כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  סקירה קצרה של תערוכות

סקירה קצרה של תערוכות

סקירה קצרה של תערוכות: 100 שנות עיצוב אמריקני ב"ויטני מוזיאום", תערוכה על האדריכל והמעצב מיס ון דר רוהה במוזיאון "ויטרה", תערוכה על "בריטניה המודרנית" במוזיאון העיצוב בלונדון.

מאת: צילום:


* באפריל תיפתח ב"ויטני מיוזיאום" בניו-יורק תערוכה על 100 שנות עיצוב אמריקני. התערוכה תימשך חודשים אחדים.* מוזיאון "ויטרה" לעיצוב פתח בחודש שעבר במושבו הקבוע, בוייל-אם ריין, תערוכה על עבודתו של האדריכל והמעצב הדגול מיס ון דר רוהה. התערוכה תינעל ב25- באפריל, ולאחר מכן תנדוד באירופה בין הערים שטוטגרט )גרמניה(, ברצלונה )ספרד( וברן )שוייץ(.* במוזיאון קופר-היואיט לעיצוב נפתחה בפברואר תערוכה על עיצוב גרפי ככלי בתקשורת המונים. התערוכה תינעל ב23- במאי. היא תכלול מדורים כמו עיצוב ושינוי חברתי, עיצוב ומסחר, עיצוב ופוליטיקה ועוד.* במוזיאון העיצוב הלונדוני נפתחה בינואר תערוכה על "בריטניה המודרנית" – אדריכלות, עיצוב, אמנות ואומנות באנגליה בין השנים 1939 – 1929. התערוכה תינעל ב6- ביוני. בין המוצגים והתצלומים בתערוכה – הבית שתכנן האדריכל היהודי ברטולד לובטקין, שאת אחת הדירות בבית זה חשף "בנין ודיור" בגיליון 60. 

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה