כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  משרד מהאגדות – משרד של חברת מערכות תדמית

משרד מהאגדות – משרד של חברת מערכות תדמית

סביבת העבודה הנעימה במשרד עוצבה בשילוב ססגוני של גוונים בוהקים (צהוב וירוק), רהיטי עץ חמימים ופריטים מסוגננים, הלקוחים מעולם הפנטזיה והאגדות.

מאת: צילום:


משרד של חברת מערכות תדמית, המציג עולם של צבע ויצירה. את סביבת העבודה הנעימה עיצבה גילה בן ישראל בשילוב ססגוני של גוונים בוהקים, רהיטי עץ חמימים ופריטים מסוגננים הלקוחים מעולם הפנטזיה והאגדות.כבר בכניסה מכריז המשרד על אווירתו הקסומה והססגונית. קיר של כוכבים מנצנצים וכורסה רכה ופיסולית מקבלים את הבאים למקום. המשרד שייך לחברת טיטן – מערכות תדמית, חברה המתמחה במתן שירותים מגוונים ויצירתיים בעולם התקשורת החזותית. הוא ממוקם בבית משרדים חדש בשכונת מונטיפיורי בתל אביב. את תכנון הפנים בשטח המשרד הצר והארוך (150 מ"ר) ביצעה ותכננה מעצבת הפנים גילה בן ישראל. "ניסינו ליצור סביבת עבודה אסתטית, נעימה וביתית, עם אנרגיות טובות של צבע וחומר", אומרת בן ישראל. גישתה הסגנונית והצבעונית  התקבלה בשמחה על ידי מנכ"לית החברה, לירי קידר עופר. "אני אוהבת צבע ואווירה קסומה", היא אומרת. "לא רציתי לשדר מכובדות או יוקרה, אלא את האווירה השורה על "עליסה בארץ הפלאות" יחד עם תחושה של חמימות ביתית. היה לי חשוב שהמקום יקרין את רוח היצירה והייחודיות שאנו רוצים, ונוטים לשקף בעבודות שלנו".החלוקה הפונקציונלית יצרה שלושה חדרי משרד, חדר ישיבות מרווח, מטבח, סטודיו ומבואה מרכזית עם עמדת קבלה. הצבעים, הרהיטים והפריטים המעצבים את המשרד נבחרו בהתאמה  לגישה היצירתית ולאווירה המשפחתית בחברה.בן ישראל תכננה את דלפק הקבלה ואת קיר המבואה המרכזי בקווים עגולים, שפותחים את החלל ויוצרים תחושה של מרחב וזרימה המכוונת לשאר אגפי המשרד. מסגרת המשקוף הירוקה בכניסה לחדר ההנהלה, נשלחת כלפי המבואה ונפגשת בקו גאומטרי- חד עם הקיר המעוגל. הדלפק והקיר העגול נצבעו בטיח פיגמנטי גס בגוון אפור (נדיר תעשיות) שמצטרף בסגנונו לעמודי הבטון התומכים. על הקיר הודבקו כוכבי אלומיניום כסופים, המוארים בבוהק התאורה השקועה בתקרה. שאר קירות המבואה נצבעו בגוון ירקרק בהיר. מעל דלפק הקבלה נחצבה גומחה מלבנית שנצבעה בכתום עז ובמרכזה שובץ שעון ציורי של חברת דל ארטה.לעולם האגדות הצבעוני של המשרד הוזמנה כורסא מעוצבת בכתום וצהוב של איילה שפרלינג צרפתי. זוג כיסאות בר מנוקדים עם רגלי מדוזה ושולחן כתום עם רגל גבעולית, פרי יצירתה,  משלימים את עיצובו הלא שיגרתי של חלל המבואה. "אני אוהבת לשלב בין ישן לחדש וללכת על החבל הדק, בחיבורים שבין החומרים והסגנונות השונים", אומרת בן ישראל. הפרקט הכהה (נטורה) והטיח האפור שולבו עם גוונים בוהקים ומוארים, כמו ירוק דשא, ירוק צהבהב וכתום עז, כדי ליצור תחושה של מרחב ואור בחלל הפנימי.  שולחנות וכיסאות אוכל הודיים משמשים כרהיטי משרד פונקציונליים (סיסם) לצד אביזרים מודרניים וגופי תאורה מתכתיים ומינימליסטיים (S.T אור).חדר הישיבות, המעוצב בסגנון ביתי ונינוח, נפתח בדלת עץ ישנה, ששופצה וחודשה בגוונים  טבעיים ( צביעה אומנותית- דבי סקלאר).  במרכז החדר  ניצב שולחן  מרובע וגדול שהוזמן במיוחד מהודו (סיסם) ומסביבו כסאות ברזל קלועים (נטורה). על רקע הקירות הצהבהבים-ירוקים נשענת שידה הודית ארוכה, משולבת בדלתות זכוכית ובאריחים מצוירים (סיסם) ומולה תלוי ציור של המאיירת ג’ודי אשר, שעובדת עם החברה. חדר המנכ"לית צבוע באפור-תכלת ים תיכוני. לצד רהיטי המשרד ההודיים, שילבה בן ישראלגם פינת ישיבה קטנה בסגנון "אלף לילה ולילה", עם  זוג כיסאות ברזל מסולסלים ובדי ריפוד מרוקניים (וילה מרוק). בקיר החדר נפתח חלון זכוכית מלבני כדי לאפשר קשר עין רציף בין ההנהלה למעצבים, העובדים בסטודיו הסמוך.  

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה