כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

לטיפול  //  רזומה – לגדול עם החדר: הסטודיו של אלישבע צור

רזומה – לגדול עם החדר: הסטודיו של אלישבע צור

בסטודיו מיוחד לעיצוב כולל של חדרי ילדים, מעצבת אלישבע צור רהיטים ומוצרים משלימים לחדרי ילדים. הרהיטים המיוחדים הופכים, בשינויים קלים, לרהיטים רב שימושיים המתאימים גם לילד שגדל.

מאת: צילום:


בסטודיו מיוחד לעיצוב כולל של חדרי ילדים, מעצבת אלישבע צור רהיטים ומוצרים משלימים לחדרי ילדים. הרהיטים המיוחדים הופכים, בשינויים קלים, לרהיטים רב שימושיים המתאימים גם לילד שגדל.  אלישבע צור היא מעצבת שהחלה את צעדיה הראשונים בתחום העיצוב  כבר לפני 20 שנה. כבוגרת החוג לתיאטרון ותולדות האומנות באוניברסיטה העברית, היא עסקה במשך עשר שנים בעריכת סרטים, ולאחריהן החליטה לפתוח חנות בירושלים, שהכילה אוסף של מצעים, וילונות שתפרה בעצמה  ומוצרים דקורטיביים נוספים לחדרי תינוקות. "למעשה, כל השנים עסקתי בתחום האסתטיקה, אבל לפני כ – 17 שנים, כשנולדו ילדיי, התקשיתי למצוא בארץ דברים יפים לחדר הילדים מלבד רהיטים קונבנציונליים, ולכן החלטתי לעצב בעצמי חדר  לילדיי. התגובות עודדו אותי להמשיך בעיצוב, וכך, מתוך חדר הילדים שבביתי צמח הרעיון לעיצוב רהיטים לילדים, שבמשך השנים הקיף תחומים נוספים, כמו וילונות, מצעים, בגדי ילדים ועוד".הרהיטים שמעצבת אלישבע מיוצרים מעץ מלא וצבועים בצבעים ידידותיים לסביבה, והם בנויים בדרך המאפשרת, תוך שינויים קלים בלבד, להתאים את הרהיט לילד המתבגר וגם להתאימו, במידת הצורך, לחדר אחר בבית.  כך, לדברי אלישבע, יהיה להם שימוש נוסף לתקופה ארוכה. לדוגמא: שידת תינוק יכולה להפוך בקלות לשידה בפינת האוכל, המשמשת לאחסון סכו"ם, מפות שולחן ועוד. כוננית צעצועים יכולה להפוך לכוננית שימושית לתלמיד בבית הספר, שולחן הכתיבה יכול להפוך לשולחן אוכל, ועוד.  הרהיטים עשויים כולם מעץ מלא, כולל הדפנות והחלקים הפנימיים, וניתנים לצביעה חוזרת. אלישבע אוהבת צבעוניות שקטה וחמימה. את הבדים המיובאים היא מתאימה לגוונים המינוריים של הרהיטים,  שלדבריה, אינם נמאסים אף פעם ואפשר "לגדול" איתם, כי "יש בחדר עוד המון משחקים, צעצועים וקישוטים צבעוניים, ולכן הרהיטים לא חייבים להיות בצבעוניות בולטת".  האביזרים הנלווים שמעצבת אלישבע, יכולים להיות פתרון מצוין כשרוצים להסב את חדר התינוק לחדר ילדים או מתבגרים. את מוצרי הטכסטיל ניתן ל"הלביש" בהתאמה על חדר קיים ולשנות את מראו כליל.  ביחד עם המעצבת ניתן להתאים בין כל הפריטים  המשלימים בסטודיו שלה הנמצא ברעננה.

עוד בנושא

לטיפול

One Off - מיוחד לאתר


בפעם הראשונה מוצגת במרכז פומפידו בצרפת תערוכת יחיד של המעצב, רב אמן והאדריכל רון ארד. עבודות שלא מוצגות במגזין

לטיפול

ביאנלה בונציה - מיוחד לאתר


בביאנלה השנה אדריכלים מכל העולם הציגו דרכים להתמודדות בבעיות החברה המודרנית. עבודות שלא הוצגו במגזין

לטיפול

צמיחה אמנותית - מיוחד לאתר


במרחבים פתוחים לא הרחק מהים, צומחים… פסלים. חוויה לא שגרתית של אמנות משולבת בנוף טבעי. מיוחד לאתר האינטרנט – פסלים שלא הופיעו בכתבה

לטיפול

פרביטל מציגה: קולקציית הלופט האורבני (Urban Loft


קולקצית הלופט האורבני של פרביטל מציגה שילובים של חומרים טבעיים עם חדשנות עיצובית

תגובות

כתיבת תגובה