כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  מנורות ויטראז’ בסגנון חדש – מנורות הויטראז’ של יעל פריד

מנורות ויטראז’ בסגנון חדש – מנורות הויטראז’ של יעל פריד

מנורות הוויטראז’ של יעל מזכירות בצורתן את מנורות נייר האורז. הן בעלות קווים נקיים וישרים, כשהצבע השולט הוא הלבן עם תוספות עדינות של צבע אחד או שניים.

מאת: צילום:


מנורות הוויטראז’ של יעל מעוצבות בקווים נקיים בדומה למנורות הנייר היפאניות ובשילוב של צבע אחד או שניים.הרומן של יעל פריד עם העשייה האומנותית התחיל לפני מספר שנים בפיסול, בציור ובצורפות, וכיום היא מבטאת את אהבתה לאומנות ביצירת מנורות זכוכית. "תמיד היתה לי משיכה לאומנות הוויטראז’", מספרת יעל, "הרעיון של חיבור זכוכיות צבעוניות סיקרן ועניין אותי. הויטראז’ זו דרך שמאפשרת ליצור כמעט כל צורה בצבעוניות נפלאה".את העבודה עם הזכוכית למדה יעל בעצמה, "לאחר שראיתי עבודות של אומני וויטראז’ קניתי את כל מה שצריך, כלים, מכונות וחומרים, והתחלתי ליצור בעצמי". את ההשראה לעבודותיה שואבת יעל מהסביבה, מתערוכות, ממגזינים ומספרים.  " אני לא חוזרת על דברים שעשיתי או שראיתי כבר, אלא יוצרת בכל פעם דבר חדש עם נגיעה מיוחדת משלי". מנורות הוויטראז’ של יעל מזכירות בצורתן את מנורות נייר האורז. הן בעלות קווים נקיים וישרים, כשהצבע השולט הוא הלבן עם תוספות עדינות של צבע אחד או שניים.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה