כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  עיצוב ישראלי – שולחן קפה

עיצוב ישראלי – שולחן קפה

אחד מסדרה של שולחנות מקוריים לקפה, שעיצבה סיוון נער. המעצבת החליטה להפוך את השולחן הסטנדרטי לאובייקט משחק דינמי – במקום פלטה רגילה, יש בכל אחד מהשולחנות מעין אקווריום ובתוכו משחק מנהלים.

מאת: צילום:


דיאלוג בין תחומי העיצוב התעשייתי, עיצוב הפנים והתקשורת החזותית לבין האמנות – זהו הרעיון המנחה את פעילותו של המסלול לעיצוב ואמנות במכון הטכנולוגי בחולון. את הקמתה של המחלקה הייחודית יזם לפני חמש שנים האמן גבי בן ז’נו. העבודות המוצגות כאן מאפשרות מבט אל הניסיונות ליצירת סינתזה בין תחומים אלו. אחד מסדרה של שולחנות מקוריים לקפה, Coffee Shpil , שעיצבה סיוון נער. המעצבת החליטה להפוך את השולחן הסטנדרטי לאובייקט משחק דינמי, מעניין ומשתנה; במקום פלטה רגילה יש בכל אחד מהשולחנות מעין אקווריום ובתוכו משחק מנהלים.  באמצעות מלחייה ופלפלייה מניקל שבתחתיתם מגנט אפשר להזיז את החפצים שבתיבה, במקרה זה – כדורי ברזל על פני פלטה מחוררת, להעסיק ידיים חסרות מעש ולהוסיף עניין לחוויית הישיבה ליד שולחן.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה