקו בירה, המשווקת בארץ, בין היתר, את רד-בול, הוכיחה שניתן לשלב עיצוב גם במסלול קידום מכירות.

מאת: צילום:


בחול המועד סוכות הקימה החברה תערוכת עיצוב ואמנות שנקראה, בתרגום חופשי, אמנות הקופסה, CAN ART. מעצבים ואמנים מקצועיים וחובבים הוזמנו להציע את עבודותיהם. מתוך מאות עבודות נבחרו הטובות יותר, שהוצגו בחלל גדול בפאתי שוק הפשפשים שביפו.הפרסום לתערוכה נעשה גם הוא על אותו בסיס רעיוני. שמונה חברות העוסקות בעיצוב מוצרים ואופנה הוזמנו להקים פסל סביבתי העשוי כולו או רובו מפחיות של רד-בול. רוטנברג חומרי בניין הרימו לוח מודעות ענקי בדוגמת פחית השתייה. הפסל הוצב ברחבת הסינמטק. נוגה אלקין עיצבה "שמלה שחורה קטנה" מעוטרת בלשוניות של הפחיות ותלתלים שנוצרו מחיתוך הפחיות. השמלה הוצגה בחלון הראווה של טק טיק ברחוב ה"א באייר ובבית הקפה פידל קסטרו. ששון קדם עיצב דגמים אופנתיים והציב אותם בחנותו שברחוב דיזנגוף. בחברת קו נבון יצרו מדרגות מובילות לשום מקום. המדרגות, שעוצבו על ידי מעיין נבון, הוצגו בדיזיין סנטר. מוני כץ וישראל לב בנו, למען "בנין ודיור", צ’לו בגודל טבעי שהוצב בסינמה סיטי. חברת מי השרון הציבה בול עץ דמוי יד ענקית, מקושטת בפחיות ולוחות קליעה למטרה. ספסל עץ מחופה בפחיות שימש את החברים בקאנטרי קלאב של רמת אביב ג’. המעצב גיל בורשטיין עיצב דג חרב בגובה 4.5 מטרים עשוי כולו פחיות. הדג ניצב בכניסה לנמל תל אביב. בגיליון הבא: על העיצוב ככלי אסטרטגי לפיתוח כלכלי.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה