כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  סוף לבלגן – פתרונות אחסון לחדרי הילדים

סוף לבלגן – פתרונות אחסון לחדרי הילדים

חדר הילדים הוא חדר פעיל ברוב שעות היום, ויש בו המון חפצים שלכולם צריך לסדר מקום מתאים ונוח. לכל דבר חשוב שיהיה מקום משלו, כי אחסון נכון חוסך הרבה מקום ובלגן.

מאת: צילום:


עכשיו, כשהילדים כבר הולכים לגן או לבית הספר, כדאי לארגן להם מחדש את החדר. חדר הילדים הוא חדר פעיל ברוב שעות היום. הוא משמש כמקום למשחקים, לאירוח חברים, להכנת שיעורים וכמובן לשינה, ויש בו המון חפצים שלכולם צריך לסדר מקום מתאים ונוח. לכל דבר בחדר חשוב שיהיה מקום משלו, כי אחסון נכון חוסך הרבה מקום ובלגן.פתרונות האחסון  מתחלקים לשני סוגים עיקריים: האחד – פתרונות אחסון המשולבים ברהיט, כמו: מגירות, מדפים ונישות בשולחן הכתיבה המתאימות לעמדת מחשב, לדיסקים, ספרים ולכלי כתיבה. מיטות נפתחות עם ארגזי מצעים ואחסון או מגירות נשלפות, וכמובן ארונות, שידות וספריות. סוג שני הם אביזרי האחסון הבודדים שנועדו להשלים את החסר, כמו: ארגזים מעץ עם או בלי גלגלים, ארגזי קרטון, מיכלי פלסטיק שקופים וצבעוניים, סלסלות קש, מדפים המוצמדים לדפנות המיטה, מדפי אחסון מסוגים שונים שניתן לתלותם על הקירות וכן כיסי אחסון מבדים בדוגמאות ובצבעים ססגוניים.  רוב האביזרים המשלימים אינם מוגבלים בהכרח לגיל מסוים או לסגנון עיצוב של החדר, וניתן להשתמש בהם גם כשהילד גדל וגם במקומות אחרים בבית. לפניכם כמה פתרונות אחסון המתאימים לחדרי הילדים: למעלה:מיטה הנכנסת לתוך בימת עץ, לניצול מירבי של השטחלמטה מימין לשמאל:יחידה מודולרית על גלגלים לאחסון ספרים, משחקים ועוד. "אצטרובל".מיטה מדגם "דרגש" (90/80), הכוללת שני ארגזי מצעים גדולים, שאחד מהם מוצב כראש המיטה ומצויד בדלת פתיחה עליונה. המיטה צבועה בצבעי בייץ ואקרילי. לפניכם כמה פתרונות אחסון המתאימים לחדרי הילדים: למעלה:ארונית "שובך" – ארונית מוגבהת עשויה מעץ אורן וסנדוויץ’ ליבנה. דלת הארונית מצופה בבד. בחלקה העליון פרזולי מתכת, עליהם אפשר לתלות כובעים, בגדים ועוד. "סטודיו וופל". למטה מימין לשמאל:ספרייה פתוחה (200/95), שבצידיה תאים סגורים עם דלתות. בדלתות משולב  אלמנט "הנוסע" על מסילה (אסטרונאוט או חללית) ושתי מגירות עם חורי שליפה. "שרית שני חי – מעצבת".ארונית על גלגלים המסייעת לסידור וארגון המחברות, ספרי הלימוד עטים צבעים ועוד. את הארונית הניידת אפשר להזיז לכל מקום בחדר. חברת "צ.א.ג". ארונית קטנה מעץ מלא לשנים הראשונות של הילד. הארונית משמשת לאחסון בגדים וחפצים, וכשהילד גדל היא משמשת  לאחסון ספרים, משחקים ועוד. הארונית צבועה בצביעת יד ובצבעים ידידותיים לסביבה. סטודיו "פפיטה" – אלישבע צור."קרשינדו"

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה