כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  כרית לדוגמא

כרית לדוגמא

בתהליך פשוט ויצירתי תוכלו להעשיר את בדי הקטיפה החלקים בכל דוגמא שתבחרו, ולתפור מהם כריות או כיסויי מיטה בחותמת אישית וייחודית.

מאת: צילום:


בתהליך פשוט ויצירתי תוכלו להעשיר את בדי הקטיפה החלקים בכל דוגמא שתבחרו, ולתפור מהם כריות או כיסויי מיטה בחותמת אישית וייחודית.חומרים: * בד קטיפה סינתטי או בד כותנה. * חוט מתכת עבה / פלסטיק קשיח / חותמות דקורטיביות וכל חומר אחר שעמיד בחום. * ספריי עמילן. * מגהץ.אופן ההכנה:בדוגמא שלפניכם השתמשנו במתכת עבה וגמישה ועיצבנו ממנה צורת שבלול. * מחממים את המגהץ על חום גבוה וללא אדים. * מניחים את שבלול המתכת על משטח יישר, קשיח ועמיד בחום (אפשר להשתמש במחבת הפוכה). * על שבלול המתכת  פורשים  את בד הקטיפה כשצידו האחורי מופנה כלפי מעלה. * מתיזים על הבד ספריי עמילן בכמות נדיבה, מגהצים מעל השבלול , מחכים כעשר שניות והדוגמא מוכנה.הכנת הכרית * בוחרים ספוג למילוי כריות נוי. * מודדים אורך ורוחב ומוסיפים 1 – 2 ס"מ בכל צד. * מעבירים את המידות לבד הקטיפה וגוזרים שני ריבועים שווים. * יוצרים את ההטבעה הרצויה. * תופרים את שני חלקי הבד זה לזה  ומשאירים צד אחת פתוח. * הופכים את הבד,  מכניסים את מילוי הספוג ותופרים את הצד הנותר.  טיפים: * כדאי להניח את המגהץ החם על הבד ולא לגהץ ממש, כדי למנוע את תזוזת הדוגמא והבד. * ליצירת כרית מרשימה במיוחד, כדאי להשתמש בקטיפה – כותנה. * אם בחרתם בדוגמת אותיות, הניחו אותן בצורה הפוכה – ככתב ראי.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה